Sobota, 6.06.2020, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Multikino w Elblągu - Raport cz. II

10.08.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Multikino w Elblągu - Raport cz. II

Wczoraj w  Multikinie, odbyła się pierwsza konferencja prasowa. Rozmowa z Pawłem Wachnikiem, dyrektorem generalnym Multikina.

Panie dyrektorze, zadam bardzo istotne pytanie dla elblążan: jakie będą ceny biltów? Czy Waszym zdaniem w Elblągu, w mieście gdzie Panuje bardzo duże bezrobocie starczy środków by utrzymać tak duże kino?

Nasza decyzja o powstaniu Multikina w Elblągu była świadoma. Nasze kina to nie tylko filmy. Multikino to również koncerty, pokazy wirtualnych walk bokserskich, meczy piłkarskich, itp. Ceny nie będą wygórowane, nasi specjaliści bardzo dokładnie z badali rynek Elbląga. Nie będą to ceny tak jak np. w Warszawie gdzie bilet kosztuje 22 zł. Tutaj ceny będą kształtowały się następująco:

Ceny biletów szkolnych i studenckich w elbląskim Multikinie to 12 zł, bilety normalne w tygodniu  13, a w weekendy (piątki od 17:00, soboty i niedziele) – 15 zł. Bilety dla dzieci poniżej 12 lat oraz osób powyżej 60 lat - 12 zł. Ceny biletów na poranki (soboty, niedziele oraz dni świąteczne do godz. 12:30, dotyczy filmów b/o) oraz bilety dla grup zorganizowanych (minimum 15 osób) - 11zł.

Wszyscy wiemy, że w Elblągu było i jest kino Światowid posiadające dwie sale. W jaki sposób będziecie prowadzić swoją politykę w stosunku do istniejącego kina? Czy będzie to walka o klienta, czy może jakaś forma współpracy?

Walka nikomu nie jest potrzebna, na pewno będziemy starać się współpracować ze Światowidem, by np. grać różne filmy, a roczny wybór filmów jest bardzo duży, na ekrany kin w Polsce trafia około 250 filmów. Nie sposób tego zagrać w jednym kinie.

Roczny przychód kina Światowid waha się na poziomie około 85 tyś. Jakie są założenia Multikina, ile chcecie zarobić?

85 tyś. rocznie to dobry wynik. W elbląskim Multikinie sądzimy, że roczny przychód powinien wahać się od  250 do 300 tyś. zł. rocznie.

Czy jeżeli do kina przyjdzie tylko jedna osoba, to film też zostanie wyświetlony?

Oczywiście, w naszych kinach jest tak od samego początku. Gramy nawet dla jednej osoby, ponieważ traktujemy swoich klientów indywidualnie. My istniejemy dla naszych widzów.

A czym dla Pana jest kino? Czy często chodzi Pan do kina?

Dla mnie kino to taka odskocznia w nierealny świat, oderwanie się od rzeczywistości. Kino to jedna z form spędzania wolnego czasu,  forma kultury, każdemu polecam..


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kuba
  Piątek, 17.09

  Jest bardzo tanio jak dla mnie, pani mnie prosiła abym znalazła filmy i o której godzinie grają te filmy i również jakie są ceny tych biletów. Powiedziała mi że jest bardzo tanio i że pojedziemy do kina aż na dwa filmy ,,Jak ukraść księżyc" i ,, pies na fali''W kinie w Elblągu w multikine:P

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.