Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanka w hicie Polsatu. Marta Gałuszewska wystąpi w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajmo"

17.01.2020, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanka w hicie Polsatu. Marta Gałuszewska wystąpi w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajmo"

Marta Gałuszewska, wokalistka z Elbląga, zwyciężczyni 8. edycji "The Voice of Poland" wymieniana jest wśród gwiazd, które wystąpią w 13. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Pełnej obsady polsatowskiego hitu jeszcze nie znamy. W mediach pojawiły się jednak już pierwsze nazwiska osób, które zaprezentują swoje możliwości w nowej odsłonie znanego show.

Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska od lat z powodzeniem podbija polską scenę muzyczną. Elblążanie pokochali ją już w 2012 roku, kiedy trafiła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i reprezentowała Elbląg w programie „Bitwa na głosy”. Swój talent elblążanka potwierdziła w 2017 roku, gdy wystartowała w 8. edycji "The Voice of Poland". Jej talentem wokalnym zachwycili się jurorzy, na czele z Michałem Szpakiem, a także widzowie. Ostatecznie wygrała program. Od tamtej pory jej popularność rośnie.

Marta Gałuszewska, jak wynika z informacji, którymi podzielił się "Fakt", wystąpi w trzynastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". To popularne show Polsatu, w którym gwiazdy przeistaczają się w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej.

Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Tego mogą spodziewać się biorący udział w programie uczestnicy, a na finalny efekt ich pracy czekają miliony polskich fanów show

- tak program opisują jego twórcy.

Wielbiciele talentu Marty już nie mogą się doczekać jej występu w programie. "Doczekaliśmy się", "Mam nadzieje, ze ten program Marcie pomoże rozwinąć muzycznie skrzydła na rynku", to tylko niektóre komentarze jej fanów, które pojawiły się po informacji o udziale zwyciężczyni 8. edycji "The Voice of Poland" w kolejny popularnym programie.

Kogo oprócz Marty Galuszewskiej zobaczymy w show? "Fakt" wskazuje również na serialowego Tomek z „O mnie się nie martw", czyli Karol Dziubę (29 l.), znanego z występów w „M jak miłość" i serialu "Zakochani po uszy" Filipa Gurłacza (30 l.) oraz aktorkę warszawskiego teatru Rampa – Kamilę Borut (36 l.).

13. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ruszy w marcu.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kulka
  Piątek, 17.01

  Niewiele o niej ostatnio było słychać. Powodzenia !

 2. 2
  0
  ~ elba
  Piątek, 17.01

  Powodzenia Marta,pokaż na co Cię stać...

 3. 3
  +1
  ~ Iphgripgh
  Sobota, 18.01

  Mam nadzieje, ze pokaże swoje możliwości ,a jej wygrana w vois nie była przypadkowa. Życzę powodzenia.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.