Wtorek, 26.01.2021, Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Gdzie kupić mieszkanie lub dom w Elblągu i okolicy? Inwestycyjny INFO raport

23.12.2020, 17:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gdzie kupić mieszkanie lub dom w Elblągu i okolicy? Inwestycyjny INFO raport

Z myślą o naszych Czytelnikach oraz o wszystkich tych, którzy poszukują nowego mieszkania lub domu w Elblągu i okolicach, przygotowaliśmy kolejną odsłonę INFO raportu dotyczącego inwestycji deweloperskich. Z naszego zestawienia dowiecie się m.in. kto, gdzie i w jakim standardzie buduje mieszkania i domy oraz za ile można je nabyć. Tak bogatej i różnorodnej oferty jeszcze nie było.

 

Regal Park

 

 • ul. Nowowiejska, Elbląg
 • dwie bryły: trzynastopiętrowa część wysoka i dwupiętrowa część niska
 • 171 lokali mieszkalnych
 • metraże od 25 do 84 m2 
 • dwie kondygnacje hal garażowych na 209 miejsc postojowych i 110 komórek lokatorskich
 • cichobieżne windy, doskonała lokalizacja w centrum miasta, taras widokowy na dachu części wysokiej
 • odbiory mieszkań od marca 2021 r.
 • cena od 5 100 zł/m2

 

Regal Park to inwestycja powstająca w centrum Elbląga. Inwestycja to dwie bryły: 13-piętrowa część wysoka ze 123 mieszkaniami z balkonami lub tarasami oraz 2-piętrowa część niska z 48 lokalami mieszkalnymi. W inwestycji znajdują się dwie kondygnacje z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Niewątpliwym plusem inwestycji jest taras widokowy na wysokości czternastego piętra, z którego rozpościerają się niezapomniane widoki na miejską panoramę i Żuławy. Lokalizacja w centrum, a także parter inwestycji przeznaczony pod usługi sprawiają, że przyszli Mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mogli korzystać ze wszelkich miejskich udogodnień: kulturalnych, oświatowych, sportowych i usługowych.

 


Biuro sprzedaży mieszkań:
- na terenie inwestycji (zbieg ul. Królewieckiej z ul. Bażyńskiego)
- czynne: poniedziałek – czwartek w godzinach 10:00-17:00
- tel.: 502-111-221
- noweMkwadrat@gmail.com
- www.regal-park.pl
- polub nas i obserwuj postępy z prac na Facebooku - https://www.facebook.com/ RegalParkElb
 

 

Korona Elbląga 2

 

 • ul. Częstochowska, Elbląg
 • budynek częściowo sześcio-, częściowo siedmiopiętrowy
 • 82 lokale mieszkalne
 • metraże od 44 do 95 m2 (dostępne do 89 m2)
 • dwie kondygnacje podziemne na 88 miejsc postojowych i 84 komórki lokatorskie
 • cichobieżne windy, mała ilość mieszkań na klatkach schodowych
 • odbiory mieszkań maksymalnie do 31.12.2022 r.
 • cena od 5 400 zł/m2

 

Korona Elbląga 2 to inwestycja powstająca na poziomie 42 m.n.p.m. Widoki na piękną panoramę miasta i najbliższej okolicy są bonusowe. Inwestycja to budynek mieszkalny wielorodzinny, który będzie usytuowany wzdłuż ulicy Częstochowskiej. Powstający budynek będzie liczył dwie kondygnacje podziemne z miejscami postojowymi (ilość miejsc postojowych przewyższa ilość mieszkań) i komórkami lokatorskimi oraz: częściowo 6 pięter, a częściowo 7 pięter z lokalami mieszkalnymi. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby przeważała zachodnia ekspozycja mieszkań. Korona 2 to 82 mieszkania: dwu, trzy i cztero-pokojowe, od 44 do 89 m2.

 

Do każdego mieszkania przynależy powierzchnia balkonu. Lokale mieszkalne są rozłożone na 3 klatki schodowe po 3-4 mieszkania na kondygnacji, co zwiększa poczucie prywatności i rozwiązuje problem dużych klatek, z dużą liczbą mieszkań. Każda klatka wyposażona będzie w cichobieżną windę zjeżdżającą do poziomów z halami garażowymi. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Korona Elbląga 2 znajduje się w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części miasta, oddalonej od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajduje się Góra Chrobrego i Bażantarnia.


