Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

Gorąca majówka z gwiazdami tylko w Multikinie!

25.04.2013, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gorąca majówka z gwiazdami tylko w Multikinie!

Multikino na tegoroczną majówkę przygotowało dla widzów cały tydzień filmów z najbardziej rozchwytywanymi aktorami Hollywood. Każdego dnia, od 29 kwietnia do 5 maja, do stałego repertuaru będą dołączane seanse z wybraną gwiazdą filmową. Bilety na majówkowe filmy będzie można kupić za jedyne 10 złotych.

Majówkę w Multikinie rozpoczną dwa filmy z nagrodzoną Oscarem w 2012 i 2013 roku Jessicą Chastain: „Gangster” oraz „Mama”. Do wtorkowego repertuaru dołączy „Mroczny rycerz powstaje” oraz „Szpieg” z Tomym Hardym. Kolejnego dnia gorącą atmosferę zapewnią dwie produkcje z Ryanem Goslingiem: „Drive” oraz „Kocha, lubi, szanuje”. W czwartek widzowie nie mogą przegapić „Terytorium wroga” oraz „Wyszłam za mąż zaraz wracam” z Diane Kruger. Natomiast 3 maja w wielki ekran zawita Johny Depp w produkcjach: „Mroczne cienie” oraz „Dziennik zakrapiany rumem”, a 4 maja najlepszą zabawę gwarantują dwie komedie z Colinem Farrellem: „Szefowie wrogowie” oraz „7 psychopatów”. Ostatni dzień majówkowego tygodnia w Multikinie widzowie będą mogli spędzić z Emily Blunt oglądając „Looper – pętla czasu” oraz „Połów szczęścia w Jemenie”.

Majówka w Multikinie potrwa siedem dni we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen, poza Multikinem w Zgorzelcu, gdzie dodatkowy repertuar będzie dostępny od 3 do 5 maja w innej formie.

Każdy z filmów wyświetlanych w Multikinie i w Silver Screenie w ramach majówkowej akcji  będzie można zobaczyć kupując bilet za jedyne 10 złotych. Szczegółowe informacje oraz repertuar wkrótce będą dostępne na stronie www.multikino.pl.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7149529457092