Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wystartuj w Biegu Piekarczyka

21.04.2022, 15:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wystartuj w Biegu Piekarczyka
Fot. MOSiR Elbląg

Pobiegnij z nami w największej biegowej imprezie w Elblągu. Zapisz się i dołącz do zabawy, aby pokonać jedną z dwóch tras, wiodących ulicami naszego miasta. Efektowna oprawa, profesjonalna organizacja i nagrody czekają na Ciebie w pierwszą niedzielę czerwca.

 

XIII edycja Biegu Piekarczyka wystartuje 5 czerwca, a więc warto już pomyśleć o zapisach, wyborze trasy i treningach. To dotyczy zarówno dzieci, jak i dorosłych, bo w Piekarczyku każdy może wziąć udział. Od tych, którzy jeszcze uczą się stawiać pierwsze kroki, po tych, co biegają od lat.

 

Uczestnicy mają szereg dystansów do wyboru. Najmłodsi startują na trasach 50, 100, 200 (dwie kategorie wiekowe), 300, 400 i 600 m. Trasy i pętle będą wyznaczone na ul. Teatralnej. Po wbiegnięciu na metę każdy otrzyma pamiątkowy medal. A dla dzieci będzie to coś znacznie więcej niż tylko nagroda za udział. Medal stanie się ogromną motywacją do biegania, sportu i aktywności fizycznej.

 

W kategoriach dorosłych wybór jest także szeroki. Jeżeli czujesz, że dopiero rozpoczynasz na serio przygodę z bieganiem – wystartuj na 5 km. Jedna pętla nie zmęczy Cię, ale dobrze przygotuje do startu na 10 km już w kolejnych edycjach naszej imprezy. Możesz także ruszyć na trasę w drużynie, a wiadomo, że w grupie biega się łatwiej i weselej. Zbierz min. 5 osób i razem wbiegnijcie na metę, w akompaniamencie oklasków. Te wszystkie biegi najlepiej okrasić założeniem oficjalnej koszulki Biegu Piekarczyka, które przygotowane będą dla dzieci i dla dorosłych.

 

Zapisz się więc na naszą imprezę. Sprawdź wszelkie szczegóły zapisów, zakupu koszulki, zgłoszenia drużyny, nowej trasy, treningów z Team Karaś Elbląg oraz wiele innych ciekawostek, które dostępne są na stronie biegpiekarczyka.pl.

 

Organizatorami XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97970104217529