Środa, 28.09.2022, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Oferty pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy

15.07.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Oferty pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie, dostępne na stronie internetowej urzędu pracy: elblag.praca.gov.pl 


Oferty pracy w branży: 

 

 • BUDOWLANEJ: betoniarz, brukarz, cieśla, dociepleniowiec, malarz budowlany, płytkarz, pomocnik budowlany, pracownik ogólnobudowlany, zbrojarz, dekarz- blacharz, monter elewacji budynków/ dociepleniowiec, murarz, robotnik budowlany. 
   
 • STOLARSKIEJ: lakiernik meblowy, tapicer meblowy, stolarz, stolarz meblowy, wiertacz meblowy, monter.
   
 • OPERATORZY MASZYN, KIEROWCY: kierowca samochodu ciężarowego, kierowca autobusu na liniach Flixbus.
   
 • MECHANICZNEJ I TECHNICZNEJ: doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła i fotowoltaiki, elektromonter-kierowca, pomocnik elektromontera-kierowca, montażysta sceny, monter instalacji wodno-kanalizacyjnych, monter instalacji sanitarnych wewnętrznych, monter instalacji sanitarnych zewnętrznych, monter pomp ciepła, monter instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych/ pomocnik, telemonter, tokarz-frezer.
   
 • USŁUGOWEJ: kucharz, szef kuchni,  opiekun medyczny osób starszych.
   
 • SPECJALIŚCI: fizjoterapeuta, główny księgowy, samodzielny księgowy, samodzielne stanowisko ds. kadr i administracji,  nauczyciel matematyki, nauczyciel matematyki/fizyki, nauczyciel przedmiotów zawodowych, nauczyciel praktycznej nauki zawodu obróbki mechanicznej lub specjalista w zawodzie, nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zakresie energii odnawialnej i energetyki lub specjalista w zawodzie, psycholog – konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej, młodszy instruktor działu informatyki i łączności, inspektor weterynaryjny w zespole ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji. 
   
 • INNE: ankieter, konserwator, pokojowa, pracownik obsługi technicznej egzaminów, sprzątacz/ka, szklarz, szwaczka, szwaczka meblowa,  pracownik zaplecza sportowego- obsługa boisk, przedstawiciel handlowy, strażnik działu ochrony, elektryk, pakowacz, pomoc domowa, sprzedawca-magazynier, strażnik miejski, pracownik biurowy, pracownik gospodarczy/ konserwator.
   

Oferty pracy ogólnodostępne dla osób z niepełnosprawnościami:
Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych, pracownik ds. kadr i płac oraz rozliczeń projektowych, pracownik sprzątający.

 

Oferty pracy dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:  
Fizjoterapeuta, menadżer-pomocnik optometrysty, kosmetyczka, ogrodnik, pracownik utrzymania terenów zielonych, mechanik pojazdów samochodowych, wulkanizator, monter, operator maszyn do obróbki skrawaniem, kierowca, konserwator-kierowca, zaopatrzeniowiec-pracownik budowlany, pracownik ogólnobudowlany, pracownik myjni samochodowej, pracownik leśny, sprzedawca- magazynier, opiekun osób starszych, pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych, pracownik gospodarczy- operator maszyny czyszcząco- zbierającej.

 

Oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami zarejestrowanych w PUP w Elblągu: 
Operator składarki.

 

 • STAŻ z FP: 
  Pracownik administracyjno-biurowy, konserwator, pomoc administracyjna, pokojowa, sprzedawca, asystent.
 • STAŻ z PO WER:
  Pracownik biurowy, inspektor ds. turystyki, szlifierz materiałów drzewnych, sprzedawca- magazynier,
 • STAŻ z RPO:
  Pracownik obsługi biurowej, planista produkcyjny, pracownik biurowy.
   

Ponadto informujemy, że otwarte oferty pracy dostępne są również na stronie internetowej urzędu: elblag.praca.gov.pl na stronie internetowej Publicznych Służb Zatrudnienia: www.psz.praca.gov.pl.Osoby zainteresowane pracą za granicą zapraszamy do korzystania ze stron internetowych. Publicznych Służb Zatrudnienia EURES:www.eures.praca.gov.pl lub www.eures.europa.eu Szczegóły na naszej stronie internetowej lub w siedzibie PUP Elbląg.

