Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pobiegnij na orientację w Bażantarni

17.02.2021, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pobiegnij na orientację w Bażantarni
Fot. MOSiR

W sobotę, 20 lutego, o godzinie 10 odbędzie się kolejna runda XII edycji Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Trasa zawodów będzie przebiegać urokliwymi ścieżkami Bażantarni. Na imprezę można zapisać się drogą mailową lub na miejscu, w biurze zawodów. Wstęp wolny.
 

Po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z wirusem SarS-CoV-2, biegi na orientację ponownie powracają do kalendarza MOSiR. W trwającej aktualnie edycji uczestnicy pobiegli tylko dwa razy. Jednak teraz wszyscy amatorzy rekreacji i rywalizacji będą mogli znów wyruszyć na trasę. Biegi w każdej postaci zyskują coraz większą popularność, szczególnie, gdy trasy wiodą przez lasy czy parki. Dlatego warto z tego skorzystać i w sobotę, 20 lutego zameldować się na trasie w Bażantarni.  Należy jednak pamiętać o nadal obowiązujących obostrzeniach. Nadal obowiązuje dystans społeczny, a do czasu startu i po powrocie na metę należy mieć zakryte usta i nos.
 

W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy płeć. Można biegać indywidualnie, z rodziną czy ze znajomymi. A zadanie nie jest trudne, bo każdy z uczestników zawodów otrzymuje szczegółową mapę z wyznaczonymi punktami kontrolnymi. Dla każdej kategorii wiekowej długość trasy oraz ilość ukrytych punktów kontrolnych jest inna. Zwycięża ta osoba, która najszybciej pokona trasę i odnajdzie wszystkie punkty kontrolne. Do końca sezonu planowane jest rozegranie jeszcze kilku biegów, w których uczestnicy będą zdobywać punkty. Triumfatorem całego cyklu zostanie uczestnik z największą ilością punktów.
 

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać na adres email: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu najpóźniej trzy dni przed zawodami. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu i szkoły oraz informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, ul. Karowa 2, 82-300 Elbląg w celu wzięcia udziału w zawodach sportowych Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.
 

W wyjątkowych przypadkach będzie można zapisać się 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów, które mieścić się będzie przy restauracji Myśliwska. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu. Regulamin i terminy biegów dostępne są na stronie MOSiR.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.