Niedziela, 17.11.2019, Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Urszula Małek nowym dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego

14.06.2019, 14:05:42 Rozmiar tekstu: A A A
Urszula Małek nowym dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego
Fot. Adrian Sajko/wręczenie Nagród Prezydenta styczeń 2016 r.

Wiadomo już, kto w najbliższym czasie pokieruje Elbląskim Parkiem Technologicznym. Urszula Małek została nowym dyrektorem tej jednostki miejskiej.

Nowa szefowa EPT zastąpi Marcina Bukowskiego, który tę funkcję pełnił od 2017 roku. Informację o wyborze dyrektora Parku podał dziś (14 czerwca) Urząd Miasta w Elblągu.

Kandydatka spełniła wymagania formalne, uzyskała wysoką liczbę punktów podczas przeprowadzonego naboru, wykazała się wiedzą oraz znajomością ustaw wskazanych w ofercie, co zapewni prawidłowe wykonywanie zadań

- czytamy w uzasadnieniu wyboru.

Urszula Małek prowadzi własną firmę. W 2016 roku otrzymała Nagrodę Prezydenta w kategorii ochrona środowiska. Ma wykształcenie wyższe: magistra inżyniera chemika oraz Certyfikat Audytorów Wewnętrznych Systemu Zarządzania Środowiskowego. Pomagała przedsiębiorstwom produkcyjnym, usługowym i budowlanym z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego wdrażać wymagania "Prawa ochrony środowiska".

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Tytus
  Piątek, 14.06

  Gratuluję. Może Pani Urszula da radę rozwinąć EPT. Ciekawe jaką ma wizję na rozwój Parku. Rozumiem, że ochrona środowiska!

 2. 2
  +20
  ~ Gerwazy
  Piątek, 14.06

  60 letnia innowatorka

 3. 3
  +14
  ~ Tik tak
  Piątek, 14.06

  Ciągle tak samo zwykły śmiertelnie nie ma prawa być na stołku albo z klucza albo z partii.

 4. 4
  +10
  ~ oni nie pozwolą
  Piątek, 14.06

  Gratuluję i współczuję, bo nie może Pani być samodzielna. Flip i Flap będą ograniczać Pani samodzielność a na koniec powiedzą to co o Bukowskim, i to publicznie. Taka ich kultura innowacyjna i chłopska. no i będzie Pani zatrudniać osoby wskazane z 3 piętra a nie fachowców.

 5. 5
  --4
  ~ Makówka
  Piątek, 14.06

  Gerwazy czy ty myślisz, że nowatorstwo i nowoczesne myślenie związane jest z wiekiem i jednoznacznie przypisane młodym? Nawet w historii kościoła katolickiego największymi jego reformatorami są papieże, którzy z chwilą rozpoczęcia pontyfikatu mieli więcej niż 80 lat, konkretnie Jan XXIII i Franciszek.

 6. 6
  +6
  ~ ???????
  Piątek, 14.06

  Jako jedyna była wskazana i jako jedyna "spełniła wymogi formalne". To prawie jak edek innowator. Ach, zapomniałem - a ile kandydatka wpłaciła na kww? Chyba że jest z PSL - to wystarczy jako "wymóg formalny". Przywiózł Panią Gustlik? Zapewne Pani jest fachowcem, ale ile w naszym mieście rodzi się pytań na podstawie wieloletnich doświadczeń wdzięczności. No i ten zwrot "spełniła wymogi formalne" sugeruje "fachowca". Naszego fachowca. Ale powodzenia>

 7. 7
  +7
  ~ sam edek redagował?
  Piątek, 14.06

  "Uzyskała wysoką liczbę punktów podczas naboru". Kto to pisze, co to za język. Ilu było kandydatów? Jakie były między nimi różnice poza "nasz", "obcy"? Ile to jest "wysoka liczba"? Nieźle się zaczyna innowacja - od bełkotu .

 8. 8
  +3
  ~ Slawsia Otieczestwo
  Piątek, 14.06

  pisano to wielokrotnie że to wszystko to ustawka pod kolesi Wróblewskiego i jak zwykle mieli rację

 9. 9
  0
  ~ Gerwazy
  Piątek, 14.06

  Makówka. "po czynach Ją poznacie"!

 10. 10
  +13
  ~ Grupa Refendalna
  Piątek, 14.06

  Przypadkowo zapomniało się wam napisać, że w 2014 startowała z wysokiego drugiego miejsca z KWW Wróblewskiego i otrzymała zawrotne 75 głosów i że zapewne ma powiązania z PSL.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.