Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Jerzy Wilk kandydatem PiS na stanowisko Prezydenta Elbląga

23.05.2018, 17:20:58 Rozmiar tekstu: A A A
Jerzy Wilk kandydatem PiS na stanowisko Prezydenta Elbląga
fot. otwarcie biura poselskiego Jerzego Wilka w Elblagu, styczeń 2016 r.
Dziś, 23 maja, na stronie Prawa i Sprawiedliwości podano kolejnych kandydatów na Prezydentów miast. W Elblągu tę partię ponownie reprezentować będzie Jerzy Wilk, który obecnie jest posłem.
 
28 kwietnia podczas posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości prezes Jarosław Kaczyński przestawił kandydatów na prezydentów 16 miast wojewódzkich. Dziś, na stronie pis.org.pl podano kolejne kandydatury na Prezydentów miast.
 
Na początku marca br. w wywiadzie dla info.elblag.pl poseł Jerzy Wilk przyznał, że jest brany pod uwagę, aby ponownie kandydować na stanowisko Prezydenta Elbląga. - Na pewno elblążanie mnie znają. Całe życie tutaj mieszkam i byłem Prezydentem Elbląga, więc zapewne nie będzie problemu, aby mnie rozpoznać. Na pewno nie jestem anonimową postacią. Mam za zadanie zająć się całym województwem i na tym się skupiam. Jeżeli będzie decyzja, że również mam wystartować na Prezydenta w Elblągu to będę do tego się przymierzał. Na razie spokojnie czekam na tę decyzję – mówił w marcu Jerzy Wilk.
 
16 maja, podczas konferencji prasowej poseł zapewniał, że informacja dotycząca kandydata PiS na Prezydenta Elbląga zostanie ogłoszona z końcem maja. - Z tego, co wiem decyzje już zapadły. Sytuacja ma wyglądać tak, że w każdym z ważnych miast dla Prawa i Sprawiedliwości,  a takim jest Elbląg, jakaś ważna osobistość przyjedzie i przedstawi kandydata. W związku z tym jestem zobowiązany do dyskrecji – mówił Jerzy Wilk. - Do Elbląga miał przyjechać prezes Kaczyński, ale w związku z tym, że ma kontuzje... On bardzo chce przyjechać do Elbląga, ale jeśli nie będzie mógł to przyjedzie równie ważna osoba.
 
Juz dziś wiemy, że Jerzy Wilk, który był już Prezydentem Elbląga, a obecnie (pierwszą kadencję) jest posłem, ponownie wystartuje w wyborach prezydenckich.
 
Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził moją kandydaturę na Prezydenta miasta Elbląga. Postaram się nie zawieść
 
– skomentował kilkanaście minut temu Jerzy Wilk na portalu społecznościowym facebook.
 
Przypomnijmy, że jest to trzecia oficjalna kandydatura na stanowisko Prezydenta Elbląga. Wcześniej o kandydowaniu informował już obecny Prezydent Elbląga Witold Wróblewski, a także Przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej Michał Missan.
 
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 15

%13.3 %86.7


Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +85
  ~ Mówię nie!!!!
  Środa, 23.05

  To chyba jakaś kpina albo żart.Ja jako członek PiS nie zgadzam się z tą kandydaturą

 2. 2
  +78
  ~ !!!!!
  Środa, 23.05

  Ten Kaczyniak to chyba jest chory ale na głowę nie na nogę, kierując Wilka na kandydata

 3. 3
  +83
  ~ Robert Koliński
  Środa, 23.05

  Fajno, to o prezydencie w Elblągu PiS może zapomnieć, świetna wiadomość:)

 4. 4
  +24
  ~ o qr...
  Środa, 23.05

  Liczyłem na Krasulskiego to doskonały strateg

 5. 5
  +57
  ~ Ha..
  Środa, 23.05

  Nie nadje się na posła to go wypychają na prezydenta ? Żenada .

 6. 6
  +54
  ~ Julian
  Środa, 23.05

  Hahahahahaha. To ci ubaw !

 7. 7
  +34
  ~ wybierajcie to obowiązek
  Środa, 23.05

  ale wybór, jak zawsze stary obskurant umoczony w PISie , wiecznie niedoinformowany ćwok z padliny obywatelskiej, i mistrz przetwania z zamrażarki smorządowej indolent i oportunista . Kogo Koliński wybierasz?

 8. 8
  +49
  ~ Analiza DNA
  Środa, 23.05

  PIS strzelił samobója, kandydat umoczony jak obecna władza, Jerzy Wilk - były król szczotek z PFRON-u, najwybitniejszy elbląski licencjat, fachowiec od wszystkiego jak Łukaszenka, dla zniszczenia kogoś sprzymierzy się nawet z diabłem, Jerzy Wilk - brak zdolności do przyjmowania komunii św., idealny kandydat hipokrytów i krętaczy, po wykonaniu przez żonę rowu na Mierzeji Wiślanej razem z tow. Szafką mają ambicje zostać lokalnymi oligarchami

 9. 9
  +19
  ~ Robert Koliński
  Środa, 23.05

  @wybierajcie to obowiązek - Ja oczywiście zagłosuję na najbardziej lewicowego z kandydatów, oczywiście możliwie najrozsądniejszego (również świeckiego) i oczywiście z możliwie najlepszym dorobkiem oraz osiągnięciami w samorządzie. I również zachęcam do udziału w wyborach, iż jeśli coś ma się w Elblągu zmienić na lepsze, to musimy to zrobić sami:)

 10. 10
  +33
  ~ Twój email
  Środa, 23.05

  Pan poseł na pewno największe poparcie zyska wśród mieszkańców osiedla Zatorze ! Jeszcze nie tak dawno był przeciwny budowie wiaduktu łączącego to odizolowane osiedle od centrum miasta !!! Przypomnę jego błyskotliwą wypowiedź : Pod koniec mojej kadencji otworzyłem drogę przez lotnisko. To było proste rozwiązanie, którego nikt nie potrafił wcześniej zrealizować. Wystarczyło rozebrać ogrodzenie, wylać trochę asfaltu i puścić drogę do ul. Akacjowej. Czyli dojazd na Zatorze przez Gronowo Górne. Wielkie brawa dla Pana posła i jego znakomitych pomysłów !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.089793920517