Czwartek, 25.04.2024, Imieniny: Marek, Jaroslaw, Wasyl

Oburzenie elbląskich kibiców po trzeciej porażce Olimpii w lidze. Komplet punktów dla Siarki Tarnobrzeg

12.08.2018, 20:40:55 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 4. kolejki II ligi Olimpia Elbląg przegrała u siebie z Siarką Tarnobrzeg 0:2. To już trzecia porażka elbląskiej drużyny w obecnym sezonie.  Zobacz zdjęcia z meczu

W pierwszej połowie meczu przewage mieli goście, co udokumentowali golem w 24 minucie, kiedy po dośrodkowaniu w pole karne piłkę strzałem głową skierował Łukasz Nadolski. Olimpia miała szansę na wyrównanie jeszcze przed przerwą, ale najpierw doskonałę okazję zmarnował Mateusz Szmydt, który nie potrafił zdobyć gola z kilku metrów. Szansę miał także Jakub Bojas, ale jego strzał także nie znalazł drogi do bramki.

Po przerwie nadal atakowała Olimpia, a goście skupili się na kontrataku. Po jednej z takich akcji podwyższyli na 2:0. Adrian Gębalski dopełnił formalności wykorzystując dokładne podanie od Maksymiliana Sitka w 53 minucie meczu. Od tego momentu Olimpia poza niegroźnymi strzałami z dystansu nie potrafiła stworzyć żadnej dogodnej okazji do zdobycia bramki.

Ostatnie zdjęcia w galerii pokazują jak wierni kibice Olimpii dziękują swoim piłkarzom za grę.

W następnej kolejce Olimpia zagra na wyjeździe z Radomiakiem Radom.

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0:2
Łukasz Nadolski 23, Adrian Gębalski 53

Olimpia: 80. Krzysztof Pilarz - 7. Michał Balewski, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 11. Mateusz Bogdanowicz - 17. Jakub Bojas (63, 18. Oskar Rynkowski), 13. Michał Kuczałek, 70. Bartosz Nowicki (46, 4. Kacper Korkliniewski), 24. Tomasz Persona (80, 6. Anton Kołosow), 23. Michał Kiełtyka - 10. Mateusz Szmydt.