Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Szarych Szeregów, Aleja Tysiąclecia i Plac Grunwaldzki. Tutaj miasto planuje remont jezdni

14.03.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Szarych Szeregów, Aleja Tysiąclecia i Plac Grunwaldzki. Tutaj miasto planuje remont jezdni
Fot. Ryszard Biel

Miasto planuje wykonanie nowej nawierzchni: ulicy Szarych Szeregów, Alei Tysiąclecia i Placu Grunwaldzkiego. Właśnie ogłosiło przetarg na wykonawcę tego zadania.

W środę (13 marca) miasto ogłosiło przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych polegających na odnowieniu nawierzchni dróg. Prace miałyby być przeprowadzone w dwóch miejscach.

Pierwsze z nich to ulica Szarych Szeregów. Tutaj wyremontowany zostanie odcinek od ul. Wybickiego do ul. gen. Andersa. Drugie, wyszczególnione w przetargu miejsce, to odcinek Al. Tysiąclecia i Placu Grunwaldzkiego (od ulicy Hetmańskiej do rzeki Kumieli).

Ewentualny wykonawca będzie miał 60 dni na wykonanie obu remontów.

Oferty zainteresowanych przyjmowane są do 28 marca, do godz. 9.30.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ wicia
  Czwartek, 14.03

  Dziwne, nie w ramach budżetu obywatelskiego?

 2. 2
  --2
  ~ interpelacja
  Czwartek, 14.03

  Mija marzec a już ogłosił przetarg. Dużo robi. Miasto dziurawe a sukcesem jest łatanie kilkuset metrów dróg. A Okrężna? Tam autobusy i osobówki obrywają zawieszenie.Dobrze, że choć tylenie zostanie zrolowane. Tylko słupy się rozwijają.

 3. 3
  --2
  ~ Gring
  Czwartek, 14.03

  Oby tylko pamiętali o zrobieniu miejsc parkingowych wzdłuż ulicy. Niektóre bloki nie posiadają parkingu. Żeby na Szarych nie przedłużyli bubla spod numeru 33.

 4. 4
  --4
  ~ plac ulica aleja
  Czwartek, 14.03

  "Jak należy pisać w zdaniu nazwę AL. Niepodległości, Al. Stanów Zjednoczonych itp. Dużą czy małą literą? Piszemy Al. (wielką literą), jeśli jest to skrót słowa Aleje, oraz al. (małą literą), jeśli jest to skrót słowa aleja. Tak więc Al. Niepodległości to Aleje Niepodległości, natomiast al. Niepodległości to aleja Niepodległości. Mirosław Bańko" ; "Czy w adresie skrót placu powinno się pisać z dużej (Pl. ...), czy z małej (pl. ...) litery ? Zarówno całe słowo plac poprzedzające nazwę, jak i jego skrót powinny się zaczynać małą literą, np. plac Defilad, plac Solny, pl. Trzech Krzyży, pl. Na Rozdrożu. Więcej o placach i innych obiektach miejskich - zob. Słownik wyrazów kłopotliwych PWN w haśle ulica, plac, rynek, aleja. Mirosław Bańko"

 5. 5
  --3
  ~ 60.000zł ?
  Czwartek, 14.03

  Wróblewski, gdzie są nasze pieniądze od kilku lat zabezpieczone na remont ulic :Chopina, Skłodowskiej-Curie i Kopernika? Co roku remont odkładany, pieniądze znikły ?! Kwot ę tą zabezpieczył Nowaczyk, potem Wilk a potem kasę przepierzył Wróblewski z B.O.

 6. 6
  0
  ~ garazowicz
  Piątek, 15.03

  przy okazji nalezaloby uporzadkowac sprawe drzew obok garazy .niszcza dachy i zasmiecaja teren.spoldzielnia zakrzewo nie co na to wladze miasta . .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.