Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Zbigniew Ziobro przyjechał do Elbląga, by oficjalnie poprzeć Pawła Kowszyńskiego

25.05.2013, 18:45:21 Rozmiar tekstu: A A A
Zbigniew Ziobro przyjechał do Elbląga, by oficjalnie poprzeć Pawła Kowszyńskiego
fot. Majka Brejdak

Dziś, 25 maja, w Biurze Solidarnej Polski, została zorganizowana konferencja prasowa, podczas której pokrótce przedstawiono program tej partii. Na spotkaniu obecny był europoseł Zbigniew Ziobro, który w samych superlatywach wypowiadał się o Pawle Kowszyńskim, kandydacie SP na stanowisko Prezydenta Elbląga.

Zmniejszenie wynagrodzenia Prezydenta Elbląga o 30 proc, ograniczenie ilości wiceprezydentów do jednej osoby, promocja herbu Miasta, zapewnienie istnienia w Elblągu ogródków działkowych to tylko kilka z propozycji Solidarnej Polski dla naszego Miasta. Jak podkreślał Paweł Kowszyński  SP będzie stawiała na obniżki. W przypadku wygranej zapowiedziane zostały niższe ceny biletów (dla młodzieży szkolnej 1 zł za bilet), obniżenie czynszów, wsparcie przedsiębiorców poprzez obniżenie podatków lokalnych przy zatrudnianiu mieszkańców Elbląga oraz 50 proc. obniżka cen Stref Płatnego Parkowania.

Najważniejszym punktem jest poprawa błędów poprzedników – zaznaczył Paweł Kowszyński. - Poprzednie władze nie umiały wykorzystać potencjału Elbląga do pozyskania większej liczny inwestorów.

Więcej o tym, co działo się podczas konferencji już wkrótce, a w poniedziałek zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, jakiego Zbigniew Ziobro zgodził się udzielić dla czytelników info.elblag.pl 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 23

%69.6 %30.4


Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Ula Krasula
  Sobota, 25.05

  I zaczeło sie zucanie haseł by ciemny lud to kupił:)

 2. 2
  +4
  ~ wiza
  Sobota, 25.05

  Będą obniżać wszystko, a pieniądze będą pozyskiwać ze zbiórki pn. SOLIDARNA PATERA.

 3. 3
  +9
  ~ PAlikotolog
  Sobota, 25.05

  Wzruszyłem się ci ludzie z SP to geniusze ekonomiczni!;) Wszystko obniżą, pewnie zadłużenie Elbląga w bankach także, przecież wystarczy napisać do banków pismo, że się nie będzie spłacać kredytów i po kłopocie!;)

 4. 4
  +8
  ~ Moja żona kandyduje
  Sobota, 25.05

  Szkoda ze Kowszynski obiecujac populistyczne obnizki nie powie skad na to kasa. Ale to typowe u socjalistow...

 5. 5
  +3
  ~ turban
  Sobota, 25.05

  Ten facet zapowiedział że zaora basen na spacerowej!!! a w jego miejscu zrobi sadzawke dla kaczek!!! nie glosujcie na niego pod zadnym pozorem, to kolejny karierowicz pokroju nowaczyka-dubajczyka

 6. 6
  --12
  ~ kkk
  Sobota, 25.05

  Brawo Paweł Kowszyński. Wystarczy tylko uważnie posłuchać, że zrozumieniem co Paweł proponuje, a zrozumiecie, że to jest realne. Odrobina chęci tylko... Platforma już pokazała co potrafi. Wystarczy!!! Już z tym basenem i Aqua Parkiem to PO-wcy mają zawsze pianę na ustach. Ja rozumiem, że elbląskie PO ma dużo kasy i chce ten Aqua Park na siłę zrealizować dla siebie. Ale Elbląg to tak naprawdę miasto emerytów i bezrobotnych, dzięki wytężonej pracy PO. Dość.

 7. 7
  --4
  ~ monciak
  Sobota, 25.05

  On ma chyba raka. Kojarzę go chyba z onkologii. Coś tak mi świta.

 8. 8
  --21
  ~ ok
  Sobota, 25.05

  Głosuję na Pawła Kowszyńskiego. Młody, wykształcony, normalny, ma pojęcie o zarządzaniu. Nowa twarz. Zyczę wszystkim kandytatom na Prezydenta, powodzenia w wyścigu, ale ja głosuję na KOWSZYŃSKIEGO.

 9. 9
  +5
  ~ pampi
  Sobota, 25.05

  "Poprzednie władze nie umiały wykorzystać potencjału Elbląga do pozyskania większej liczny inwestorów." oczywiście .......przecież to takie proste.

 10. 10
  --10
  ~ Zatorzanin
  Sobota, 25.05

  Najlepszy kandydat dla zatorza.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.