Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Transcom dostrzegł potencjał Elbląga. W naszym mieście powstał oddział korporacji

23.10.2019, 20:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Transcom dostrzegł potencjał Elbląga. W naszym mieście powstał oddział korporacji
Fot. Ryszard Biel

Transcom to międzynarodowa korporacja zajmująca się prowadzeniem contact center dla różnych branż. W Polsce działa już w Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku. W środę, 23 października, do tego grona dołączył Elbląg.

Transcom w Polsce funkcjonuje od 2003 roku. Pierwszy oddział firmy powstał w Olsztynie, kolejne w Gdańsku i Białymstoku. Teraz do grupy tej dołączył Elbląg. W środę, 23 października, odbyło się uroczyste otwarcie biura Transcom w naszym mieście.

Poszukując idealnej lokalizacji, tworząc listę potencjalnych miast, kierowaliśmy twardymi kryteriami. Finalnie listę zawęziliśmy do czterech miast. Elbląg posiadając populację ok. 37 tys. osób pracujących, ok. 3 tys. studentów i 4,5 tys. uczniów szkół średnich, będąc miastem świetnie skomunikowanym, zarówno z Gdańskiem, jak i z Olsztynem, co dla nas ma fundamentalne znaczenie, wypadł z nich zdecydowanie najlepiej. Od samego początku zaangażowanie i pomoc ze strony urzędu miasta była ogromna. Porównując z innymi miasta, mogę powiedzieć, że Elbląg wypada w tej kwestii ponad przeciętnie. Ten aspekt miał dla nas również niebagatelne znacznie

- mówi Grzegorz Baran, członek zarządu Transcom.

Transcom jest światowym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. W Polsce funkcjonuje od 16 lata. Zatrudnia ponad 1,5 tys. pracowników. - W tej chwili w Elblągu zatrudniamy już 30 osób, docelowo ma tu pracować 100 osób - dodał Grzegorz Baran.

Cieszę, że firma Transcom wybrała właśnie Elbląg na kolejną lokalizację swojego oddziału. Nasze miasto jest otwarte na nowych inwestorów i nowoczesne usługi, do których należy sektor CRM. Mamy dogodne położenie, tereny inwestycyjne, nowoczesną infrastrukturę, uczelnie wyższe – te czynniki z pewnością przyciągają inwestorów. Jako samorząd od lat tworzymy również dobry klimat dla biznesu. Jak widać, te działania przynoszą pozytywne efekty. Każda nowa firma to miejsca pracy, a co za tym idzie dalszy rozwój gospodarczy miasta

- podkreślał podczas otwarcia elbląskiego biura Transcom Witold Wróblewski, prezydent miasta Elbląga.

Siedziba firmy mieści się w budynku przy al. Grunwaldzkiej 2i, to jeden z obiektów po zakładach Elzam. Dziś podczas otwarcia biura mieliśmy okazję do zwiedzenia tego miejsca. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Galeria / Transcom Elblag otwarcie ( zdjęć 24 )
Dodano: 2019-10-23 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ Adi7777
  Środa, 23.10

  To jest inwestor na miarę naszych możliwości. Tym inwestorem zamykamy usta wszystkim niedowiarkom. Nawet pomieszczeń nie odmalowali na swój koszt. Adaptacja do wymagań TRANSCOM-u leży po stronie właściciela pomieszczeń z którą TRANSCOM ma podpisaną umowę najmu. Ta firma nie jest zainteresowana żadnymi inwestycjami w mieście. Wykorzystują jedynie koniunkturę na tego typu usługi na rynku. Jeśli sami mają zlecenia to zatrudniają pracowników. Jeśli zleceń brak - pracowników się zwalnia a firma się zwija. Obecność Witolda W. na otwarciu była jednym z warunków otworzenia w mieście oddziału. No cóż jaki prezydent taki inwestor. Szkoda

 2. 2
  +17
  ~ taki sobie chłopiec
  Środa, 23.10

  Niejaki kozioł znowu powiedział trzecią góralską prawdę. Jakiż ten facet jest naiwny i infantylny z wiekiem. Prawie jak innowator, robotyk, wizjoner czerepak. A co w EPT po hucznej zmianie dyrektora na swojego? Ta firma w Elblągu to taki sam sukces jak nazwanie przez administratora miasta inwestycją remontu kilku metrów jezdni. Obecność "prezydenta" na takich pokazówkach , to prawie jak ciągnięcie samolotu amber gold w Gdańsku. Dziwne poparcie na najwyższym poziomie miejskim. Będzie z czego spadać. A co z ciepłem, Chrobrym , basenem, Dolinką...

 3. 3
  +14
  ~ Faraon
  Środa, 23.10

  Przypomina to spotkania Piramida łańcuszek!swego czasu robily furire w nabijaniu kabzy i nabieraniu ludzi!

 4. 4
  +12
  ~ rdrh
  Czwartek, 24.10

  Z tego co widzę to ta firma ma w internecie ma wiele negatywnych opinii od pracowników.

 5. 5
  +15
  ~ mis
  Czwartek, 24.10

  kolejne cwaniaki mysla co tutaj robic zeby sie nie narobic i dobrze zarobic nic nie inwestujac bo i po co

 6. 6
  +14
  ~ Nie do uwierzenia
  Czwartek, 24.10

  To juz nawet nie smieszne, to żałosne i tragiczne!

 7. 7
  +14
  ~ zgrywus
  Czwartek, 24.10

  Jakie miasto tacy inwestorzy?;)

 8. 8
  --15
  ~ Kasik
  Czwartek, 24.10

  Nie ma inwestorów - źle, a jak się jakiś znajdzie to jeszcze gorzej. Najlepiej siedzieć przed kompem i narzekać...

 9. 9
  +6
  ~ fdfsd
  Czwartek, 24.10

  Wróblewski trzeba było odpisać, że nie możesz Pan tam być.

 10. 10
  +13
  ~ Kat Na Idiotów
  Czwartek, 24.10

  Cieszyć wypadałoby się, że jest inwestor(ok) ale niech ktoś na chłopski rozum wytłumaczy NAM czym ta firma zajmuje się?! Bo według Internetu firma pośredniczy czy też opracowała sposób werbunku pracowników?!?!?!?! ? Łoł faktycznie szał!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.