Czwartek, 2.12.2021, Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Był kandydatem PiS do Sejmiku i dyr. technicznym EPEC-u. Krzysztof Żochowski nowym dyrektorem spółki Energa

10.03.2016, 19:15:43 Rozmiar tekstu: A A A
Był kandydatem PiS do Sejmiku i dyr. technicznym EPEC-u. Krzysztof Żochowski nowym dyrektorem spółki Energa
źródło: facebook.com
Do niedawna był dyrektorem ds. technicznych i rozwoju w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Zamienił to stanowisko na fotel prezesa spółki Energa Kogeneracja. Mowa o elblążaninie, Krzysztofie Żochowskim, który po 20 latach zakończył pracę w EPEC-u.
 
Krzysztof Żochowski startował w 2014 r.  do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego z trzeciego miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości.  - Zdecydowałem ubiegać się o mandat Radnego Sejmiku Samorządowego Województwa Warmińsko- Mazurskiego, ponieważ chciałbym, żeby nasze powiaty rozwijały się dynamiczniej niż obecnie. W Sejmiku można skutecznie zabiegać o środki na rozwój miast i wsi - twierdził podczas kampanii.
 
Elblążanin nie otrzymał wtedy mandatu. Radnym Sejmiku został jednak w lutym br., kiedy z mandatu zrezygnować musiał Sławomir Sadowski obejmujący wówczas stanowisko wicewojewody warmińsko-mazurskiego.
 
Krzysztof Żochowski ma 45 lat. Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.
 
W Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej pracował 20 lat. Zaczynał od stanowiska inspektora, później obejmował stanowiska kierownicze, a przez ostatnie 11 lat był dyrektorem do spraw technicznych i rozwoju. Od zeszłego roku był dyrektorem wydziału rozwoju i inwestycji.
 
- Zasiadałem również w Radzie Nadzorczej przedsiębiorstwa. Zakład pracy, w którym pracuję, rozwija się dynamicznie poprzez pozyskiwanie nowych klientów, modernizację miejskiej infrastruktury ciepłowniczej, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technicznych - wymieniał w materiałach kampanijnych Krzysztof Żochowski. - Aby się rozwijać skutecznie pozyskujemy środki z Unii Europejskiej.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%20.0 %80.0


Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ Kapitan Żbik
  Czwartek, 10.03

  PiS ratuje tyłki swoim ludziom i przerzuca ich do państwowych firemek. Elbląski układ chce chyba rozpieprzyć EPEC i sprzedać go za 1 zł, więc proponowałbym sprzedać to bagno już teraz, póki jeszcze można za t odostać jakieś sensowne pieniądze.

 2. 2
  +33
  ~ skl
  Czwartek, 10.03

  Ręce opadają co się dzieje!!!!

 3. 3
  --31
  ~ argo
  Czwartek, 10.03

  Widać autor artykułu robi nagonke na zwolenników PiSu

 4. 4
  +18
  ~ zofia
  Czwartek, 10.03

  wlaściwy kandydat - członek PiS ,a . jeszcze nie tak dawno własciwym kandydatem byl tylko - członek PZPR., ci co tęsknili za PRL- em są chyba zadowoleni z nowej dobrej zmiany.

 5. 5
  +29
  ~ jan-49
  Czwartek, 10.03

  mierny ale wierny i takich lubi prezes ma sie sluchac i wykonywac polecenia myslec nie musi od tego jest prezes

 6. 6
  +21
  ~ wniosek
  Czwartek, 10.03

  Dla Nas najważniejsza jest Nasza Spółka EPEC. Czekamy na następne decyzje, CBA jasno określiło 10 zarzutów, czekamy na dalsze zmiany . Musimy koniecznie rozbudować w EPEC kotły i uniezależnić się od Energi. A to tak można zakazu konkurencji nie ma? człowiek pracował w EPEC a teraz w Energi - zastanawiające. Przecież będąc dyrektorem w Energi będzie dążył do wykluczenia EPEC, po prostu będzie pracował na rzecz swojej firmy i będzie chciał żeby kupować tylko ciepło Energi.Dla mnie to nie jest ciekawa sytuacja.

 7. 7
  +30
  ~ Marian
  Czwartek, 10.03

  Ten pan był od spraw rozwoju w EPEC, a co takiego się rozwinęło za czasów tego pana, EPEC produkuje tylko 12% zapotrzebowania na ciepło. Gdzie ten rozwój???

 8. 8
  --5
  ~ olx
  Czwartek, 10.03

  autorka to umie tylko z innych gazet przepisywać

 9. 9
  +17
  ~ do Zofia
  Piątek, 11.03

  pomijając przynależność partyjną, to powinien być menager z prawdziwego zdarzenia. Będzie tak , że ile powiedzą to tyle elblążanin będzie płacił. I tak teraz mamy najdroższe ciepło na północy kraju, a co będzie teraz? ten człowiek był od rozwoju, ale nic nie rozwinął w EPEC.

 10. 10
  +2
  ~ vvvvvv
  Piątek, 11.03

  http://elfast.net/2016/03/10/bankiety-pana-protasa/

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94634294509888