Wtorek, 3.10.2023, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Nina Czarnuch i Julia Zborowska zdobyły Grand Prix w konkursie "Moja Ukochana Piosenka"

28.03.2023, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nina Czarnuch i Julia Zborowska zdobyły Grand Prix w konkursie "Moja Ukochana Piosenka"
Fot. Paweł Friedrich
REKLAMA

Poprzez śpiew chcą rozbudzać w dzieciach pewność siebie. Taka idea przyświeca konkursowi „Moja Ukochana Piosenka”, który w piątek (24 marca) odbył sięę w Zespole Szkół i Placówek Sportowych.

W 2014 r. powstał pomysł stworzenia Międzyprzedszkolnego Konkursu Wokalnego "Moja Ukochana Piosenka". Z powodu pandemii konkurs odbywał się online. Zamiast występów na scenie uczestnicy zaśpiewali w swoich domach lub przedszkolach do kamery. Na szczęście obostrzenia zostały zniesione i w piątek, 24 marca, po raz szósty elbląskie dzieci zmierzyły się w konkursie wokalnym „Moja Ukochana Piosenka".


Dzieci oceniało jury. W jego skład wchodzili: Justyna Glaubert, Eliza Kaczmarczyk, Paulina Hebel, Marta Pilipczuk i Sergiej Kruczkow. - Podczas konkursu każdy uczestnik prezentuje swoją piosenkę na scenie, po czym jury zdecyduje komu wręczyć nagrody – dodała Agnieszka Lach z Zespołu Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu, organizatora konkursu.


Jury zgodnie przyznało, że wybór nie był prosty. Ostatecznie, po długiej naradzie, wybrano zwycięzców.

W kategorii „Przedszkola” Grand Prix otrzymała 6-letnia Nina Czarnuch z Przedszkola nr 26!

1 miejsce zajął 6-letni Stanisław Bracki z Przedszkola nr 32, 2 miejsce – 6-letnia Maja Garwoła z Przedszkola nr 4, a 3 miejsce – 4-letnia Zofia Zamorska z Przedszkola nr 3.

Natomiast w kategorii „Szkoły podstawowe” Grand Prix przyznano 8-letniej Julii Zborowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3!

Na podium znaleźli się: 1 miejsce – 8-letnia Zuzanna Wilk ze Szkoły Podstawowej nr 23, 2 miejsce – 8-letnia Oliwia Marcula ze Szkoły Podstawowej nr 16, 3 miejsce – 9-letnia Nikola Żubertowska ze Szkoły Podstawowe nr 9.

 

Kolejna edycja konkursu przeszła do historii. Ta szósta edycja była wyjątkowa. Mogliśmy wrócić na scenę i w tej bliskości bawić się muzyką. Dziękuję wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za cudowne występy. To był wyjątkowy czas. Do zobaczenia za rok

– mówiła Agnieszka Lach.


Przypomnijmy, że po raz drugi nasi czytelnicy przyznali Nagrodę Publiczności w konkursie „Moja Ulubiona Piosenka” (Więcej na ten temat TUTAJ). Tym razem trafiła ona do 6-letniego Stanisława Brackiego z Przedszkola nr 31! Gratulujemy!  Puchar oraz pluszowa panda, którą otrzymał Stanisław zostały ufundowane przez Wydawcę info.elblag.pl.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / "Moja Ukochana Piosenka" ( zdjęć 118 )
Dodano: 2023-03-28 | Fot Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Wspaniali !!!
  Wtorek, 28.03

  Wspaniali ! Wspaniali !! Wspaniali !!!

 2. 2
  0
  ~ agat
  Czwartek, 30.03

  Uważam,że piosenki ,które powinny być w takim konkursie to piosenki z dziecięcego repertuaru,...Na początku to był konkurs ,,Moja ulubiona piosenka "" w którym, dzieci śpiewały piosenki przedszkolne! Byłem na takim koncerci-konkursie w II edycji,więc wiem co mówię!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2673480510712