Czwartek, 2.07.2020, Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Ul. Komeńskiego: 10-latek potrącony na przejściu dla pieszych

02.12.2019, 09:05:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ul. Komeńskiego: 10-latek potrącony na przejściu dla pieszych
Fot. Konrad Kamiński

10-letni chłopiec został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Dziecko z obrażeniem nogi trafiło do szpitala.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś (2 grudnia), przed godziną 8, na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu: al. Grunwaldzkiej i ul. Jana Amosa Komeńskiego.

53-latek jadący samochodem marki Lexus, skręcając z al. Grunwaldzkiej w ul. Komeńskiego, potrącił 10-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Kierowca tłumaczył się tym, że nie zauważył dziecka, które na pasy wybiegło zza innego pojazdu

- mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Kierowca był trzeźwy. Chłopiec, z urazem nogi, trafił do szpitala.
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ 500plus
  Poniedziałek, 02.12

  A gdzie byli jego rodzice ? No gdzie ?

 2. 2
  +10
  ~ Do: 500plus
  Poniedziałek, 02.12

  ...a na co patrzył kierowca, że na przejściu dla pieszych nie widział dziecka?

 3. 3
  +7
  ~ Anonim
  Poniedziałek, 02.12

  pewnie dziecko szlo do szkoly ...nie ma co gadac na rodziców bo nie raz bym była potracona na skrzyzowaniu gdzie mam zielonym jak wyjezdza sie z bema w kosciuszki....i co tez mam z rodzicami chodzic...jak mam zielone a oni sie spiesza i jak by mogli to w nogi by wjechali

 4. 4
  +4
  ~ Kierowca
  Poniedziałek, 02.12

  Kierowca musi zawsze przewidzieć, że coś lub ktoś mu wybiegnie, zwłaszcza na przejściu dla pieszych. To głupie tłumaczenie panie kierowców.

 5. 5
  --2
  ~ Hyba jednak Chyba.
  Poniedziałek, 02.12

  Skoro jadę swoim samochodem to czuję się panem i władcą. Nikt i nic mnie nie interesuje, bo jadę ja, król(owa) szos i ulic. Ta postawa nie jest niestety tylko ironiczny żartem. Zbyt często kierowcy tak się widzą, a innych, szczególnie pieszych traktują jak zło konieczne. A każde tłumaczenie, że nie zauważyłem(łam), bo...., coś mnie oślepiło, nie słyszałem(łam), bo...., i inne takie usprawiedliwienia to zwykłe bzdety. Właśnie w podobny sposób tłumaczy się uczeń, który nie odrobił lekcji czy nie jest do niej przygotowany.

 6. 6
  --1
  ~ LEW
  Poniedziałek, 02.12

  A dlaczego nikt nie mówi o bałaganie na tym skrzyżowaniu i sąsiednim przy Sadowej w związku z prowadzonymi robotami drogowymi. Coraz więcej powstaje obiektów budowlanych w tym rejonie i stąd trudności w ruchu drogowym, a do tego brak rozwiązań systemowych. Gdzie jest nadzór nad tym wszystkim.

 7. 7
  +2
  ~ rambo 11
  Wtorek, 03.12

  (Do)- nie sztuka naprodukować "potomków" w przyszłości tak zaradnych jak ich rodzice (pobierający 500+)sztuką jest je odpowiednio wyedukować-rodzice znają tylko drogę do opieki społecznej i do salonu TATU,więc ich rozeznanie na drodze jest bbb ograniczone.Reasumując przy następnym wypadzie po browary dziecko za rękę i tłumaczyć PATRZYMY W LEWO W PRAWO I JESZCZE RAZ W LEWO,wiem że to zbyt wiele dla niektórych PRACUSIÓW ,ale to trwa krócej niż latanie po szpitalach(Miłego dnia 500+-sowcy duma naszego narodu)

 8. 8
  --1
  ~ Sss
  Wtorek, 03.12

  Rambo!! Weź idz się lecz i wara od 500 plus prymitywie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.