Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Spotkanie w EPT. Propozycja dla przedsiębiorców

13.02.2013, 07:00:36 Rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie w EPT. Propozycja dla przedsiębiorców
Fot. arch. redakcji

W marcu w Kaliningradzie odbędą się XX Międzynarodowe Budownicze Targi Fasada 2013. W związku z tym Urząd Miejski organizuje 14 lutego o godz. 9.00, w Elbląskim Parku Technologicznym (pok. 226) spotkanie, podczas którego przedstawione zostaną przedsiębiorcom szczegóły dotyczące wyjazdu na targi.

Tematyka targów to, m.in. architektoniczne projektowanie, design, kształtowanie fasady budynku, nowe technologie w budownictwie i remoncie, drzwi, okna, hydraulika, basen, sauna, garaże, itd., czyli wszystko, co dotyczy szeroko pojętego budownictwa

- Podczas spotkania przedstawimy dwie propozycje zorganizowania wyjazdu na targi. – mówi Emil Słodownik z Biura Obsługi Inwestora. – Czy wydzierżawimy miejsce wystawowe, czy też pojedziemy w charakterze gości – o tym zdecydują przedsiębiorcy. Wspólnie z Elbląską Izbą Gospodarczą możemy również zorganizować bezpośrednie spotkanie (B2B) z firmami z Obwodu Kaliningradzkiego.

Propozycja 1.

1. Urząd Miejski w Elblągu (UM) :
- wydzierżawi 10 m2 powierzchni na terenie targów w celu zaprezentowanie oferty elbląskich Przedsiębiorców,
- zapewni transport,
- oferuje pomoc pracowników UM w organizacji pobytu w Kaliningradzie.

2. Możliwość dokupienia dodatkowej powierzchni wystawienniczej:
- dokupienie powierzchni do już wydzierżawionej przez UM pozwoli Państwu zaoszczędzić ponad 850 zł opłaty rejestracyjnej,
- koszt dzierżawy 1 m2 wynosi 140 euro (około 590 zł).

Propozycja 2.

1. Urząd Miejski w Elblągu zorganizuje wyjazd na targi FASADA (max. 2-dniowy) zapewniając:
- wizytę na targach w charakterze gości, bez wynajmowania powierzchni wystawowej,
- transport,
- pomoc w organizacji pobytu w Kaliningradzie.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miejskim w Elblągu w pokojach nr 5 i 7, lub pod numerem telefonu 55 239 33 27 oraz drogą elektroniczną: emil.slodownik@umelblag.pl lub boi@umelblag.pl. Biuro mieści się w dawnym budynku Urzędu Stanu Cywilnego.

Informacje i pomoc dot. spełnienia wymagań dla polskich obywateli objętych Małym Ruchem Granicznym przy przekraczaniu: pełnomocnik ds. współpracy ze Wschodem – Zbigniew Szmurło, tel. 55 239 34 21.
Więcej informacji o targach znajduje się na stronie www.balticfair.com

 

Biuro prasowe UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ mieszkaniec
  Środa, 13.02

  jestem bardzo zadowolony, że zasponsoruję Panu Mytychowi i innym biednym deweloperom w mieście, wyjazd do Kaliningradu, bardzo się cieszę, że z moich podatków ni sobie pojadą na te targi, to bardzo słuszna idea, trzeba wspomagać tych biednych ludzi, ja ze swej stronych chciałbym im zrobić kanapki na drogę i herbatę do butelki bo wiadomo, nie przelewa im się, trzeba pomóc

 2. 2
  +4
  ~ no super
  Środa, 13.02

  to może i niech Urząd miejski zorganizuje im stoiska, podpisze kontrakty, a najlepiej to niech za nich zbuduje , a potem pieniądze im prześlem na konto, trzeba wspomagać przedsiębiorczość, na marginesie czy ci przedsiębiorcy sa upośledzeni? mają jakieś problemy z normalnym funkcjonowaniem? dlaczego miasta ma ich sponsorować? co to jest komuna jakaś?

 3. 3
  +5
  ~ m.o.
  Środa, 13.02

  a może po prostu ktoś komuś chce się za coś odwdzięczyć na legalu ?

 4. 4
  --3
  ~ dnigga
  Środa, 13.02

  a skąd ten sarkazm od razu. ludzie przecież te targi są płatne!!! urząd tylko je organizuje nie finansuje!!! może zanim coś napiszecie nauczcie sie odróżniać te dwa pojęcia...

 5. 5
  +1
  ~ fasdfd
  Środa, 13.02

  Urząd Miejski w Elblągu (UM) : - wydzierżawi 10 m2 powierzchni na terenie targów w celu zaprezentowanie oferty elbląskich Przedsiębiorców, - zapewni transport, może nich Urząd opłaci dzieciom wpisowe do klubów sportowych,za te pieniądze zamiast sponsorować eskapady dla majętnych? szefów firm budowlanych stać na opłacenie przejazdu, a jesli których widzi szanse na realizowanie kontraktów to i stać na miejsce na targach, dlaczego mieszkańcy biednego miasta mają być ich sponsorami ? jaki to ma sens? czy te osoby są niepełnosprawne fizycznie lub umysłowo? dlaczego szary Kowalski z Elbląg, ma ich fundowac cokolwiek?

 6. 6
  +2
  ~ przedsiębiorca
  Środa, 13.02

  Kasowaniem za wszystko nazywacie wspieraniem działalności? Jak w dobie kryzysu małe, lokalne firmy miałyby zaistnieć na obiecującym wschodnim rynku? Niszczycie wszystko, poradzimy sobie bez Was. Droga Izbo i UM pocałujcie nas w czerwoną fugę między kafle.

 7. 7
  +2
  ~ kolega syna budowlańca
  Środa, 13.02

  Wiem jak to wygląda. Mój znajomy posiada sporo zdjęć z libacji alkoholowych w hotelach byłych pracowników UM i ZBK z właścicielami firm budowlanych, jeszcze za poprzedniego prezydenta. Teraz pewnie to samo tylko z innymi. Przepraszam, to nie były libacje, tylko przetargi.

 8. 8
  +2
  ~ jeszcze raz
  Środa, 13.02

  UM niech zajmnie się tym do czego zostal powołany czyli dbaniem o sprawy miasta i jego mieszkańców, a nie pseudomarketingową obsługą kilku firm budowlanych, nie po to płacimy podatki abyście sobie wycieczki urzadzali, żeby był z nich jeszcze jakiś pożytek, niech eksperci od budownictwa pójdą lepiej na place remontów ulic i pogonia wykonawców do roboty,

 9. 9
  +1
  ~ C
  Środa, 13.02

  "XX Międzynarodowe Budownicze Targi Fasada 2013"??? może jednak niech tłumaczy ktoś kto zna i polski i rosyjski... (-;

 10. 10
  +4
  ~ turban
  Środa, 13.02

  co sie obecnie znajduje w tym szkalnym budynku na modzrewinie?czy on czasem nie stoi pusty? jesli tak to proponuje tam zrobic klub Disko ściernisko,najwiekszy klub w miescie, dla przybyszów ze wschodu, wjazd za butelke wódki menagerem moze byc wcisla, a dj m bedzie nowaczyk, bedzie nakrecal muzyczny makaron na uszy i obracal obietnicami

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90671300888062