Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SŁUŻBA ZDROWIA

UWAGA! Ważny komunikat dla pacjentów WSzZ w Elblągu

03.02.2022, 15:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
UWAGA! Ważny komunikat dla pacjentów WSzZ w Elblągu

Na naszą skrzynkę redakcyjną, otrzymaliśmy informację od rzecznika prasowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, którą niezwłocznie publikujemy.

 

" Drodzy Pacjenci!

W piątek (04 lutego2022 r.) zamknięte będą poradnie specjalistyczne, jak również nie będzie pracowała administracja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu z powodu ustanowienia dnia wolnego dla pracowników za święto przypadające 1 stycznia 2022 r.

Za utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy.


Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Rubczewska

Rzecznik Prasowy
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu"

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Men.dy
  Poniedziałek, 31.01

  I tyle

 2. 2
  +5
  ~ Klll
  Poniedziałek, 31.01

  Przecież 01 stycznia nie pracowali bo to była sobota. Wolne za wolne? A po drugie czemu to info piszą do redakcji, a nie do mnie. Jak każą mi się szczepić i wymyślają różne obostrzenia to wiedzą jak mnie znaleźć ..

 3. 3
  +8
  ~ Mietek
  Poniedziałek, 31.01

  Dlaczego w szpitalu nie ma hematologa a w logo szpitala jest znowu po Gdanskach Olsztynach się rozbijać.

 4. 4
  +12
  ~ 1 stycznia
  Poniedziałek, 31.01

  zawsze jest dniem wolnym, czerwona kartkavw kalendarzu. Co powiedzieć pacxjentowi 4 lutego nie umieraj dzisiaj bo szopital i pogotowie ma wolne ? Patologia i zapaść słuzby zdrowia ma się w najlepsze.

 5. 5
  +5
  ~ PO PSL i SLD
  Poniedziałek, 31.01

  Tak rządzą w Elblągu.

 6. 6
  +7
  ~ a rotacja?
  Poniedziałek, 31.01

  Jeszcze zakłady pogrzebowe powinny ogłosić zawieszenie kontaktów ze śmiercią w wybranym przez klienta terminie. Ela, nawet Szumowski pokazał honor i zrezygnował z bycia politykiem dla dobra w zarządzaniu kliniką. No , ale on ma tytuł profesora i afery maseczkowo - respiratorowe. Ale jednak zaimponował. Ela, młoda jesteś, ucz się od starszych. U Eli w folwarku tylko jeden specjalista jest w przychodni i jeden pracownik w administracji i rotacji nie da się zastosować. Oj Ela, już drugi raz tak przeginasz. Zarządzać trzeba "umić".

 7. 7
  --3
  ~ Najpierw pomyśl...
  Poniedziałek, 31.01

  Zasada nr 1 - jeśli coś komentujesz to najpierw zapoznaj się z faktami. W tym przypadku sprawdź w przepisach - prawo pracy, tam jest odpowiedź w tej kwestii. Zapewniam, że ta decyzja dotycząca dnia wolnego od w pracy szpitalu jest zgodna z prawem.

 8. 8
  +4
  ~ kodeks pracy
  Poniedziałek, 31.01

  art. 130. § 2. kp "Każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin". W związku z powyższym, pracownikowi przysługuje dzień wolny za święto, które przypada w sobotę (lub innym dniu wolnym wynikającym z przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy).

 9. 9
  +9
  ~ karawana i psy
  Poniedziałek, 31.01

  ~myślący i kodeks pracy - ale kto zamyka cały szpital w ten sposób? Było 30 dni do wykorzystania rotacyjnie. Kodeks nie nakazuje świętowania całej załodze - lekarzom, administracji, Eli - w tym samym czasie. Pracownik ma dostać dzień wolny i tyle. Ponadto można wskazać w komunikacie które placówki w mieście mogą przejąć pacjentów i ich skierowania. Niby nic, bo wizyty umówione będą przełożone, ale sposób realizacji tego "wolnego" jest typowy dla WSzZ bo to nie pierwszy taki przypadek. Trochę myślenia i przyjemniej jest świętującym i pacjentom.

 10. 10
  +4
  ~ parodja
  Wtorek, 01.02

  to się nie mieści w głowie żeby dyrektorka szpitala Gelert brała miesięcznie 30.000 zł pensji a w zamian nic nie robiła tylko latała z Wcisłą i Protasem i gadała głupoty, czas najwyższy opuścić stołek bo przecież jeszcze w sejmie kasę bierze za nic!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0859789848328