Środa, 28.09.2022, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Miasto maluje drogi - mieszkańcy zgłaszają uwagi, a telefon... głuchy

14.02.2013, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Miasto maluje drogi - mieszkańcy zgłaszają uwagi, a telefon... głuchy
Fot. arch. red.

55 239 32 97 – to numer, pod który mieszkańcy mogą do 15 lutego zgłaszać swoje propozycje dotyczące odnowienia oznakowania poziomego na blisko stu elbląskich drogach. Zgadzałoby się wszystko oprócz tego, że od kilku dni na podany numer petenci dodzwonić się nie mogli.

Wczoraj do naszej redakcji zadzwonił czytelnik z informacją, iż od kilku dni próbuje się dodzwonić na rzeczony numer, gdyż w związku ze swoimi obserwacjami, ma kilka uwag i pomysłów, co do "odkurzenia" elbląskich ulic po zimie - Jestem czynnym rowerzystą i często jeżdżę po naszym mieście, stąd widzę gdzie i w jakich rejonach malowanie, czy odświeżenie ulic z pewnością by się przydało - relacjonował czytelnik. - Jednak od trzech dni z okładem próbuję się dodzwonić na podany w artykule numer i od trzech dni, mimo sygnału, po drugiej stronie linii nie ma chyba nikogo, kto by telefon odebrał. Może numer jest nieprawidłowy? - zastanawia się elblążanin.

Sprawdziliśmy problem i uspokajamy - numer jest prawidłowy. Jak nam przekazano w biurze prasowym UM w Elblągu, osoba, która zajmowała się przyjmowaniem uwag od mieszkańców przebywała w ciągu ostatnich kilku dni na zwolnieniu chorobowym. Stąd milczący telefon.

Od dzisiaj jednak elblążanie mogą już zgłaszać telefonicznie swoje uwagi i propozycje. Mają na to dwa dni.

Lista ulic wyznaczonych do malowania znajduje się  tutaj.

  

AS

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ ZA REFERENDUM
  Czwartek, 14.02

  Ale jaja. Gdyby mój kolega siedzący obok mnie poszedł na chorobowe, a ja nieodbierałbym notorycznie jego telefonu, kolejnego dnia mój szef pewnie powiedziałby, że nie mam po co do pracy przychodzić. A oni uspakajają. Co za ignorancja. To pokazuje, że nad niczym nie panują. Nie radzą sobie.

 2. 2
  +10
  ~ mieszkaniec Ega
  Czwartek, 14.02

  Taka jest polityka informacyjna dzisiejszego Prezydenta. Duzo mowic o niczym. Mozecie zglaszac uwagi na gluchy telefon. Jedna wiela porazka. TYLKO REFERENDUM moze przywrocic normalnosc w tym miescie.

 3. 3
  +6
  ~ Ana Hana
  Czwartek, 14.02

  hehehe chorować każdy ma prawo ale powinni jakieś zastępstwo ustalić. Może powinni z tej okazji wydłużyć termin zgłaszania uwag a nie dają na to raptem dwa dni. Jak dla mnie żenada...

 4. 4
  +5
  ~ Solidarny
  Czwartek, 14.02

  hahahahaa ale kolejny wał i to sami sięwładowali ;P chcieli pijar zrobića wyszło jak zawsze, czyli wał ;P telefonu nie ma komu odebrać, a teraz dają CAŁE DWA DNI ;P wstydu nie mają, żałośnie do szpiku kości - ale pamietajcie, że jakby kiedyśco, to będą mówili, że ludzie mieli dużo czasu (zgodnie z pierwszym komunikatem) na pozostawienie uwag ;) ODWOŁAĆ CAŁĄ TĄ BANDE NIEUDACZNIKÓW

 5. 5
  +5
  ~ malkontent
  Czwartek, 14.02

  To są tak zwane... konsultacje po elbląsku. Urzędnicy mają komputery, telefony na biurkach, telefony w kieszeniach i obywateli w du.ie.l;

 6. 6
  +5
  ~ artysta
  Czwartek, 14.02

  Znaki poziome na jezdniach są malowane wapnem po 4 miesiącach nic nie widać . Brak w farbie farby . Należy dokonać kontroli , w czasie wykonywania malowania . Za komuny malowanie było trwalsze , a więc było mniej złódziei .

 7. 7
  +1
  ~ fajrant
  Czwartek, 14.02

  ~artysta ma rację, kiedyś jak malowali to farba długo trzymała, a teraz jak pomalują w maju to pod koniec wakacji ledwo co widać. A jeśli chodzi o zgłaszanie uwag, to jak nie chcą wysłuchiwać ludzi na "żywo" to niech chociaż udostępnią automatyczną sekretarkę i niech się nagrywa kto chce.

 8. 8
  +2
  ~ Malowanki
  Czwartek, 14.02

  Pomalować farbą fosforową dziury w jezdniach bo co roku są w tych samych miejscach.Specjaliści od łatania szybko je znajdą nawet w nocy.XXI w jest czy ktoś widział dziury w jezdniach np.w niemczech?

 9. 9
  +1
  ~ do debili malująych
  Sobota, 16.02

  zamiast malować najpierw te kratery połatać!!!!!!!!!!!!!!!Dąbka juz nie da sie jechać

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0927140712738