Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

"Nie bądźcie egoistami". Straż miejska zapowiada dodatkowe patrole w centrach handlowych i parkach

13.03.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Nie bądźcie egoistami". Straż miejska zapowiada dodatkowe patrole w centrach handlowych i parkach
Fot. SM w Elblągu/zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Kochani mieszkańcy Elbląga, młodzieży szkolna - bardzo was prosimy, nie grupujcie się! Wolny czas który "otrzymaliście" od rządu to nie jest czas na spotkania ze znajomymi i rodziną tylko czas na przypomnienie sobie wiadomości przed ważnymi egzaminami oraz na uzupełnianie bieżących informacji, które otrzymujecie w formie elektronicznej od swoich nauczycieli.

Prosimy was o rozwagę. Wasze młode organizmy mogą (lecz nie muszą), przejść tego"Korona" wirusa bez poważniejszych powikłań, ale możecie przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie zarazić kogoś, kto jest w grupie ryzyka. Nie bądźcie egoistami! Myślcie o innych!

Tu również apel do rodziców, aby w miarę możliwości, zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim rodzinom i ograniczyć kontakt z innymi poza domownikami.

Straż Miejska w związku z powyższym wzmacnia działania profilaktyczne i prewencyjne! Rozpoczynamy patrole miejsc częstych zgromadzeń dzieci i młodzieży. Centra Handlowe, Parki, Skate Park, Gęsia Góra, Bażantarnia oraz wiele innych miejsc... Nasze działania mają służyć profilaktyce i edukacji w związku z sytuacją, a nie z karaniem.
 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ asd
  Piątek, 13.03

  Bardzo dobrze, bo to co sie dzieje to przeginka. To nie sa wakacje!

 2. 2
  +7
  ~ Bfdjihdyd
  Piątek, 13.03

  Zamknac, puby, donaldy itp... Zastanawiam się, dlaczego rząd nie zamknał granic.. Całe te procedury, to syzyfowa praca, przeciez to dziadostwo przyszli z zagranicy!!!!

 3. 3
  +5
  ~ fredo
  Piątek, 13.03

  Czy to info ma jakieś znaczenie, nawet nie wiadomo kto ten news napisał?

 4. 4
  --7
  ~ Elblazanka1
  Piątek, 13.03

  Bez przesady dzieci też nie zamkniemy na klucz w domu. Dlaczego mamy dzieci zamykać w domu ograniczać kontakty skoro granice są otwarte kto chce to wjeżdża i wyjeżdża nikt nad nimi nie ma kontroli puby restauracje centra handlowe pootwierane. Dzieci po dwóch tygodniach wrócą do szkoły a epidemia nie minie wręcz przeciwnie przy takim systemie bd jej jeszcze więcej.

 5. 5
  --3
  ~ Elblazanka 1
  Piątek, 13.03

  Jeśli chcemy to cholerstwo zlikwidować to nasz rząd powinien zamknąć granice zrobić ludzią kwarantannę domowa na dwa tygodnie i bd ok nikt się nie rozchoruje od tego że dwa tygodnie do pracy nie pójdzie, a zapasów w sklepach to już tyle narobili ze im na pół roku starczy. Co z tego ze dziecko nie wyjdzie na dwór bd siedziało w domu skoro matka ojciec dziadek czy kto kolwoek inny idzie do pracy do kosmetyczki fryzjera po zakupy czy bóg wie gdzie. Skoro sami się zaraża i tym samym dzieci które siedzą w domu.i proszę nie wyskatujcie z tekstami bo pracować trzeba żeby rachunki popłacić bo to nie tak każdy kto tak twierdzi patrzy wyłącznie na siebie i swoje zadowolenie albo niechce z własnymi dziećmi w domu siedzieć. Zadajcie sobie pytanie kto jest ważniejszy praca czy dzieci i zdrowie

 6. 6
  +3
  ~ elblążanin
  Piątek, 13.03

  Sądząc po ilości błędów ortograficznych w tak krótkim tekście to Elblążanka też raczej tylko kamieniami w szkołę rzucała

 7. 7
  +2
  ~ Barbi
  Piątek, 13.03

  Bardzo dobrze powinna straż miejska karać patologie chodzącą po dworze to nie są wakacje ani ferie młodzież może powinna się uczyć w domu powtarzać materiały a nie się ciągać po Elblągu karać takich i karać zamykać na 24 godziny

 8. 8
  +2
  ~ Gosc
  Sobota, 14.03

  Tez uważam ze powinni zamknąć granice żeby nie wywozili tego virusa poza granice, oficjalnie Polska ma tylko kilkanaście zarażeń bo nie ma już testów żeby potwierdzić kolejne , nie bądźcie egoistami i siedźcie w domu żeby nie zarażać innych,

 9. 9
  0
  ~ daxx
  Sobota, 14.03

  Złapali kogoś, czy tylko spacerki robią 😀

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.9550850391388