Biuro sprzedaży mieszkań:
- na terenie inwestycji Regal Park (zbieg ul. Królewieckiej z ul. Bażyńskiego)
- czynne: poniedziałek – czwartek w godzinach 10:00-17:00
- tel.: 502-111-221
- noweMkwadrat@gmail.com
- www.koronaelblaga.pl
- polub nas i obserwuj postępy z budowy na Facebooku - https://www.facebook.com/KoronaElblaga
 

 

EL TOWER – EL INVEST Development


- ul. Mielczarskiego 49 (Zatorze), Elbląg
- budynek mieszkalny wielorodzinny - 136 mieszkań
- przekazanie kluczy: I etap – wrzesień 2021 r., II etap – czerwiec 2022 r.
- budynek dziewięciokondygnacyjny
- szybkobieżne windy, dwa poziomy hali garażowej, komórki lokatorskie w hali garażowej i na piętrach, osiedle ogrodzone i monitorowane
- ceny mieszkań już od 4390 zł/m2

EL TOWER to jedyny powstający obecnie na elbląskim Zatorzu budynek wielorodzinny. Na 8 piętrach zaprojektowano 136 mieszkań, a w dwupoziomowej hali garażowej 95 miejsc postojowych. W każdej z dwóch klatek schodowych znajdą się po dwie szybkie i ciche windy, a na każdym z pięter dodatkowe komórki lokatorskie. Budynek będzie monitorowany i ogrodzony. W jego sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, market, przedszkole, a wkrótce także żłobek.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy, z czego oba są już w realizacji. W pierwszym z nich powstaje bryła A, w której zostało kilka ostatnich, wolnych mieszkań. Z kolei w ofercie bryły B znajduje się szeroki wachlarz lokali o wielkości od 32 do 74 m2.

Biuro sprzedaży mieszkań
- na terenie budowy przy ul. Mielczarskiego 49
-
godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 11-17
- tel. 722 171 033 lub 698 741 314
- www.eltower.pl
- biuro@rynek-pierwotny.net
- polub nas i obserwuj na Facebooku www.fb.com/ElTowerElblag
 

 

REZYDENCJA DOLINKA – EL INVEST Development

 

- ul. Traugutta 43-45, Elbląg
- budynek mieszkalny wielorodzinny - 76 mieszkań
- przekazanie kluczy: grudzień 2022 r.
- budynek dwuskrzydłowy liczący 3 i 5 kondygnacji
- windy, dwa poziomy hali garażowej, komórki lokatorskie w hali garażowej i na piętrach, podwyższony standard wykończenia części wspólnych, wideodomofony

Rezydencja Dolinka to nowoczesny budynek o podwyższonym standardzie z widokiem na park Dolinka i rzekę Kumielę. Obiekt będzie nawiązywał charakterem do zrealizowanej w tym roku przez dewelopera inwestycji Kamienica Trybunalska. Jego największą zaletą będzie zielone otoczenie rewitalizowanej obecnie Dolinki oraz bliskość centrum miasta.

Nadziemną część budynku stanowi 5 kondygnacji mieszkalnych (parter + 4 piętra) od strony ulicy Traugutta i 3 kondygnacje (parter + 2 p.) od strony parku Dolinka. Zaprojektowano w nich 76 mieszkań, o ergonomicznych i pożądanych przez klientów metrażach od 28 do 67 m2 (z możliwością łączenia sąsiadujących mieszkań w większe). Każde z mieszkań posiada loggię lub balkon. Budynek posiadał będzie dwupoziomową halę garażową, cichobieżne windy, a także przestronne, doświetlone klatki schodowe i korytarze wykończone w eleganckich i modnych odcieniach bieli i grafitu, z elementami w kolorystyce drewna i betonu. Ceny mieszkań zaczynają się już od 191 tys. zł.

