Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Policjantka z Elbląga wyróżniona w Sejmie

09.07.2019, 10:07:49 Rozmiar tekstu: A A A
Policjantka z Elbląga wyróżniona w Sejmie

W Sejmie odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt. Gościem posiedzenia była między innymi aspirant Iga Sozoniuk z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, zwana przez przyjaciół „psim detektywem”.  
 

Podczas posiedzenia dotyczącego postępowania organów ścigania - Policji i Prokuratury, w zakresie realizacji zadań wynikających z ustawy o ochronie zwierząt, Iga Sozoniuk otrzymała od PZPZ podziękowanie za zaangażowanie w sprawach dotyczących bronienia praw zwierząt.
 

Ace Ventura Psi Detektyw - tak żartobliwie mówią o niej koledzy z pracy. Pod miłą powierzchownością kryje się jednak nieustępliwa policjantka, która skutecznie ściga oprawców zwierząt.
 

Aspirant Iga Sozoniuk w Policji służy od 11 lat. Zawodowo w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu zajmuje się sprawami nieletnich oraz ściganiem przestępstw z Ustawy o ochronie zwierząt. Słynie z tego, że swoje życie poświęca słabszym istotom. Zwierzęta, bo o nich mowa czują ból i cierpienie, ale mogą również cieszyć się i tęsknić. To dzięki Idze Sozoniuk historie krzywdzonych zwierząt wychodzą na światło dzienne i zmieniają swój bieg. Ich sprawcy, mogą natomiast liczyć na to, że materiał dowodowy w sprawie zostanie zebrany bardzo dokładnie a oni staną przed sądem i odpowiedzą za swoje czyny.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%60.0 %40.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Kamyk
  Wtorek, 09.07

  Szacunek dla tej pani.aż miło się to czyta

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2129518985748