Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Prezydent Jerzy Wilk i jego decyzje znalazły się na stronie demotywatory.pl

13.05.2014, 14:17:08 Rozmiar tekstu: A A A
Prezydent Jerzy Wilk i jego decyzje znalazły się na stronie demotywatory.pl
REKLAMA

To, że  portale społecznościowe dają duże możliwości dla promocji wiadomo nie od dziś. Można teraz rozpropagować wszystko, wszędzie i to niewielkim nakładem. O naszym mieście w ostatnim czasie było w Polsce głośno za sprawą referendum odwołującego Prezydenta i Radę Miejską. Jak się okazuje poczynania obecnej władzy również przykuwają uwagę.

Na stronie demotywatory.pl pojawiło się zdjęcie basenu, a pod nim napis "Prezydent Elbląga zastawił w banku miejski basen... i wmawia wszystkim, że kolejnym zaciągniętym kredytem, oddłuża miasto. Tak rządzi PiS."

W myśl hasła "nie ważne co mówią byleby nazwiska nie pomylili" pojawienie się komentarza o Prezydencie Elbląga na "demotywatorach" nie powinno być postrzegane negatywnie. Jednak czy na takiej reklamie naszego miasta nam zależy?

 



                   

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 59

%55.9 %44.1


Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +34
  ~ rafal
  Wtorek, 13.05

  Przebil Nowaczyka trzykrotnie!!!Jakim trzeba byc tepym politykiem oraz beznadziejnym gospodarzem pokazuje nam sam obecnie urzedujacy.Nawet nie trzeba szukac i grzebac jakichkolwiek skandali.Skandal goni skandal.Miejski basen zastawia aby wybudowac nowy!!!No szczyt glupoty!!!

 2. 2
  +29
  ~ skandal
  Wtorek, 13.05

  Wstyd na cały kraj .To co teraz wyrabia się w Elblagu to jeden wielki cyrk.Kompetencji zero,arogancja i od pierwszego dnia rządzenia propaganda sukcesu Komuna nic w porównaniu z tym co się teraz wyczynia. Wina leży oczywiście po stronie SLD i Malinowskiego bo od początku układali się z Wilkiem.Dziwie się trochę Panu Sławkowi - myślałem ,że jest to polityk bardziej odważny i niezależny.Róbcie tak dalej i wy popłyniecie

 3. 3
  +25
  ~ Sadistick
  Wtorek, 13.05

  uwaga zeby corka nie podala demotow do SONDU !:D

 4. 4
  +29
  ~ lokalny patriota
  Wtorek, 13.05

  Dla mnie nic nowego. Mam tylko nadzieję, że elblążanie nie dadzą się po raz kolejny nabrać na wilkowe obiecanki.

 5. 5
  +11
  ~ Olka
  Wtorek, 13.05

  Brawo Pani Kamilo, w info jedyna osoba, która widzi co się dzieje, reszta idzie na manowce z prezydentem.

 6. 6
  +8
  ~ inc
  Wtorek, 13.05

  huehuehue///i tyle w temacie/// a co o tym myśli grupa referendalna?huehuehue////

 7. 7
  +16
  ~ MARIUSZ PROPISOWSKI
  Wtorek, 13.05

  Co z tego że Wilk nie ma pojęcia o zarządzaniu miastem, ale za to ma pernamentną kampanię wyborczą i zamiast szukać inwestorów to co tyzień spotyka się z mieszkańcami, żeby mu podpowiedzieli co ma robić i co im obiecać żeby znowu wygrać wybory!

 8. 8
  +18
  ~ wiza
  Wtorek, 13.05

  Tylko Elbląga ŻAL.

 9. 9
  +20
  ~ Waldi
  Wtorek, 13.05

  A czego oczekiwaliście od faceta, który nigdy niczego nie zrobił, jak 20 lat temu składał szczotki z dopłatą z PFRON-u, tak i rok temu to samo. Gdyby nie refundacja to ani jednego roku by nie przetrwał - to klasyczny nieudacznik post perelowski , który został prezydentem tak, jak Dyzma prezesem banku. Jedyne co ten pajac potrafi to handlować z SlD-owcani i wrobelkami. Tak było za Słoniny i tak było teraz przy budżecie przyjętym głosami sld i dobrego samorządu z Malinowskim na czele.

 10. 10
  --9
  ~ he, he
  Wtorek, 13.05

  nie specjalnie za nim przepadam, ale ,że udało mu sie zrobić w jajco bank to jest na plus, no bo wcisnąć bankowi ten zasyfiony basen jako zabezpieczenie kretytu to jest majstersztyk finansowy, niech sobie bank bierze ten zasyfiony basen już nawet dzisiaj, nikt nie będzie po nim płakał, a kasa na pewno się przyda

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2133550643921