Biuro sprzedaży mieszkań
- na terenie inwestycji Osiedle Sadowa
-
godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9-17
- tel. 727 011 611 lub 698 741 314
- www.RezydencjaDolinka.pl
- kontakt@RezydencjaDolinka.pl
- polub nas i obserwuj na Facebooku www.facebook.com/RezydencjaDolinka
 

 

Osiedle Mieszkaniowe przy ul. Łęczyckiej

 

Niska zabudowa osiedla oraz zaprojektowane rozwiązania architektoniczne nawiązują do wcześniejszego etapu, gwarantując spójny i elegancki charakter inwestycji. Budynki są w całości podpiwniczone, nad garażami zaprojektowano dachy zielone oraz wygospodarowano miejsca na plac zabaw i rekreację. Wejścia do budynków nie posiadają progów, które utrudniałyby poruszanie się osobom na wózkach inwalidzkich. W trosce o wygodę mieszkańców wszystkie klatki wyposażono w windy, umożliwiające dostęp do wszystkich kondygnacji mieszkalnych, a także komórek lokatorskich. Atutem jest również ponadprzeciętna wysokość zaprojektowanych mieszkań, dzięki czemu są one bardzo dobrze doświetlone i nasłonecznione.

 

W ramach inwestycji powstają cztery budynki wielorodzinne, gdzie zaprojektowano 172 mieszkania o różnorodnym metrażu. W ofercie można znaleźć 40-metrowe kawalerki, większe mieszkania dwu- i trzy - pokojowe, a nawet mieszkania o powierzchni 82 m2 w układzie cztery pokoje + kuchnia. W podziemnych halach garażowych zaprojektowano 66 indywidualnych miejsc postojowych, zaś na terenie osiedla ponad 100 kolejnych ogólnodostępnych.

 

Inwestor planuje zakończyć budowę budynków nr 1 i 4 w III kwartale 2021r., natomiast w I kwartale 2022r. budynków nr 2 i 3.

 

Biuro sprzedaży:
ul. Łęczyckiej 16/42 (lokal mieszkalny)
Kom.  693-328-416 Agnieszka Sarnowska
www.ekobud.ostroda.pl
 

 

Neonowa Point

 

Neonowa Point to najbardziej oczekiwanych inwestycji w centrum Elbląga. Neonowa Point, to połączenie luksusu
mieszkaniowego i poprzez otaczające inwestycję tarasy oraz przyległy park, funkcji wypoczynkowej. Pięć kondygnacji w tym 48 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy, 30 miejsc postojowych w hali garażowej i 24 komórek lokatorskich.

 

Nasza inwestycja realizowana u zbiegu ulic Neonowe, Oboźnej i Związku Jaszczurczego. Neonowa Point to nowa jakość budownictwa w Elblągu. Budynek swoją architekturą i funkcją będą spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Usytuowanie budynku spowoduje doskonałe naświetlenie mieszkań o każdej porze dnia.

Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.

 

American Home Biuro Nieruchomości 
Związku Jaszczurczego 13B,  82-300 Elbląg
telefon: +48 501 635 879   biuro: 55 221 08 88
www.neonowapoint.pl
e-mail: biuro@americanhome.pl
www.americanhome.pl
 

 

Varsovia Residence

 

 • Elbląg, ul. Jana Amosa Komeńskiego
 • Prestiżowe osiedle trzech budynków 3-piętrowych
 • I etap (34 mieszkania) oddanie do lipca 2022 roku
 • II etap (15 mieszkań) oddanie do grudnia 2022 roku.
 • powierzchnia mieszkań od 42m2 do 99m2
 • przestronne i zadaszone tarasy/balkony,
 • winda w każdym budynku
 • sprzedaż mieszkań w standardzie deweloperskim lub pod klucz

 
Varsovia Residence przy ul. Komeńskiego w Elblągu będzie alternatywą dla osób poszukujących mieszkań komfortowych, położonych w kameralnym osiedlu, otoczonych zielenią oraz świetnie połączonych z centrum miasta. Największym atutem przedsięwzięcia jest bardzo dobry projekt - trzy niewysokie budynki, funkcjonalne układy mieszkań oraz duże, słoneczne balkony.  Wysoki standard wykończenia części wspólnych, ułatwienia technologiczne oraz duża ilość miejsc postojowych zewnętrznych oraz garaży znacznie podniosą jakość zamieszkania w tym osiedlu. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

 

Budowa podzielona jest na dwa etapy. Etap I obejmuje budowę budynków nr 2 i 3, z terminem zakończenia budowy do kwietnia 2022 roku, oraz przekazaniem własności do lipca tego samego roku. Łącznie te dwa budynki będą zawierać 34 lokale mieszkalne, 34 komórki lokatorskie, 12 garaży i 22 miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym. Etap II to wybudowanie budynku nr 1, gdzie termin zakończenia budowy to wrzesień 2022 roku, natomiast przeniesienie własności do końca grudnia. Budynek będzie posiadał 15 mieszkań, 15 komórek lokatorskich, 5 garaży i 11 miejsc postojowych.

