Sobota, 21.05.2022, Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Centrum Handlowe Ogrody podpisało kolejne umowy najmu

16.11.2013, 09:00:35 Rozmiar tekstu: A A A
 Centrum Handlowe Ogrody podpisało kolejne umowy najmu

Matras, Apart, Jubirex oraz Dobre Smaki to kolejne marki, które podpisały umowy najmu z Centrum Handlowym Ogrody. Trzy z nich dotyczą powierzchni zlokalizowanych w nowej części Centrum.

Kolejne marki podpisały umowy najmu powierzchni handlowej w rozbudowywanych Ogrodach. Księgarnia Matras, która zajmie 129 m2 w zmodernizowanej części Centrum Handlowego, otworzy swoje drzwi dla klientów już w połowie grudnia. Firma jubilerska Apart, obecnie obsługująca klientów na dwóch stoiskach tymczasowych zlokalizowanych w pasażu zmodernizowanego Centrum, podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni 105 m2 położonego na parterze nowej części Ogrodów. Inni najemcy, którzy podpisali umowy najmu lokali w powstającej części galerii to Jubirex, którego powierzchnia będzie wynosić 57 m2 oraz restauracja Dobre Smaki, która będzie serwować swoje specjały w 60-metrowym lokalu na piętrze pierwszym Centrum. Lokale marek  Apart, Jubirex oraz Dobre Smaki znajda się w nowej części Centrum
i zostaną otwarte po zakończeniu rozbudowy, pod koniec 2014 roku.

Poziom komercjalizacji Ogrodów w chwili obecnej znacząco przekracza 60%. Swoje sklepy w przebudowywanej części CH Ogrody otworzyły już sieci RTV EURO AGD, CCC, Deichmann, Vision Express, Quiosque, Apart, Orange, Crux, YES, Esotiq, T-mobile, In Medio oraz Play. Nieprzerwanie swoich Klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu rozbudowy na dwóch poziomach znajdzie się 130 sklepów i punktów usługowych, m.in. Reserved, H&M, New Yorker, Rossmann, Crop Town, Mohito, House, Sinsay, Home&You, Douglas, Camaieu, Orsay, Sizeer, McDonald’s, Matras, Apteka Centrum, Wojas, Trojan Horse, Grycan, Dobre Smaki, Piekarnia Raszczyk, Jubirex, Plus GSM, Perfect Clean,  Delikatesy Kogutek, Swiss, Centrum Wczasowe – Wakacje.pl, Kantor, Yves Rocher oraz wielosalowe kino. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.


Marta Kucewicz
Cohn&Wolfe Sp. z o. o.

Oceń tekst:

Ocen: 5

%80.0 %20.0


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ błagająca
  Sobota, 16.11

  ZARA ! PUll&BEAR , Stradivarius !!!!!!!!

 2. 2
  +9
  ~ Pulak
  Sobota, 16.11

  Inditex!!!!!!!!!!!! albo dalej ludzie będą do Gdańska jeździć ;)

 3. 3
  +6
  ~ prosty chłopak
  Sobota, 16.11

  Ludzie więcej sklepów z odzieżą !!!! A nie jakiś svarowski tylko dla ruskich i księgarnie dla molów.. !!!

 4. 4
  +11
  ~ studentka
  Sobota, 16.11

  A Bershka? New Look? Cubus? Kappahl? Tyle sklepów, a z odzieżą marna garstka. Elbląg ciągle tak samo ubrany będzie.

 5. 5
  --7
  ~ asd
  Sobota, 16.11

  Studentka: Przedewszystkim i tak nie podają wszystkich marek, po drugie obiekt jak będzie skomercjalizowany w 100% to gadaj. Jesteś jakby nie patrzeć studentką to chyba powinnaś trochę rozumować?

 6. 6
  +18
  ~ 123
  Sobota, 16.11

  C&A, ZARA, PUll&BEAR , STRADIVARIUS, CUBUS, KAPPAHL, NEW LOOK, BERSHKA, REPORTER, DIVERSE, MONNARI, ORSAY, RIVER ISLAND, TERRANOVA, VERO MODA ITD. Kiedy te sklepy będą ja się pytam!? Co z tego że będziemy mieli galerie jak dalej bedzie to zadupie bez sklepów! Kiedy po drugiej stronie ogrodów będzie decathlon, kiedy w. Elblągu bedzie OBI, Castorama itd ? Czy elblążąnie ku... mają ciągle tracić pieniądze na dojazdy do 3miasta?? Potrzeba nam prezydenta z jajami bo po przykładzie obietnic wilka ze zlikwiduje straz miejską widać że tych jaj nie ma. Ja nie wiem kiedy ten Elbląg w końcu odzyska siły i stanie nogi.

 7. 7
  +7
  ~ Janko Muzykant
  Sobota, 16.11

  A w którym boksie będą wydawać zupę i kromkę chleba za darmo?

 8. 8
  +5
  ~ NowaPrawica
  Sobota, 16.11

  Te marki, które wymieniliście nigdy nie wejdą na taką prowincję, jak Elbląg.

 9. 9
  --3
  ~ asd
  Sobota, 16.11

  Nowa prawica: jestes pusty....nic dodac, nic ujac.

 10. 10
  +8
  ~ Stary wasyl ten od rajstop
  Sobota, 16.11

  Elbląg jest taką wioską, że nawet ruski rynek na karowej upadł :D

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2245080471039