Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Przy skrzyżowaniu Ogólnej z Fromborską powstanie Aldi z parkingiem naziemnym? - zobacz zdjęcia lokalizacji

03.02.2022, 16:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przy skrzyżowaniu Ogólnej z Fromborską powstanie Aldi z parkingiem naziemnym? - zobacz zdjęcia lokalizacji
Fot. KERIM

Przy skrzyżowaniu ul. Ogólnej i Fromborskiej powstanie budynek handlowo-usługowy. W październiku ubr. inwestor rozpoczął prace przygotowawcze. Co powstanie w tym miejscu? Zobacz zdjęcia lokalizacji. 

Firma Tower Projekt z Warszawy otrzymała pozwolenie na budowę w maju 2021 r. Jednak w październiku 2021 r. decyzja ta została przeniesiona na firmę Aldi z siedzibą w Chorzowie.


 

Decyzja pozwolenia na budowę obejmuje budowę budynku handlowo-usługowego z parkingiem naziemnym i niezbędną infrastrukturą techniczną wraz z rozbiórką budynków gospodarczych i budynku mieszkalnego jednorodzinnego

 

- informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miasta w Elblągu.Od kilku miesięcy inwestor przygotowuje działkę pod budowę. Znajdujący się na niej budynek został już rozebrany, a drzewa wycięte.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 ) Fot. kerim


Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Edek
  Czwartek, 03.02

  Mieszkam blisko budowy widzę jak ochrona chodzi po budowie bardzo dobrze że firma która buduje market zadbała o ochronę inaczej by wszystko wynieśli pijaki i patola a tak jest bezpieczniej na budowie ochrona czuwa

 2. 2
  +2
  ~ Marcelina
  Czwartek, 03.02

  Brawo ochrona widziałam jak ochrona patroluje teren budowy tak powinno być niech inne firmy ochroniarskie biorą przykład z tej ochrony co jest na budowie

 3. 3
  0
  ~ Alicja
  Czwartek, 03.02

  A kiedy do Biedronki przy Rawskiej doszlusują kolejne sklepy , przecież my mieszkańcy Wschodniego Elbląga zapomnianego przez kilkadziesiąt lat przez kolejne władze też płacimy podatki nie po to tylko by utrzymywać niby urzędników w Urzędzie miejskim .

 4. 4
  +1
  ~ Miłomłyn
  Czwartek, 03.02

  Urząd Miejski sprzedaje grunty na potęgę poczekaj trochę to i około ciebie wybudują market w Elblągu tylko markety i kościoły się buduje mieszkań też budują ale kogo na nie stać masakra

 5. 5
  +18
  ~ Elbinger
  Czwartek, 03.02

  ALDI jest drogi i brak w nim fajnych promocji/wyprzedaży. Asortyment okrojony w porównaniu do Biedry i Lidla. W sklepie na Robotniczej pustki, choć lokalizacja bardzo dobra.

 6. 6
  +1
  ~ Urzędnik
  Czwartek, 03.02

  Będą będą budować na Rawskiej same markety wybudują te małe sklepiki to przejdą do lamusa bo konkurencja ich wykosi OT Ktoś mądry powiedział trzeba było się uczyć

 7. 7
  +1
  ~ `tot
  Czwartek, 03.02

  A tymczasem wycięto kolejne drzewa w naszym mieście :(

 8. 8
  +8
  ~ Banan
  Czwartek, 03.02

  Przyjemniej czytało by się informację o budowie pływalni dla tej części Elbląga a tak kolejny gówniany sklep. Jakby ich było mało. Dramat

 9. 9
  +3
  ~ Szejk Ali
  Czwartek, 03.02

  Było San Francisco będzie ściernisko.

 10. 10
  +16
  ~ emeryta
  Czwartek, 03.02

  Bez pół litra nie rozumiemy z kolegami sensu i planu zabudowy naszego miasta . Tam gdzie teren idealny na zabudowę mieszkaniową buduje się parterowe sklepy , lub dzierżawi place w Centrum pod Autohandle . Gdy są chętni na zabudowę Sródmieścia blokuje im się budowy , jak prezydent Nowak dla wieżowca na Tysiąclecia , czy wojewoda z olsztyna na Starówce przy Prokuraturze , czy przy Wyższym Seminarium . Modrzewina Północna i Terkawka czekają nie wiadomo na co , ale młodym nie sprzedaje sie dzialek pod domki tylko proponuje kilka na rok w przetargu za 200 tys. W naszym jeszcze mieście ,aż prosi się o pilny przyjazd kontroli z NIK .nie z CBA .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2093789577484