Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw

Olimpia w ostatnich minutach wywalczyła zwycięstwo ze Świtem

11.05.2014, 18:55:35 Rozmiar tekstu: A A A

W meczu 29. kolejki II ligi wschodniej Olimpia Elbląg wygrała na wyjeździe 2:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Było to bardzo niezwykle szczęścliwe i cenne zwycięstwo Olimpii. Do 82 minuty elbląska drużyna przegrywała z ostatnią drużyną w tabeli 0:1 i wydawało się, że w Nowym Dworze Mazowieckim dojdzie do sensacji. Na szczęście huraganowe ataki Olimpii w ostatnich minutach przyniosły skutek. W 82 minucie do bramki Świtu trafił Tomasz Sedlewski, a na 3 minuty przed końcem spotkania piłkę do własnej  bramki skierował Radosław Kamiński.

Olimpia utrzymała miejsce nad kreską, choć ma tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Dlatego podopieczni Adam Borosa wciąż muszą wygrywać. Za tydzień przed własną publicznością podejmą Radomiaka Radom.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
Przemysław Szabat 15 - Tomasz Sedlewski 82, Radosław Kamiński 87 (s)