 
Biuro sprzedaży:
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Al. Grunwaldzka 31
www.varsovia-residence.pl
Facebook: Varsovia Residence
e-mail: g.krainski@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 533 394 100 lub 55 246 11 22
 

 

Kamienice Przy Murze

 

 • Elbląg, ul. Wieżowa
 • 4 kamienice na Elbląskiej Starówce
 • Termin zakończenia budowy do listopada 2021r
 • powierzchnia mieszkań od 30m2 do 105m2
 • Balkony przy wybranych mieszkaniach
 • Winda w jednej z dwóch klatek 
 • sprzedaż mieszkań w standardzie deweloperskim lub pod klucz

 

Stare Miasto ze swoim historycznym układem urbanistycznym, podzamczem, zespołem klasztornym i szpitalnym, z zespołem zrekonstruowanych kamieniczek, z unikatową Ścieżką Kościelną i w końcu z szeroką promenadą nad rzeką Elbląg to miejsce, które zachwyca. Obecnie jednymi z głównych ulic prowadzących w głąb Starego Miasta są ulice Wieżowa i Kowalska. I właśnie w tym miejscu, bezpośrednio przy ulicy Przymurze, powstaje inwestycja deweloperska - Kamienice Przy Murze.

 

Inwestycja obejmuje kilka kamienic w tym kamienicę o przeznaczeniu hotelowym oraz 4 kamieniczki o funkcji mieszkalno – usługowej. Część mieszkalną stanowi 28 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach. Lokale mieszkalne zlokalizowane na I, II i III piętrze budynku będą miały powierzchnię od 30,30 m2 aż do 105 m2, a więc będą stanowiły bardzo atrakcyjną ofertę na rynku nieruchomości. Kilka atrakcyjnych mansardowych lokali znajdować się będzie również na poddaszach budynków. Każde mieszkanie można zaaranżować w dowolny sposób, zmieniając jego układ, ilość pokoi oraz funkcję.


 
Biuro sprzedaży:
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Al. Grunwaldzka 31
www.kamienice.przymurze.pl
Facebook: Kamienice Przy Murze
e-mail: g.krainski@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 533 394 100 lub 55 246 11 22
 

 

Różany Zakątek

 

Budowa inwestycji przy ul. Różanej 1B została ukończona w  całości. W nowoczesnym, trzypiętrowym budynku o podwyższonym standardzie jest  12 mieszkań, metraż od 55 do 105 m2. W ofercie są m.in. mieszkania 2 poziomowe (od 84 do 105 m2). Wszystkie mieszkania posiadają balkon, taras, a w przypadku tych największych mieszkań - 2 tarasy bądź 1 taras i 1 balkon. Mieszkania na parterze mają ogródki, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Ogródki mają od 29 m2 do ponad 90 m2

 

Różany Zakątek to najbardziej kameralna inwestycja w Elblągu. Budynek znajduje się w centrum miasta, jednak ze względu na jego położenie lokatorzy tego nie odczują. Na każdym piętrze są tylko 2 mieszkania. W klatce jest ich 6, a w całym budynku - 12. To daje wiele korzyści, m.in większy spokój, brak problemów z wyjazdem z osiedla. Do każdego mieszkania jest zapewniony garaż lub miejsce parkingowe. Jest też możliwość postawienia samochodów przy ul. Różanej, na której nie obowiązuje zakaz postoju. Nieopodal inwestycji  jest przedszkole, a do szkoły jest 100 m. Blisko jest także boisko i place zabaw. Budynek znajduje się także w pobliżu sklepów, takich jak Kaufland czy Lidl. Budynek jest także doskonale skomunikowany z arterią wylotową jaką jest ul. Browarna i Most Unii Europejskiej, a także Starówka. Basen czy kino są w zasięgu kilkuset metrów. A jeszcze bliżej są przystanki tramwajowe i autobusowe. To jest naprawdę bardzo dobra lokalizacja.

