Wtorek, 7.04.2020, Imieniny: Donata, Herman, Rufin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

"Widzę jak dokonywane są różne remonty, ale zawsze brak materiałów na wymieniane przeze mnie w interpelacjach ulice"

04.07.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Widzę jak dokonywane są różne remonty, ale zawsze brak materiałów na wymieniane przeze mnie w interpelacjach ulice"
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu (fot. archiwum redakcji)
Infrastruktura drogowa to jeden z najczęściej poruszanych tematów przez radnych. Ulic, które wymagają naprawy jest wiele. Radna Jolanta Janowska zwróciła się do Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego z zapytaniem, dlatego nie są remontowane te miejsca, na które ona zwraca uwagę.
 
 
Panie Prezydencie, w grudniu 2018 r. obiecał Pan, że zostanie przygotowany plan remontu dróg w mieście. Rozumiem, że na zbadanie tej sytuacji i wyłożenie bieżących potrzeb potrzeba czasu, a także zaangażowania odpowiednich służb. Widzę jak dokonywane są różne remonty, bo potrzeb w mieście jest wiele, ale zawsze brak materiałów na wymieniane przeze mnie w interpelacjach ulice
 
– apeluje radna Jolanta Janowska.
 
Radna zapytała Prezydenta o bieżący plan remontu infrastruktury drogowej. - Chciałabym dowiedzieć się, czy ów plan remontu dróg powstał i czy są w nim ujęte takie ulica jak Pomorska, Suwalska, Żyrardowska, Gdyńska, Skierniewicka Szczecińska czy Sucha – wymieniała.
 
Prezydent zapewnił, że plan napraw jest przygotowywany.
 
Remonty dróg realizowane były i są na podstawie programu naprawy dróg na lata 2016-2018. Obecnie przygotowywany jest nowy plan remontów dróg obejmujący okres aktualnej kadencji. Po przygotowaniu programu zostanie on przedstawiony Radzie Miejskiej
 
– zaznaczył Witold Wróblewski.
 
Przypomnijmy, że wczoraj, o godz. 23.00 rozpoczęły się prace remontowe nawierzchni jezdni ul. Bema. - W związku z tym w obrębie skrzyżowań z ulicą Kościuszki i z ulicą Saperów mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. Na czas robót sygnalizacja będzie wyłączona, a w razie konieczności przewiduje się ręczne sterowanie ruchem. Zakończenie robót konserwacyjnych planuje się ok. godz. 12.00 następnego dnia - informował Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ kolo
  Czwartek, 04.07

  Z tych wymienionych ulic - Żyrardowska jest ok. Czy kiedykolwiek pani radna była /jechała/ tą ulicą?

 2. 2
  +3
  ~ eg
  Czwartek, 04.07

  a czy on nie jest z sekty pis? jak tak to wszystko jasne ze glopoty wygaduje i KLAMIE

 3. 3
  +7
  ~ Chore
  Czwartek, 04.07

  W Elblągu brakuje kasy a olsztyn buduje od nowa ulice po ulicy. Co nasz prezydent o tym nie wie czy nie chce wiedzieć.

 4. 4
  +1
  ~ Piotr Gd
  Czwartek, 04.07

  Jak czytam komentarze że w Olsztynie robią to i tamto, a Elblągu nie i że Prezydent ma coś do tego to rzygać mi się chce

 5. 5
  +2
  ~ Mam dość
  Piątek, 05.07

  Ty Janowska, a skąd pomysł grania pod publikę. Przecież nigdy się nie znajda pieniądze na wszystkie inwestycje. Masz tupet kobiecina żeby wybierać projekty na które teraz nie ma dofinansowania. Już teraz napisz ze zabraknie w przyszłym roku dofinansowania na bażantarnie z Twojego pomysłu, na budowę stadionu i wiele innych, a info.elbag.pl niech dalej zamieszcza takie materiały. Wielu znajomych przestało zaglądać dzięki takim artykułom na tę stronę. Dołączam do nich. A i brakuje dzisiaj jakiegoś PISu Wcisły, to by uzupełniło dno informacji Elblaga

 6. 6
  +2
  ~ HvK
  Piątek, 05.07

  Ja moge odpowiedizec Pani. Bo Bema jest jedna z głownych arterii Elbląga, a po tych ulicach ktore ona wymieniała jeździ mało samochodow. Pewnei nie ma pieniedzy zeby zrobic wszystko

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.