Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Skrzyżowanie Zw. Jaszczurczego i al. Grunwaldzkiej. Gdańska firma wykona projekt

02.12.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Skrzyżowanie Zw. Jaszczurczego i al. Grunwaldzkiej. Gdańska firma wykona projekt
Źródło: https://www.google.com/maps

Nowe skrzyżowanie, ul. Związku Jaszczurczego z al. Grunwaldzką, ma ułatwić dojazd do osiedla powstającego przy ul. Oboźnej. Wykonanie projektu inwestycji Miasto powierzyło firmie z Gdańska.Ratusz opublikował wyniki postępowania na wykonanie dokumentacji projektowej połączenia ulic: Związku Jaszczurczego z drogą wojewódzką nr 500. Przetarg wygrała jedyna firma, która do niego stanęła jedna - Neox z Gdańska (ta sama firma ma wykonać projekt nowego parkingu przy szpitalu miejskim w Elblągu). Cena jej oferty to 160 515 zł.

 

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej budowy skrzyżowania na połączeniu ulicy Związku Jaszczurczego z drogą wojewódzką nr 500 w rejonie ulicy Plac Grunwaldzki w Elblągu, w której zakres wchodzi między innymi: budowa skrzyżowania na drodze wojewódzkiej nr 500 w rejonie Placu Grunwaldzkiego z ul. Związku Jaszczurczego umożliwiającego relacje prawoskrętne pomiędzy tymi ulicami, przebudowa w niezbędnym zakresie i wzmocnienie ulicy Związku Jaszczurczego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Oboźną do ulicy Plac Grunwaldzki oraz przebudowa i rozbudowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Pl. Grunwaldzki – 3 Maja – Fabryczna

 

- czytamy w ogłoszeniu o rozstrzygnięciu przetargu.

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ J
  Czwartek, 02.12

  Ulica Plac Grunwaldzki...

 2. 2
  +10
  ~ Mieszkaniec.
  Czwartek, 02.12

  Dobra i potrzebna inwestycja.

 3. 3
  +2
  ~ Pytamy
  Czwartek, 02.12

  A co z dojazdem z ul. Browarna tuż za tv wektora na ul. Rechniwskiego. Jest zaniedbany kawalek pasa idealny na ulice.

 4. 4
  +1
  ~ poiuy
  Czwartek, 02.12

  To się będzie działo. Tam już teraz jest wesoło jak są godziny szczytu do tego samochody wyjeżdżające z Fabrycznej i mamy piękne combo.

 5. 5
  --7
  ~ ls
  Czwartek, 02.12

  I znowu jakiś patoinżynierek z Gdaniska od ***zieli projekt na papierze nie stawiając stopy w naszym mieście. Aleja Odrodzenia, dla przypomnienia, jest przykładem, jak można fajnie spieprzyć fajny potencjał.

 6. 6
  --9
  ~ ls
  Czwartek, 02.12

  I znowu jakiś patoinżynierek z Gdaniska od ***zieli projekt na papierze nie stawiając stopy w naszym mieście. Aleja Odrodzenia, dla przypomnienia, jest przykładem, jak można fajnie spieprzyć fajny potencjał.

 7. 7
  +10
  ~ Si
  Czwartek, 02.12

  Ale ktoś zazdrości, a przecież skoro jest z niego taki orzeł i znawca z dziedziny projektowania i urbanizacji to mógł stanąć do przetargu. A tak "jakiś patoinżynierek z Gdańska" (a co by było jakby pochodził z Olsztyna) zgranie pieniądze za nic. No, no, a elbląski patospecjalista obejdzie się smakiem i tylko pozostanie mu wylanie żółci na internetowym forum. ZGROZA !!!, no nie, drodzy patouzdrowiciele miasta i czujni patokomisarze prawdy tej jedynej i wyłącznie zgodnej z ich poglądami.

 8. 8
  +3
  ~ ls
  Czwartek, 02.12

  Si, jak ci się podobają tzw. lewoskręty na długości całej ul. Ogólnej i skanalizowanie ruchu do jednego pasa miedzy Ogólną i Mazurską to bez komentarzy. A ja jestem zwykłym szarym obywatelem i nie muszę być inżynierem nawet z Nowego Jorku, by stwierdzić fakt, ze jest to spieprzone i nie chcę być prorokiem, ale wyjdzie jak zawsze. Amen.

 9. 9
  --3
  ~ Aha
  Czwartek, 02.12

  We wskazanym miejscu nie ma al. Grunwaldzkiej, tylko jest ul. Plac Grunwaldzki, więc proszę o skrupulatność przed opublikowaniem artykułu...

 10. 10
  --1
  ~ ZElbląga
  Czwartek, 02.12

  A kiedy ulica Jasna do remontu generalnego. Od 45 lat nie ruszona, a za Gierka spieprzona.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77705407142639