Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Aktywny Dzień Kobiet z MOSiR-em

06.03.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Aktywny Dzień Kobiet z MOSiR-em
Fot. MOSiR Elbląg

Praca, prowadzenie domu, opieka nad dziećmi, zmęczenie i stres. Tak, współczesna kobieta potrzebuje chwili dla siebie. 8 marca, w Dniu Kobiet zapraszamy więc wszystkie Panie do Hali Sportowo-Widowiskowej, na bezpłatne zajęcia zumby, turbo spalania i jogi. Będzie miła atmosfera, profesjonalni instruktorzy i przede wszystkim moc pozytywnej energii.

 

Hala przy al. Grunwaldzkiej tego dnia zyska zupełnie nowe oblicze. Od godziny 18:30 na głównej płycie boiska powstanie efektowna scena ze światłami, a przed nią niezbędny sprzęt do sportowych aktywności, rekreacji i relaksu. A wszystko za sprawą pokazowych zajęć: zumby, turbo spalania oraz jogi, które na co dzień są w ofercie programu Aktywuj się z MOSiR-em.

 

Każdą z tych propozycji poprowadzi odpowiedni trener lub trenerka. Instruktorzy będą znakomicie widoczni ze sceny i łagodnie wprowadzą wszystkie Panie w tajniki swoich zajęć. Dzięki temu będzie można poznać ich specyfikę, a później z większą odwagą dołączyć do regularnej grupy.

 

Warto pokrótce opisać każde zajęcia. Turbo Spalanie to intensywny i siłowy trening z przerwami, dzięki któremu możemy wzmocnić mięśnia, pozbyć się zbędnych kilogramów oraz poprawić naszą wytrzymałość. Ćwiczymy z ciężarkami, na matach, a nawet przy pomocy trampolin lub… krzeseł. A prowadzi go trenerka personalna Anna Woronowicz. Zumba to połączenie tanecznej choreografii z fitnessem, którą przedstawi energetyczny Marcin Wierzbicki. Na podsumowanie Aktywnego Dnia Kobiet zrelaksujemy się przed nocą podczas jogi, którą poprowadzi Magda Wtulich.

 

Poszczególne zajęcia będą trwały około 30 minut, co będzie przyjemnym wprowadzeniem do ćwiczeń oraz pozwoli na skorzystanie ze wszystkich propozycji bez większego zmęczenia. Będzie także możliwość i uzyskania wszelkich informacji o całym programie Aktywuj się z MOSiR-em (są także zajęcia w wodzie i na lodowisku) oraz nowym karnecie MOSiR.

 

Zapraszamy na Aktywny Dzień Kobiet we wtorek, 8 marca, o godz. 18.30 do Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Program Aktywnego Dnia Kobiet:

18:30 – rozpoczęcie, zajęcia Turbo Spalania

19:15 – zajęcia Zumby

20:00 – zajęcia Jogi

20:30 – zakończenie imprezy i wręczenie niespodzianek uczestniczkom

 

Tekst i fot. MOSiR

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ k
  Sobota, 26.02

  A męskiego striptizu nie będzie?

 2. 2
  0
  ~ Bożena
  Sobota, 26.02

  Wyjątkowo dobry czas na zabawy. Kobiety, uczcijcie Dzień Kobiet pakowanie paczek na Ukrainę. Zajmijcie się wolontariatem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6563360691071