Poniedziałek, 16.05.2022, Imieniny: Andrzej, Malgorzata, Wienczyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Rowerowe kwestowanie z MOSiR

28.01.2022, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rowerowe kwestowanie z MOSiR
Fot. MOSiR Elbląg

MOSiR zaprasza na krótką wycieczkę rowerową połączoną z kwestowaniem na rzecz WOŚP. Podczas niedzielnej przejażdżki odwiedzimy m.in. Nowakowo, gdzie przy lokalnych sklepach przeprowadzimy kwestę do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wycieczka jest kolejnym punktem Ferii z MOSiR-em.

 

Wycieczka będzie przebiegała drogami asfaltowymi i z płyt betonowych. Jej długość to 26 km, czyli około 2 godzin spokojnego pedałowania. Na trasie spojrzymy na panoramę Nogatu w Kępie Rybackiej oraz sprawdzimy postępy w budowie mostu obrotowego na rzece Elbląg w Nowakowie.

 

W trakcie wycieczki przewidywane są krótkie przerwy na jedzenie, robienie zdjęć i kwestowanie do puszki WOŚP zarówno od uczestników wycieczki, jak i okolicznych mieszkańców. Oznacza to, że na wycieczce będzie wolontariusz.

 

Każdy z rowerzystów powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę, klucze. Szczególnie zalecamy posiadanie kasku. Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.

 

Ruszamy w niedzielę, 30 stycznia o godzinie 12.00, spod liter ELBLĄG na Starym Mieście. Do Elbląga wrócimy około godziny 14, aby wziąć udział w rozpoczęciu 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie przy Ratuszu Staromiejskim.

 

Warto przypomnieć, że w czasie ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował szereg bezpłatnych atrakcji, m. in. animacje i ślizgawki na Krytym Lodowisku, zabawy w Krytej Pływalni, a także różnorodne zajęcia sportowe z elbląskimi klubami sportowymi w Hali Sportowo-Widowiskowej. Szczegółowy program znajduje się na stronie MOSiR.

 

Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Jolo
  Piątek, 28.01

  Fajna inwestycja, ja jednak wolę zgnić w łóżku od leżenia.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99324202537537