Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ruszyły zapisy na Bieg Piekarczyka!

15.01.2024, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ruszyły zapisy na Bieg Piekarczyka!
REKLAMA

To jest informacja, na którą czekali biegacze nie tylko z Elbląga. Właśnie dzisiaj, właśnie teraz ruszyły zapisy na jubileuszową XV edycję Elbląskiego Biegu Piekarczyka. Warto się pospieszyć, aby pakiet startowy kupić w niższej cenie. Zapisz się już teraz!

 


Tę datę w kalendarzu warto zaznaczyć. Dokładnie 9 czerwca na linii startu ustawią się biegacze nie tylko z Elbląga, całej Polski. Jak co roku, na biegu pojawiają się reprezentanci z zagranicy: Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Elbląski Bieg Piekarczyka to wydarzenie, które na stałe wpisało się kalendarz imprez sportowych. Bieg Główny na 10 km, Bieg Towarzyszący na 5 km i Mini Bieg Piekarczyka (0-14 lat) to dystanse, które łącznie przyciągają ponad 1000 osób.


- To już 15. edycja i duże święto dla nas, biegaczy i elblążan. Pomimo tego, że mamy dopiero styczeń już od pewnego czasu przygotowujemy się do Biegu Piekarczyka. Opracowujemy koncepcję jak chcielibyśmy, aby to wydarzenie przebiegało. Na pewno z racji jubileuszu chcemy przygotować coś specjalnego, coś co zaskoczy mieszkańców. Nie ukrywam, że liczymy również na rekordową frekwencję. Po ogromnym zainteresowaniu w zeszłym roku, postanowiliśmy od razu zwiększyć podstawowy limit Mini Biegu Piekarczyka. W tej edycji 600 dzieci i młodzieży ma szansę wziąć udział w wydarzeniu – mówi Marek Kucharczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 


Im szybciej, tym taniej


Ceny pakietów będą wzrastać, im bliżej do biegu, tym wyższa cena. Warto się więc pospieszyć, aby cieszyć się tańszym pakietem startowym. Zapisy są prowadzone przez system Elektroniczne Zapisy.


W Biegu Piekarczyka na 10 km oraz w Biegu Towarzyszącym na 5 km obowiązują opłaty:


- płatne do 29.02.2024 r. do godz. 23:59 w wysokości 50.00 PLN
- płatne do 08.05.2024 r. do godz. 23:59 w wysokości 60.00 PLN
- płatne do 05.06.2024 r. do godz. 23:59 w wysokości 70.00 PLN

 

W Mini Biegu Piekarczyka obowiązują opłaty:


- płatne do 29.02.2024 r. do godz. 23:59 w wysokości 25.00 PLN  
- płatne do 08.05.2024 r. do godz. 23:59 w wysokości 30.00 PLN
- płatne do 05.06.2024 r. do godz. 23:59 w wysokości 35.00 PLN


Osoby startujące w kategorii wiekowej 70+ są zwolnione z opłaty startowej po uprzednim dokonaniu rejestracji na bieg.


Na każdego biegacza, dużego i małego, po ukończeniu określonego dystansu, będzie czekał pamiątkowy medal. Najlepsi w kategorii generalnej w biegu na oba dystanse (Bieg na 10 km i 5 km) oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych (Bieg na 10 km) zostaną wyróżnieni dodatkowo statuetkami i nagrodami pieniężnymi. Na 10 km mogą wystartować osoby, które najpóźniej w dniu startu mają ukończone 16 lat. W Biegu Towarzyszącym na 5 km minimalny wiek to 14 lat.


Zgłoszenia przyjmujemy do 5 czerwca do godz. 23:59 lub do osiągnięcia maksymalnej liczby osób. Limit osób w Biegu Głównym i Biegu Towarzyszącym wynosi 999 osób, a w Mini Biegu Piekarczyka 600 osób.


Więcej szczegółów dostępnych w regulaminie.


Bieżące informacje o wydarzeniu będą dostępne na stronach internetowych: www.mosir.elblag.eu, www.biegpiekarczyka.pl i mediach społecznościowych: Facebooku MOSiR Elbląg, Facebooku Elbląski Bieg Piekarczyka, Instagramie MOSiR Elbląg i Tik Toku MOSiR Elbląg.


Organizatorami XV edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.


Tekst i fot. MOSiR Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87571907043457