Poniedziałek, 28.09.2020, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Mecz Olimpi Elbląg z Widzewem Łódź odwołany! Aktualizacja

09.11.2018, 15:30:43 Rozmiar tekstu: A A A
Mecz Olimpi Elbląg z Widzewem Łódź odwołany! Aktualizacja
Fot. Archiwum redakcji

Aktualizacja:

 

Mecz Olimpii  Elbląg z Widzewem Łódź decyzją Wojewody został odwołany. Sprawdziły sie nasze przewidywania , o ktorych pisaliśmy we wczorajszym materiale , że jest duże prawdopodobieństwo przełożenia na piątek a nawet nie rozegrania meczu.

Skan decyzji o zakazie rozegrania meczu publikujemy poniżej 

 

W pierwszej kolejce rozegranej w Łodzi Widzew wygrał 1:0. Od tego czasu Widzew łącznie zdobył 37 punktów i jest liderem tabeli. Na drugim biegunie jest Olimpia, która ma na koncie tylko 15 punktów i zamyka II-ligową stawkę. Jednak przed tygodniem Olimpia potrafiał urwać punkty wiceliderowi - Elanie Toruń. Z kolei Widzew przegrał w niespotykany sposób mecz z Olimpią Grudziądz, prowadząc do 89 minuty 2:0.

Już w trakcie tygodnia meczowi towarzyszyło wiele emocji, mówiło się o zmianie terminu, a nawet o zamknięciu trybun dla kibiców z powodu problemów z zapewnieniem bezpieczeństwa na stadionie i poza nim. Ostatecznie piłkarze wybiegną na murawę zgodnie z planem. Na trybunach może zasiąść łącznie 3000 kibiców, w tym 500-osobowa grupa kibiców gości.


Skan pisemnej decyzji wojewody.

 

                

 II liga - sezon 2018/2019 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ bobek
  Piątek, 09.11

  A może tak jakaś aktualizacja ?

 2. 2
  --4
  ~ Kibic OE
  Piątek, 09.11

  Zawsze i wszedzid policja jeba.... bedzie , Swieto Narodowe wykorzystac zeby w kieszeni sie zgadzalo , wstyd , Pilka Nozna bez Policjii!!!!!!

 3. 3
  +7
  ~ Asdg
  Piątek, 09.11

  Właśnie to "przez takich kibiców" mecz odwołany. Nie winna policja, ani prezydent, ani wojewoda.

 4. 4
  +5
  ~ Straszno
  Piątek, 09.11

  Widać, że za PiS nasze Państwo jest rownież teoretyczne. Samo 500 plus nie wystarczy. Nie pamiętam takiej sytuacji aby z takiego powodu odwołali mecz.

 5. 5
  +6
  ~ Xyz
  Piątek, 09.11

  Dlaczego mamy pretensje do policji, wojewody czy jeszcze kogoś innego? Pretensje powinny być skierowane w stronę „kiboli”, którzy swoim zachowaniem podczas rozgrywek doprowadzają do tego, że mecz obstawiać musi kilkadziesiąt, a nawet kilkuset policjantów :)

 6. 6
  +2
  ~ Twój email
  Piątek, 09.11

  PiS – owski Pan wojewoda nadał swojemu postanowieniu rygor natychmiastowej wykonalności ? Właśnie zastanawiam się co to oznacza ? Natychmiastowa wykonalność ? Jak Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie sędziów Sądu Najwyższego, swojemu postanowieniu nadał podobny rygor , to do dnia dzisiejszego nie został on przez rządzących z Bezprawia i Niesprawiedliwości zaakceptowany! Wiją się jak węże i kombinują jak go obejść ! Czyli domniemam że jutrzejsze spotkanie obydwu drużyn mogłoby się odbyć, a po jego zakończeniu zarząd klubu mógłby się zastanawiać co z tym pismem zrobić i jak się do niego odnieść !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.