Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Majówka w kraju czy zagranicą?

22.04.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Majówka w kraju czy zagranicą?
REKLAMA

Przed nami dwa długie weekendy, majowy oraz czerwcowy. Polacy od lat czekają na te wolne dni aby zagospodarować je na wyczekany wyjazd. Czy w tym roku postanowimy spędzić wolne dni w kraju, czy skuszą nas zagraniczne oferty i na co możemy liczyć?


Majówka 2023


W tym roku weekend majowy wypada wyjątkowo korzystnie. Dobierając 3 dni urlopu możemy mieć aż 9 dni wolnego. To wystarczy nie tylko na szybki wypad, ale możemy się pokusić o pełne zwiedzanie lub wypoczynek na łonie natury.


- Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszyscy amatorzy wyjazdów czekają więc na długi weekend, aby w końcu cieszyć się wyższymi temperaturami i móc zaplanować wyczekany wyjazd. Ze względu na dość wysokie ceny ofert zagranicznych w porównaniu z ostatnimi latami, widzę zwiększoną tendencję do poszukiwania pobytów w kraju, a Polska ma przecież wiele do zaoferowania. Co bardzo cieszy, zwiększone koszty, które są naturalnym procesem w zasadzie w każdej dziedzinie gospodarki w ostatnich latach, wcale nie powstrzymują turystów przed podróżami. My w Aspen Prime Bike&Ski w Podlesiu, na 2 tygodnie przed majówką, mamy sprzedane pokoje w 95 %, na Wielkanoc mieliśmy pełne obłożenie, a już teraz pojawiają się rezerwacje na wiele tygodni do przodu, w tym na weekend czerwcowy. Widać, że branża odżywa po czasie pandemicznego zastoju, co jest bardzo pocieszające – mówi Tomasz Kunstler, ekspert branży hotelarskiej i właściciel Aspen Prime Bike&Ski.


Pobyt w kraju czy zagranicą? Gdzie najlepiej się udać?


Ofert na majówkę w Polsce jak i zagranicą jest bardzo wiele. Hotele maja przygotowane specjalne pakiety na długi weekend, a biura podróży oferują wycieczki zagraniczne.


- Jeśli uda nam się wygospodarować ponad tydzień wolnego, mamy praktycznie czas na zagraniczny pobyt ze zwiedzaniem. Polecam wówczas Turcję, Meksyk czy Maderę. Mamy gwarancję dobrej pogody bez upałów. Na krótsze zagraniczne city break warto wybrać się do naszych sąsiadów, np. do Pragi, Berlina. Na kilka dni zajrzeć można także do Wiednia, Madrytu, Budapesztu czy Barcelony oraz Paryża. Zachęcam także do spędzania majowych weekendów w kraju! W hotelu Aspen dajemy gościom połączenie wypoczynku na łonie natury, gdyż znajdujemy się na przepięknych terenach u podnóża Gór Opawskich, goście mogą odpocząć podczas spacerów po lasach. Posiadamy rowery elektryczne idealne do całodziennych wycieczek po górach oraz oczywiście tradycyjne rowery. Polecamy także nasz nowy wewnętrzny basen oraz SPA, dla odważniejszych mamy basen zewnętrzny w którym zażywać można kąpieli z fenomenalnym widokiem na góry. Przepyszne jedzenie z którego już słyniemy dopełni dzieła. Rozpoczniemy także sezon grillowy oraz będziemy się bawić przy muzyce na żywo. Taka majówka na pewno sprawi, że odpoczniemy i wrócimy do obowiązków z nową energią. – dodaje Tomasz Kunstler.

 

 

 

 

informacja nadesłana

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Mortadella
  Sobota, 22.04

  Nie stać mnie na majówkę w kraju.

 2. 2
  +1
  ~ Do Mortadela
  Sobota, 22.04

  Zdecydowanie racja mnie też nie stać na majówkę w kraju dlatego w tym jak i w poprzednim bedzie Kreta

 3. 3
  +1
  ~ Kasia
  Środa, 26.04

  Ja na majówkę wybieram się zagranicę z Rainbow do Grecji, wcale nie wychodzi niewiadomo jak drogo, wakacje w Polsce też potrafią kosztować + warto na Rainbow szukać po happy hours i innych akcjach, bo idzie upolować czy same czartery czy całe wczasy w dobrej cenie.

 4. 4
  0
  ~ pixi
  Piątek, 28.04

  Tegoroczną majówkę akurat w domu spędzamy, ale tak to jestem zwolenniczką wyjazdów za granicę. Często jakieś lasty u rainbow łapiemy albo inne ich dobre oferty

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1412460803986