Piątek, 12.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Metrotest najlepszy w lidze MOSiR

24.05.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Metrotest najlepszy w lidze MOSiR
Fot. MOSiR

Zakończyła się Piłkarska Elbląska Liga Amatorów HYDROBUD organizowana przez MOSiR. O tytuł najlepszej amatorskiej ekipy rywalizowało dziewięć zespołów. Złote medale ponownie zdobyła drużyna Metrotestu, ale walka o pierwsze miejsce była wyrównana i ciekawa.


W pierwszej części sezonu zespoły zagrały ze sobą po dwa spotkania. Od początku na górze tabeli znalazły się te ekipy, które później nadawały ton rywalizacji. Metrotest Elbląg, IWO SKRAW TEAM i Elektrycy najczęściej wygrywali swoje mecze, zdobywając sporo goli. Obrońcy tytułu celowali w kolejny triumf w lidze, ale natrafili na godnego rywala. Ich zmagania z IWO SKRAW TEAM były bardzo emocjonujące, ale bezpośrednie starcia na swoją korzyść rozstrzygnęli ci drudzy. O pierwszej lokacie w sezonie zasadniczym zadecydowały więc inne pojedynki. Metrotest wykazywał się w nich większą skutecznością i przystąpił do rudny finałowej z przewagą.


Po podziale na dwie grupy w walce o medale zostało 5 ekip. IWO SKRAW TEAM wygrało w tej fazie wszystkie spotkania, ale nie zdołało zniwelować przewagi Metrotestu. Trzecią lokatę utrzymali Elektrycy i to te zespoły podzieliły się nagrodami za udział w lidze.


Na czwartej pozycji sezon zakończył AS-TRANS, a duża w tym zasługa Tomasza Nowickiego, czyli króla strzelców rozgrywek. Ten zawodnik zdobył w 16 spotkaniach 36 bramek. PUB Sąsiedzi uplasował się w tabeli na 5 miejscu, natomiast w grupie drugiej kolejne lokaty zajęli Baltic Sun Jankowiak, Stokrotki, El-Skład i ML Polyolefins.


Dziękujemy wszystkim zespołom, zawodnikom i sędziom za udział w PELA HYDROBUD w sezonie 2021/2022. Gratulujemy najlepszym i zapraszamy na dekorację, która odbędzie się 5 czerwca, na scenie na Placu Jagiellończyka, podczas XIII Biegu Piekarczyka. Szczegóły rozgrywek, galerie zdjęć, tabela znajdują się na mosir.elblag.eu.


Kolejny rok sponsorem rozgrywek była firma HYDRODUD. Dziękujemy za owocną współpracę.

MOSiR

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94144082069397