Sobota, 28.11.2020, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Świąteczno-noworoczne granie Concordii. Lider IV ligi w sobotę wystąpi w turnieju w Lidzbarku

28.12.2018, 12:00:14 Rozmiar tekstu: A A A
Świąteczno-noworoczne granie Concordii. Lider IV ligi w sobotę wystąpi w turnieju w Lidzbarku
fot. Rafał Kadłubowski

Piłkarze Concordii odpoczywają obecnie po bardzo udanej dla nich rundzie jesiennej. Mimo okresu urlopowego, drużyna lidera IV ligi między świętami a Sylwestrem wystąpi w Świąteczno – noworocznym turnieju o puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego. Organizowany przez lidzbarską Polonię halowy turniej, będzie miał bardzo mocną obsadę. Łącznie zagra w nim 12 zespołów od III ligi do A-klasy, a nawet ekipa zagraniczna. Jednodniowa impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 29 grudnia.

Pomarańczowo-czarni w Świąteczno – noworocznym turnieju MKS POLONIA o puchar Burmistrza Miasta Lidzbark Warmiński Jacka Wiśniowskiego, będą mieli okazję rywalizować z 11 innymi zespołami. Do turnieju oprócz elblążan zgłosiły się: Huragan Morąg (III liga), MKS Korsze (IV liga), Pisa Barczewo (klasa okręgowa), Orlęta Reszel (klasa okręgowa), Warmia Olsztyn (klasa okręgowa), Olimpia Olsztynek (klasa okręgowa), Fortuna Gągławki (A-klasa), Stomil Olsztyn (Centralna Liga Juniorów) oraz Zapad Plus Kaliningrad (Rosja). Stawkę uzupełniają dwie drużyny występującej w klasie okręgowej Polonii Lidzbark Warmiński.

Wszystkie uczestniczące zespoły zostały w drodze losowania przydzielone do trzech, czterozespołowych grup. Concordia w grupie B zmierzy się z Warmią Olsztyn, Zapadem Plus Kaliningrad i Orlętami Reszel. Słoniki swój pierwszy mecz rozegrają już o godz. 9:17 z Warmią. W drugim pojedynku prowadzona przez trenera Łukasza Nadolnego drużyna zagra o godz. 10:59 z drużyną z Kaliningradu. Rozgrywki grupowe nasza ekipa zakończy starciem z Orlętami Reszel o 12:41. Co ćwierćfinału z każdej grupy awansują po dwie najlepsze drużyny oraz dwa zespoły z trzecich miejsc, które zdobędą najwięcej punktów. Decydujące mecze – o 3 i 1 miejsce zaplanowano po godz. 16.

Każdy mecz trwał będzie 15 minut, za wyjątkiem finału, który potrwa 20 minut. Podobnie jak w futsalu, w grze bierze udział 4 zawodników w polu plus bramkarz. Następują też zmiany powrotne.

Kadra Concordii na turniej w Lidzbarku Warmińskim liczyć będzie 9 zawodników:
Marcin Wolski (bramkarz), Łukasz Nadolny, Daniel Ciesielski, Sebastian Tomczuk, Dominik Pawłowski, Paweł Rogoz, Michał Lewandowski, Marcin Sawicki i Radosław Bukacki.
 

Na turniej do Lidzbarka Warmińskiego jedziemy przede wszystkim po dobrą zabawę. Chcemy się trochę poruszać po świętach i wypełnić czas w przerwie między rundami. Będzie to dla nas dobra rozgrzewka przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej, które planujemy na początku drugiej dekady stycznia

– przyznaje trener Concordii Łukasz Nadolny.IV liga - sezon 2018/2019 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0207369327545