 

KOMUNIKAT

 

W związku z wojną trwającą na Ukrainie oraz chęcią pomocy jej Obywatelom przybywającym do naszego miasta i powiatu, prosimy Pracodawców posiadających wolne miejsca pracy lub zamierzających takie miejsca utworzyć o składanie deklaracji zatrudnienia. Urząd po uzyskaniu informacji od Obywateli Ukrainy, poszukujących zatrudnienia będzie się kontaktować z Państwem  i na bieżąco takie informacje przekazywał. 

 

Deklaracje zatrudnienia można składać: 

 • w Powiatowym Urzędzie Pracy w Elblągu 
 • osobiście w urzędzie pracy przy ulicy Saperów 24 – pokój 10, parter 
 • telefonicznie: 55 2376761 i 55 2376733 
 • lub w formie elektronicznej: borkowska@elblag.praca.gov.pl i bragiel@elblag.praca.gov.pl 

oraz w Powiatowym Urzędzie Pracy Filia w Pasłęku 

 • osobiście w urzędzie pracy Plac św. Wojciecha 5 – sala obsługi, stanowisko nr 1 
 • telefonicznie: 55 2499609 
 • lub w formie elektronicznej: siwinska@elblag.praca.gov.pl 


POWIATOWY URZĄD PRACY W ELBLĄGU ZAPRASZA DO SKŁADANIA:

 

WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE STAŻU

 

 • dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat na okres do 5 miesięcy – projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie elbląskim” (VI) - realizowany
 • w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
 • dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia na okres do 5 miesięcy – projekt „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w mieście Elblągu i powiecie elbląskim – 2021” - realizowany
 • w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
 • Szczegółowe informacje pod nr tel. 552376716, 552376758, 552376759, I piętro urzędu, pok. 104. 
 • Termin naboru – do wyczerpania limitu.

 

WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE PRAC INTERWENCYJNYCH

 

 • dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat - projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (VI)”- realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
 • dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia – projekt „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w mieście Elblągu i powiecie Elbląskim – 2021”- realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje nr tel. 552376791 parter urzędu, pokój 8. 
Termin naboru – do wyczerpania limitu

 

WNIOSKÓW NA SZKOLENIA INDYWIDUALNE

 • dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat – projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (VI)”- realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
 • dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia – projekt „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w mieście Elblągu i powiecie Elbląskim – 2021”- realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 552376732, parter urzędu, pokój 13.
Termin naboru – do wyczerpania limitu.

 

WNIOSKÓW O  PRZYZNANIE BONU NA ZASIEDLENIE

 • dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat – projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (VI)”- realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 552376791, parter urzędu, pokój 8. 
Termin naboru – do wyczerpania limitu.

 

WNIOSKÓW DLA PRACODAWCÓW ZAINTERESOWANYCH ZREFUNDOWANIEM WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISK PRACY

 • dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat – projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie elbląskim” (VI) – realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
 • dla osób bezrobotnych w ramach środków z Funduszu Pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel.552376760, 552376727 lub 552376722, I piętro    urzędu, pokój 108. 
Termin naboru - od 06.07.2022 r. do 19.07.2022 r.


WNIOSKÓW O PRZYZNANIE JEDNORAZOWEGO DOFINANSOWANIA NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

 • dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat – projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Elblągu i powiecie elbląskim” (VI) – realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
 • dla osób bezrobotnych w ramach środków z Funduszu Pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel.552376727, 552376760  lub 552376722, I piętro urzędu, pokój 108. 
Termin naboru - od 06.07.2022 r. do 19.07.2022 r.

 

PUP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ pomożecie?
  Niedziela, 17.07

  Nie wiem dlaczego "redakcja" usuwa sensowny komentarz. Otóż zaproponowałem, zupełnie szczerze i z troski o chłopów, znalezienie jakiegoś fachu zgodnego z wykształceniem i specjalizacją (tą pozyskaną w szkołach a nie tą stosowaną na codzień) dla Witka, Janusza i Antka. Ponawiam prośbę, bo nie mogę patrzeć jak ci przyzwoici mężczyźni wstydzą się brania jałmużny z UM permanentnie przez 30 - 40 lat . Rozumiem, że dla facetów z ich wykształceniem nie ma pracy w tym kraju, ale może gdzieś przy ochronie magazynów i transporcie zboża na eksport z ukrainy. Gdyby znalazł się jakiś miejscowy pracodawca dla "specjalistów", to było by fer od mieszkańców dla wybranych (oni nie są na gwarancji). Nic tak nie poniża faceta jak ciągłe branie zasiłku samorządowego i niemożliwość znalezienia ciekawej pracy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0041491985321