Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Seniorze, w każdą środę wybierz „Kierunek: Zdrowie”

06.11.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Seniorze, w każdą środę wybierz „Kierunek: Zdrowie”
Fot. Ryszard Biel/archiwum redakcji

Pod hasłem „LICZ na zdrowie i 3MAJ formę” już 13 listopada rozpocznie się czwarty cykl popularnych wśród elbląskich seniorów bezpłatnych spotkań w ramach kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”.

Kampanię „Kierunek: Zdrowie” organizujemy już po raz czwarty. Przez sześć tygodni seniorzy będą spotykali się ze specjalistami z różnych dziedzin, aby pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Po raz kolejny będzie to również okazja do spotkań i wyjścia z domu, co jest bardzo ważne szczególnie dla osób samotnych. Już dziś więc serdecznie zapraszam do udziału. Mam nadzieję, że przygotowane zajęcia i warsztaty spotkają się z równie dużym zainteresowanie mieszkańców, jak poprzednie edycje

– podkreśla Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Podczas jesiennych wykładów i warsztatów specjaliści przekażą seniorom wiedzę między innymi na temat tego, jak dbać o stawy, czy w czym tkwi tajemnica zdrowych jelit. Będą również zajęcia na temat mieszanek ziołowych, naturalnych kosmetyków, czy zalet diety śródziemnomorskiej. Spotkaniom towarzyszyć będą degustacje zdrowej żywności.

Spotkania odbywać się będą przez sześć tygodni - co środę, od 13 listopada do 18 grudnia w godz. 13.30 – 15.30, w Ratuszu Staromiejskim, ul. Stary Rynek 25.

Organizatorem kampanii jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów, a partnerem Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu.

 

Joanna Urbaniak
Rzecznik prasowy UM w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ kto bogatemu WW zabroni
  Środa, 06.11

  Idea ze wszech miar słuszna. Witold Wróblewski jest organizatorem? Wynajął salę i opłacił prelegentów i instruktorów z własnej kasy? Pewnie organizatorem jest Miasto, a więc także moja skromna osoba. No ale WW jest jak ten z Korei Płn.. I to posłusznie piszą ludzie wykształceni. Kompletna Sicz.

 2. 2
  +5
  ~ Jakie słowo?
  Środa, 06.11

  Kiedy nastąpi prawdziwe zainteresowanie seniorami ? Kiedy otwarcie centrum dla seniorów w koszarowcach na Lotniczej - poradnia geriatryczna, rehabilitacja, i inne ? Kiedy prezydent dotrzyma danego słowa? Pogadankami nie zastąpi się zdrowia, które trzeba poprawiać.

 3. 3
  +4
  ~ Slogan
  Środa, 06.11

  A naprawdę seniorow macie w 4 litetach.

 4. 4
  +4
  ~ Kolejki
  Środa, 06.11

  Na rechabilitacje kolejki lub brak zapisow i co senior to poczeka.

 5. 5
  +4
  ~ !!!
  Środa, 06.11

  wroblowi by sie troche cwiczen przydalo

 6. 6
  +2
  ~ sztafeta w drugą stronę
  Czwartek, 07.11

  On ćwiczy 4*100 .Przed wyborami obtańcowywał dziewczyny z LKP i KGW. O seniora "dba" się przed wyborami uznając, że senior niewiele rozumie i zagłosuje na korpulentnego (ciepłego) tancerza.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.125167131424