Wtorek, 2.06.2020, Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Ponad 3 tys. osób chce KFC w Elblągu. Akcja zbierania "lajków" trwa

11.03.2014, 07:01:39 Rozmiar tekstu: A A A
Ponad 3 tys. osób chce KFC w Elblągu. Akcja zbierania "lajków" trwa

Od kilku lat w Elblągu poruszany jest temat wybudowania KFC. Mieszkańcy domagają się stworzenia obiektu zbierając podpisy pod różnymi petycjami. Stworzony został również fanpage, na którym zebrali się wszyscy sympatycy pomysłu budowy KFC w Elblągu. Czy nasze miasto ma na to szansę?

Wszystko zaczęło się od przygotowanego pisma do władz AmRestu, firmy zarządzającej siecią restauracji KFC. - Podjąłem się inicjatywy zachęcenia zarządu KFC do otwarcia tejże placówki u Nas w mieście - mówi  Dawid Tararuj, administrator fanpage. - Skierowałem stosowne pismo. Elblążanin otrzymał odpowiedź o następującej treści:

"Dziękujemy za nadesłaną wiadomość. Wszelkie sugestie tego typu przekazujemy do działu odpowiedzialnego za otwieranie nowych restauracji. Żadne dodatkowe akcje nie będą potrzebne. Mogę tylko poinformować, iż dobrym sposobem na manifestację chęci otwarcia restauracji w swoim mieście jest założenie strony na Facebooku. Kanapka MegaPocket wróciła do regularnego menu właśnie dzięki dużej grupie fanów na Facebooku ".

Dawid Tararuj zastosował się do rady i podjął działania w kierunku stworzenia fanpage „KFC w Elblągu”, który dziś liczy sobie ponad 3000 grono osób popierających inicjatywę. Co jakiś czas, kiedy to zbiorą coraz więcej „lajków” na facebooku, wysyłają stosowne informacje do AmRest. Jak mówi nam administrator facebookowego profilu, Dawid Tararuj, akcja wciąż trwa. – W dalszym ciągu działamy, lecz tylko utrzymując obraną pozycję i liczbę fanów. Władzę AmRest wiedzą o naszym istnieniu i biorą nas pod uwagę. Z lokalnych mediów wynika, że co jakiś czas interesują się różnymi działkami w Elblągu. Staramy się utrzymywać liczbę fanów na fanpage, z przypływem informacji przekazywać je dla zainteresowanych, jednocześnie starając się wtedy pozyskiwać kolejnych i co każde 500 nowych fanów, przypominamy o swoim istnieniu.

Może to rozbudzić nadzieje sympatyków pomysłu. Ostatnio KFC powstał niedaleko Pasłęka w zajeździe Amazonka. Czas na Elbląg? Próbowaliśmy się skontaktować z przedstawicielami AmRestu, jednak bezskutecznie. Trzymamy rękę na pulsie i czekamy na informacje weryfikujące powstanie upragnionego przez rzeszę osób KFC w Elblągu. 
 
Maciej Traczyński

Oceń tekst:

Ocen: 10

%60.0 %40.0


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Marta
  Wtorek, 11.03

  Dajcie spokój z tym śmieciowym jedzeniem!!!

 2. 2
  0
  ~ t
  Wtorek, 11.03

  A w Amazonce to niby od kiedy je

 3. 3
  +1
  ~ xyz
  Wtorek, 11.03

  Żenada dajcie spokój i tak kiedyś sami się będą pchali do Elbląga .

 4. 4
  +7
  ~ Prch
  Wtorek, 11.03

  Ja już się tam stołować nie będę - nie chcą klientów z naszego miasta? To nie ma co się poniżać.

 5. 5
  +12
  ~ jester
  Wtorek, 11.03

  ale głupawy pomysł i poniżanie się! bez durnego kfc można żyć

 6. 6
  +8
  ~ Pani B
  Wtorek, 11.03

  tam niczego smacznego nie ma! Nie rozumiem tego zachwytu nad MCDonalds i KFC... fuuujka.

 7. 7
  0
  ~ Katarzyna Stulidupka
  Wtorek, 11.03

  Donalda mamy już dość. Chcemy KFC.

 8. 8
  +9
  ~ r
  Wtorek, 11.03

  Kurczak w ogromnej ilości starego tłuszczu, fuuuu no ale nie ma to jak zachwycanie się gó...nem. Takie rzeczy tylko w Elblągu !

 9. 9
  +12
  ~ a
  Wtorek, 11.03

  Elblążanie proszą się o KFC jakby z jakiejś dziury zabitej dachami byli, a to miałaby być namiastka wielkiego świata. Żenujące.

 10. 10
  +4
  ~ Polish-slow-food
  Wtorek, 11.03

  Drogie dzieci -NIE JEDŹCIE ŚMIECI ! ! ! Nie szkoda Wam psuć żołądków fast-foodami? Polecam gorąco Pierogranię na Królewieckiej nie dość, że smacznie, to jeszcze w przystępnych cenach - i nie jestem bynajmniej powiązany w żaden sposób z tą gastronomią. W Barze Kalinka, przy Jaszczurczego, też zawsze świeżo i smacznie - no i przede wszystkim zdrowo :-)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.