Środa, 21.04.2021, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Szalone i Szalone Małolaty nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne sukcesy

25.03.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Szalone i Szalone Małolaty nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne sukcesy

Choć pandemia to dla wszystkich artystów wyjątkowo trudny okres,Członkowie Studia Artystycznego Katarzyny Panicz Szalone Małolaty w Elblągu udowadniają, że nawet  w tych mało sprzyjających okolicznościach warto działać.


Sezon artystyczny 2020/2021 to dla Szalonych i Szalonych Małolat wyjątkowo udany jak do tej pory czas. Mimo, że narazie nie możemy spotykać się przy okazji wydarzeń artystycznych z publicznością, grupa w styczniu spotkała się ze swoimi odbiorcami wirtualnie, wydając koncert świąteczny pt. „NIECH POKÓJ ZAGOŚCI W NAS” zrealizowany w Galerii El.

 


W marcu SZALONE MAŁOLATY na zaproszenie Patrycji Lipińskiej wystąpiły gościnnie w  świątecznym teledysku, do którego tekst i muzykę napisała Patrycja Lipińska, animację stworzyła Magda Skierko, za aranżację zaś odpowiadał Michał Grymuza ( mix Wojtek Olszak), którą możecie zobaczyć pod tym linkiem: 


 

Premiera teledysku miała miejsce 14 marca w TV 4FUN KIDS oraz na kanale youtube Patrycja Lipińska dla Dzieci. 
Ponadto młodzi wokaliści ze studia Katarzyny Panicz kolejny rok mogą pochwalić się licznymi sukcesami, bowiem w tym sezonie wzięli udział w kilku prestiżowych festiwalach wokalnych. Ich formuła została oczywiście dopasowana do otaczającej nas pandemicznej rzeczywistości, czyli odbyły się one drogą online, a każdy z nich przyniósł elbląskim artystom nagrody i wyróżnienia. Martyna Gąsak oraz Magdalena Leszczyńska zostały nagrodzone na festiwalach EuroPop Contest oraz Rain Star Cup organizowanych w Berlinie, w grudniu zaś podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej „HU HU HA” zespoły Szalone Małolaty oraz Szalone zdobyły aż trzy nagrody:


1 NAGRODA - SZALONE w kat zespoły wokalne 14-16 lat
1 NAGRODA - SZALONE MAŁOLATY w kat zespoły wokalne 11-13 lat
2 NAGRODA - SZALONE MAŁOLATY I SZALONE w kat zespoły wokalne 14-16 lat 


Za to w ostatnią niedzielę (21.03.2021) odbył się koncert laureatów międzynarodowego festiwalu piosenki rozrywkowej YOUR SONG! z którego aż 9 z 11 zakwalifikowanych do finału podmiotów zostało nagrodzonych, m.in. 


1 nagrodą  - SZALONE w kat Zespół Wokalny 14-16 lat 
2 nagrodą - SZALONE MAŁOLATKI w kat zespół wokalny 7-10 lat
2 nagrodą - DUET GABRYSIA PIOTROWSKA i NELA MARKUSZEWSKA w kat zespoły wokalne 11-13 lat
3 nagrodą - GABRYSIA PIOTROWSKA w kat soliści 11-13 lat


oraz wiele innych. Nawet konkurencja elbląskich artystów z innych dużych ośrodków kulturalnych jak np. Warszawa podkreśla, ze „Szalone to marka sama w sobie”, co ogromnie cieszy mieszkańców naszego miasta. Mamy nadzieje, że niebawem uda nam się spotkać na koncertach na żywo, a tymczasem gratulujemy i życzymy całej załodze Studia Artystycznego Szalone Małolaty wielu kolejnych sukcesów.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ er ce
  Czwartek, 25.03

  Trochę radości.

 2. 2
  +1
  ~ Elblążanka
  Czwartek, 25.03

  A czy miasto i pan prezydent zauważą w końcu ten zespół? Czy dalej foch?

 3. 3
  +1
  ~ pomijani przez Antka i Witusia
  Sobota, 27.03

  Ręce same składają się do braw !!! W Elblągu jednak można wiele dobrego robić poza samorządem, partią, członkami. Teraz na pewno Wróblewski (prezydent by to zrobił już dawno) da Wam po 100 zł na rok. "Setka" to standard Witolda.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2325751781464