Sobota, 3.06.2023, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Droga 503 - zmiany w organizacji ruchu

03.11.2012, 10:19:03 Rozmiar tekstu: A A A
Droga 503 - zmiany w organizacji ruchu

Departament Rozwoju Inwestycji i Dróg informuje o zmianach w organizacji ruchu planowanych w związku z robotami drogowymi w ramach przebudowy drogi wojewódzkiej Nr 503 w Elblągu.

5 listopada br. Generalny Wykonawca planuje wprowadzić zmianę organizacji ruchu drogowego na ulicy Browarnej na odcinku od ulicy Obrońców Pokoju do ulicy Elektrycznej. Zmiana organizacji ruchu związana jest z układaniem infrastruktury podziemnej. W pierwszej kolejności zamknięta zostanie jezdnia prawa, następnie jezdnia lewa. Tymczasowa organizacja ruchu funkcjonować będzie do 9 listopada br.

6 listopada br. Generalny Wykonawca wprowadza zmianę organizacji ruchu drogowego polegającą na zamknięciu prawej jezdni ulicy w rejonie Placu Słowiańskiego i Pocztowej (po stronie Banku PKO BP) na odcinku od ulicy 1 Maja do Al. Armii Krajowej z możliwością dojazdu ul. 1 Maja przez ul. Krótką. Dojazd do ul. 1 Maja przez ul. Krótką odbywać się będzie do czasu zakończenia robót przy ul. Chmurnej i otwarcia tej ulicy do ul. 1 Maja (przybliżony termin - ok. 2 tygodnie).  Po zakończeniu robót na ul. Chmurej dojazd do ul. 1 Maja i Krótkiej odbywać się będzie przez ul. Chmurną z całkowitym zamknięciem prawej jezdni przy Placu Słowiańskim i ul. Pocztowej na odcinku od 1 Maja do Al. Armii Krajowej. Tymczasowa organizacja ruchu jw. funkcjonować będzie do 31 marca 2013 roku.

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ SZAJBA
  Sobota, 03.11

  I dalej nic nie rozumie?????????

 2. 2
  +2
  ~ Elblążanin
  Sobota, 03.11

  Z tego komunikatu nic nie rozumiem :( Przydała by się mapka sytuacyjna pacany !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.19185090065