Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląska Straż Miejska ma nowe auto

12.01.2018, 14:39:43 Rozmiar tekstu: A A A
 Elbląska Straż Miejska ma nowe auto


Elbląska Straż Miejska ma nowe auto, które służyć będzie do patroli. Pojazd zastąpi wyeksploatowany już samochód z 2003 roku. Kluczyki do nowego wozu przekazał dziś strażnikom miejskim Witold Wróblewski prezydent Elbląga.


Pod koniec zeszłego roku środki na zakup samochodu zostały zabezpieczone w budżecie miejskim, tak więc zakupu dokonano jeszcze w 2017 roku. Koszt auta to 55 tys. złotych. Nowa dacia duster ma standardowe wyposażenie wzbogacone o belkę sygnalizacyjną na dachu i radiostację, jest też oznakowana zgodnie z przepisami dotyczącymi oznaczeń pojazdów Straży Miejskiej.

Strażnicy wykorzystywać będą samochód do patroli i interwencji, jak również do zadania pn. eko-patrol, stąd stosowny napis na jego boku.

 

Łukasz Mierzejewski
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ asdf
  Piątek, 12.01

  I dobrze, ale niech sie wezma za wystawianie mandatow dla tych zle parkujacych na Starym Miescie.

 2. 2
  +10
  ~ wist
  Piątek, 12.01

  To oni mają tylko jedno auto?

 3. 3
  +5
  ~ :-)
  Piątek, 12.01

  Szok!!!

 4. 4
  +7
  ~ KIEROWCA zawodowy
  Piątek, 12.01

  Mówią ,że darowanemu koniu w zęby się nie zagląda . Tym samochodem należy obchodzić się z wielką powagą i ostrożnością, nie szarżować, nie podrapać nadwozia, ma wyglądać estetycznie przez wiele lat , Dlaczego tak piszę ,w tym aucie są nie tylko moje pieniądze jako podatnika , ale i mieszkańców tego miasta , Jako doświadczony kierowca zawodowy życzę przyjemnej jazdy i szerokiej drogi i nie parkować na zakazach .

 5. 5
  +3
  ~ To oni jeszcze są?!
  Piątek, 12.01

  A im po co tym mundurkowym spasionym NIEROBOM nowe auto? Z buta, krawężniki szusować a nie dupy w nowym aucie po kebaby jeżdzić . Do 16stej pracują, w weekendy nie. W tygodniu na mieście ich nie widać. Gdy się dzwoni na numer alarmowy 986 , numer albo zajęty albo nie odpowiada, bo z drugiej strony dyżurny albo śpi albo Korzeniowski ma telefon przy sobie i kładzie h...j na interwencje Elblązan. Zlikwidować tych nieudaczników Wilk chciał, ale nie zdążył , nie pozwolono mu na to, bo kolesie nie mieli by roboty.

 6. 6
  +4
  ~ Bezstronny
  Piątek, 12.01

  Skończymy wreszcie z tymi tzw strażnikami i innymi. Stracone pieniądze nasze. Więcej ich widać gdy te samochody stoją pod sklepami i bankiem. Jakie patrole, jakie akcje. Przykład na starówce jak łamali znaki zakazów tak łamią i strażników nie ma. Są kamery i nie widzą tego.

 7. 7
  +5
  ~ Lepiej
  Piątek, 12.01

  Nowe karetki pogotowia kupcie to się opłaci. W Elblągu jest za mało erek z nowoczesnym wyposażeniem.

 8. 8
  +5
  ~ fdgfdg
  Piątek, 12.01

  Będą mieli czym jeździć do Mc Donaldsa i do żabki na zakupy

 9. 9
  +4
  ~ A - Z
  Piątek, 12.01

  A to u Nas jest jeszcze Straż Miejska ? dziwne przecież likwidacja Straży miejskiej to był główny punkt wyborczy w 2012 roku. Jakoś nie widać ludzi w takich kamizelkach, to teraz już całkiem nie będzie widać, będą jeździli .

 10. 10
  +4
  ~ _:(
  Piątek, 12.01

  Wyeksploatowany pojazd z 2003 r.wymieniony dla kilku panów, z których i tak pożytku nie ma. Tramwaje już prawie 40 letnie dla tysięcy Elblążan i..... ech......

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.