Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Ogólna: Uwaga, na rozbite szkło. "Ludzie omijają je od miesięcy, ktoś tu wreszcie sprzątnie?".

06.10.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ogólna: Uwaga, na rozbite szkło. "Ludzie omijają je od miesięcy, ktoś tu wreszcie sprzątnie?".
Fot. Czytelnik

Rozbite kawałki szkła leżą w tym miejscu od miesięcy. Czy ktoś wreszcie je sprzątnie, pyta Czytelnik info.elblag.pl.  - Chodzi o schodki  przy ul. Ogólnej. Tędy często przechodzą ludzie, a w tym dzieci. Nie raz widziałem taką sytuację i komentarz opiekuna: "uważaj, szkło" - mówi elblążanin.

 

 

Na rozbite szkło leżące na schodkach i miejscach parkingowych przy ul. Ogólnej (vis a vis sklepu monopolowego) łatwo nadepnąć. Na tę sytuację uwagę zwraca nasz Czytelnik. 

 

Właściwie każdego dnia przechodzę przez pewien konkretny odcinek ul. Ogólnej, dosłownie od kilku miesięcy na schodkach, przez które często przechodzą ludzie, a w tym dzieci leży rozbite szkło. Nie raz widziałem taką sytuację i komentarz opiekuna "uważaj, szkło"

 

- mówi pan Bartłomiej. 

 

 

Mężczyzna dopytuje również, kiedy zostanie ono sprzątnięte.  Mam dosyć uważania na rozbite kawałki szkła, które nieustannie leżą w tym samym miejscu - dodaje. 

 

Kto powinien zadbać o czystość i bezpieczeństwo przechodniów w tym miejscu? Z pytaniem tym zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego w Elblągu. Jak się okazuje, teren ten należy do Miasta.  

 

Departament Zarząd Dróg przekazał dla Elbląskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej zalecenie sprzątnięcia tego miejsca

 

- informuje Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego UM w Elblągu w odpowiedzi na pytanie info.elblag.pl. 


 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Szejk Ali
  Czwartek, 06.10

  schody bezpośrednie na miejsce parkingowe, samochód stał to i szkło jest, kto jest winny?

 2. 2
  +12
  ~ Jamaleg
  Czwartek, 06.10

  Taki jest krajobraz Elbląga albo syfon na chodnikach albo chodniki pizarastane przez niesprzatanie od lat albo pieszy przechodząc pod drzewem musi kłaniać się lub robić dziwne uniki bo gałęzie są nie poprzycinane . Niestety ale ktoś bardzo leniwy bierze nie małe pieniądze zazarzadzanie miastem a nie potrafi tego robić

 3. 3
  --12
  ~ Ploterek
  Czwartek, 06.10

  Zamiast przechodzić kilka miesięcy i tylko patrzeć, trzeba było wziąć szczotkę i pozamiatać.

 4. 4
  --9
  ~ Mieszkaniec
  Czwartek, 06.10

  Juz Wam się w duuuupach poprzewracało. Weź zmiotkę i sprzątnij królewiczu. Na bank byś zrobił to szybciej niż pisanie do redakcji. Masakra. Dajcie jeszcze 1000+ dodatek węglowy, i każdy inny....

 5. 5
  +9
  ~ Eliasz
  Czwartek, 06.10

  Brawo! Też mieszkam w tej okolicy i potwierdzam problemy z czystością tu i ówdzie. Mam nadzieję, że usługi sprzątające w końcu zrobią, co do nich należy.

 6. 6
  +6
  ~ norma
  Czwartek, 06.10

  Jak nie, jak tak. Miasto jest z tego powodu bardzo dumne. Lubi być kopane w d...pę, a bez kopnięcia nic co należy do obowiązków nie uczyni. Kopajmy więc, prawda prezydent , dwaj v-ce i dyr. dep.?

 7. 7
  --9
  ~ O co chodzi ?
  Czwartek, 06.10

  Zamiast zadzwonić i by posprzątali. To boczna droga i na pewni nie jest w pierwszym utrzymania. Lepiej robić aferę z niczego.

 8. 8
  +4
  ~ Sprawca powinien posprzątać
  Czwartek, 06.10

  Sprawca powinien posprzątać !!!!

 9. 9
  +2
  ~ Rowerzysta
  Czwartek, 06.10

  Jeżdżę czesto rowerem i zastanawiam się po co ludzie rozbijają butelki akurat na ścieżce rowerowej? Nie da się z daleka zauważyć tych szkieł i już jedna opona mi poszła...przez bezmyślność elblążan😬

 10. 10
  --1
  ~ Dziwne
  Czwartek, 06.10

  To chyba klientela monopolowego. To ten sam sort mieszkańców który domaga się budowy obwodnicy przez bażantarnie. Wszędzie by najlepiej syfu narobili pojąc się tanim alkoholem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2496359348297