Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zawieszenie funkcjonowania linii nr 5 i 18

13.03.2020, 13:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zawieszenie funkcjonowania linii nr 5 i 18
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Ze względu na zamknięcie placówek oświatowych, od 16 marca do czasu wznowienia zajęć w ww. placówkach, zawieszone zostaje funkcjonowanie linii nr 5 i 18.


W związku z zagrożeniem koronawirusem, zachęcamy pasażerów do korzystania z alternatywnych dla gotówkowych, sposobów wnoszenia opłaty za przejazd komunikacją, takich jak:

- Elbląska Karta Miejska (elektroniczna portmonetka na przejazdy jednorazowe, bilety okresowe) oraz sklep internetowy (https://iekm.zkm.elblag.com.pl)

-  aplikacje mobilne (mobilet, skycash).

 

Ponadto, ZKM informuje że punkt sprzedaży biletów na Placu Słowiańskim w dniach od 13 do 21 marca 2020 będzie nieczynny, a punkt na Placu Dworcowym od 13 do 20 marca będzie otwarty w godzinach od 8:00 do 16:00, a w sobotę i niedzielę – nieczynny.

 

Michał Górecki
Kierownik Sekcji Organizacji Przewozów
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Piątek, 13.03

  Brak pomieszczenia do umycia rąk na pętli Marymoncka.Motorniczowie na linii nr 2 nie mają możliwości przed zjedzeniem posiłku umycia rąk.Więc jak to się ma do tych akcji, walki z wirusem jak w 21 - wieku nie można w miejscu pracy rąk umyć w obliczu zagrożenia zdrowia i życia.Wstyd dla dyrekcji zakładu i związków zawodowych że nic nie robią w tej kwestii.Jest okazja pod ,,pretekstem,, wirusa wywalczyć wspólnie z sanepidem pomieszczenie sanitarne na pętli marymoncka.Do dzieła związki zawodowe jest okazja pokazać że coś robicie !!!

 2. 2
  --5
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Piątek, 13.03

  Skoro nie ma tego na Marymonckiej to może jest na przeciwleglej pętli na Druskiej? Może tam warto jadac śniadania, myć się i załatwiać inne potrzeby?

 3. 3
  +3
  ~ KarnyKodeks
  Piątek, 13.03

  Zadam Wstrzymania Komunikacji Miejskiej podczas pandemii ,epidemii !!!Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach: 1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,..

 4. 4
  --3
  ~ KolanoskoP
  Piątek, 13.03

  Do sprawiedliwy, toś jest dzikuska tam niech się hlipioom po załatwieniu potrzeby gastrologicznej

 5. 5
  --1
  ~ Motorniczy
  Piątek, 13.03

  SPRAWIEDLIWY zawsze pisze o tej pętli, ma chyba jakiś uraz psychiczny. Na Druskiej jest pomieszczenie socjalne. A poza tym tam linia nr 2 ma dłuższe przerwy.

 6. 6
  +1
  ~ Magda
  Piątek, 13.03

  Czy liniami 5 i 18 jeżdżą tylko uczniowie ,czy również zwykli mieszkańcy i pracownicy elbląskich firm? Jak mam do cholery dojeżdżać do pracy? Najpierw zabieracie 6 z Grottgera, a kiedy już było super z linią 18 znów ją zabieracie i znów nie ma jak dojechać do ulic Chrobrego, Agrykola czy Górnośląskiej. Przypominam ,że to wy jesteście dla ludzi a nie na odwrót. Od ponad 20 lat kupuję bilet miesięczny i jakiś szacunek i zrozumienie mi się należy!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1601250171661