Sobota, 30.05.2020, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Sprawić niespodziankę

12.03.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

W sobotę ciężki mecz czeka zawodników Techtransu Daradu Elbląg, którzy w meczu XVII kolejki podejmują wicelidera – Spartę Oborniki Wielkopolskie.

Drużyna gości walczy o ekstraklasę i nie może pozwolić sobie na stratę dwóch punktów w naszym mieście. Drużyna Sparty w tym sezonie prezentuję się znakomicie, gra szybko, dynamicznie, mocnym punktem tej drużyny są skrzydła oraz szczelna, twarda i świetnie zorganizowana gra w obronie. Sparta pochwalić się może tylko jedną porażką w lidze, a poniesioną w Olsztynie.

Dla chłopaków Ludwika Fonferka będzie to najpoważniejszy sprawdzian w tej rundzie. Po zeszłotygodniowym laniu biednych zawodników z Żukowa i wygranym po dogrywce środowym meczu pucharowym w Sierpcu z drugoligowym Kasztelanem, mecz z pretendentem do awansu ukaże realną wartość, siłę i potencjał drużyny. Gospodarze zagrają w osłabieniu,
bez Marcina Lenarczyka, który w pucharowym meczu doznał poważnej kontuzji, jak się dowiedzieliśmy istnieje prawdopodobieństwo zerwania achillesa. Dodatkowo do drużyny nie wrócą po kontuzji jeszcze Łukasz Dąbrowski i Dawid Humla oraz Robert Długosz po chorobie. Dla kibiców, którzy wybiorę się w sobotnie popołudnie do hali i kupią bilet czekają niespodzianki i nagrody ufundowane przez klub.

Techtrans Darad Elbląg – Sparta Oborniki Wlkp.
Sobota, godz. 17, hala MOS przy ul. Kościuszki 77a. Bilety w cenie: 6zł (normalny), 3zł (ulgowy).

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.