Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Łap okazję! Najtańsze pakiety do zdobycia jeszcze tylko dziś

29.02.2024, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Łap okazję! Najtańsze pakiety do zdobycia jeszcze tylko dziś

Jubileuszowa 15. edycja Elbląskiego Biegu Piekarczyka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nadchodzi unikalna okazja dla wszystkich pasjonatów biegania. Jeszcze tylko dziś (29 lutego) masz możliwość skorzystania z promocyjnej ceny na zakup pakietu startowego. Nie przegap okazji i zapisz się już teraz.

 


Elbląski Bieg Piekarczyka to nie tylko kolejna impreza sportowa w naszym mieście. To wyjątkowe wydarzenie, które towarzyszy nam już od 15 lat, za każdym razem tworząc niezapomnianą atmosferę. W tym roku czeka nas jeszcze więcej emocji oraz jeszcze więcej niespodzianek, ale na przedstawienie ich szczegółów przyjdzie jeszcze pora.


Choć do 9 czerwca pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanych udziałem w XV Biegu Piekarczyka zachęcamy już teraz do zapoznania się z obowiązującą promocją. Tylko do końca lutego opłata za bieg główny to okrągłe 50 złotych, a za Mini Bieg Piekarczyka 25 zł. Ceny pakietów będą wzrastać - im bliżej do biegu, tym wyższa cena. Warto się więc pospieszyć i skorzystać z okazji zanim ucieknie.


Pakiet startowy to nie tylko numer i unikatowy medal, który czekać będzie na mecie. To również uczestnictwo w największej imprezie biegowej w Elblągu, możliwość zdobycia niezapomnianych doświadczeń, ale przede wszystkim - to okazja na niezapomnianą przygodę, do udziału w której zapraszamy wszystkich bez wyjątku.


Dlaczego warto się zapisać już teraz? Po pierwsze, zaoszczędzisz pieniądze, korzystając z promocyjnej ceny. Po drugie, zyskasz dodatkową motywację do treningów, mając pewność, że już teraz jesteś częścią tego wielkiego wydarzenia. A po trzecie, wspierasz lokalną społeczność sportową i kulturę.


Nie zwlekaj, czas ucieka szybciej niż myślisz! Skorzystaj z okazji i zapisz się na Elbląski Bieg Piekarczyka już dziś. Niech 15. edycja tego wyjątkowego biegu będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem! Wejdź na elektronicznezapisy.pl i dołącz do nas.


Konkurs dla szkół i przedszkoli


W tym roku mobilizujemy i zapraszamy elbląskie przedszkola i szkoły do udziału w akcji na najliczniejszą placówkę startującą w Biegu Piekarczyka. Aby wziąć w nim udział, wystarczy podczas rejestracji dziecka wpisać odpowiednią nazwę przedszkola lub szkoły w rubryce formularza zgłoszeniowego. Dla tych, którzy już zapisali swoje dziecko, istnieje również możliwość uzupełnienia danych poprzez wysłanie ich na adres imprezy@mosir.elblag.eu (imię, nazwisko, data urodzenia dziecka). Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody w postaci sprzętu sportowo-rekreacyjnego o wartości 1000 zł. Więcej informacji o konkursie przeczytasz tutaj.


Organizatorami XV edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

 


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1068339347839