 

Więcej szczegółów oraz ciekawych informacji na stronie rozana1b.pl 
Zachęcamy też do kontaktu pod nr  602 257 020  lub  601 89 89 46.
 

 

Osiedle Zielone  

 

 • 15 domów wolnostojących 139 m2 po podłodze 111 m2 pow. użytkowej.
 • Rozpoczęcie budowy 1512.2020, zakończenie 15.09.2021
 • Domy energooszczędne, w standardzie każdy dom wyposażony jest między innymi: pompa ciepła powietrza, woda + moduł komunikacji WIFI, Rekuperacja, Panele fotowoltaiczne 6,4KW , ogrzewanie podłogowe
 • Działki dla każdego domu do wyboru od 650 m2 do 800 m2
 • Dom Wolnostojący w cenie mieszkania !

 

W Elblągu powstaje długo wyczekiwane osiedle domów wolnostojących. Niezależność, wolność, prywatność, nowoczesna technologia budownictwa plus lokalizacja z widokiem na miasto Elbląg. Przy ul.Okólnik blisko zieleni, lasów,  stadniny koni i cały czas w mieście. Każdy kto szuka działki pod budowę domu doskonale wie, że takich lokalizacji już po porostu nie ma. Deweloper DomPro stawia tylko 15 domów i większość rezerwacji już się dokonała, więc nie czekaj jeśli planujesz zakup  lub budowę domu w ok. Elbląga. Osiedle Zielone jest w Elblągu!

 

Nowoczesna technologia budownicta to kolejny atut. Pompa powietrze woda + moduł komunikacji WIFI, Rekuperacja, Panele fotowoltaiczne 6,4KW , ogrzewanie podłogowe. Koniec z zamawianiem peletu, ekogroszku i kontrolowanie stanu i dosypywanie do pieca.  Zerooemisyjny dom sterowany z tel. ustawisz temp. wył i wł  kiedy wracać będziesz do domu z  urlopu czy pracy. Najnowsza technologia modułowo drewniania to nie tylko korzyść mieszkania w naturalnych, przyjaznych i zdrowych dla człowieka materiałach w przeciwieństwie do betonu. Ale również współczynnik wychładzania domu jest dużo niższy niż w budowie tradycyjnej, a współczynnik nagrzewania o wiele szybszy. Zapotrzebowanie na energie jest dużo mniejsze . W dodatku wyposażony zostanie z energooszczędne urządzenia które dadzą duże oszczędności. A w perspektywie 20 lat większa część ceny za dom za który zapłacisz dziś wróci do Ciebie. Nie myśl o rachunkach i czynszu, mieszkaj zdrowo, nowocześnie i poczuj niezależność. Takiej oferty w Elblągu jeszcze nie było !
 

Zobacz inwestycję z lotu ptaka

 

Biuro sprzedaży:
ul. 12 Lutego 25 (budynek Świat Dziecka, I piętro)
kom. 789 451 200
www.osiedlezielone.elblag.pl
tomasz.kaszubowski@op.pl
 

 

Osiedle Olchowa 

 


OSIEDLE OLCHOWA to inwestycja, która powstaje we wschodniej części Elbląga, przy ul. Olchowej, skomunikowanej z miastem drogą wojewódzką nr 504 (ul. Królewiecka) w kierunku Braniewa. Dąbrowa to urocza dzielnica, do której możesz bardzo łatwo dostać się z centrum miasta. To tylko 3 minut jazdy samochodem od skrzyżowania dwóch miejskich arterii Królewieckiej i Fromborskiej.

 

SASANKA posiada dwa miejsca postojowe: jedno znajduje się w garażu a drugie tuż przed domem. Każda Sasanka posiada także duży ogród. Dom składa się z dwóch kondygnacji. 

 

Parter domu to strefa dzienna na którą składają się:

 

 • jasny i przestronny salon z dużym oknem balkonowym i miejscem na instalację kominka
 • ustawna kuchnia z oryginalnym oknem znajduje się na parterze, w sąsiedztwie schowka pod schodami.
 • pomieszczenie gospodarcze (nr 1), gdzie oprócz WC i umywalki znajdziesz mnóstwo miejsca do przechowywania
 • pomieszczenie gospodarcze (nr 2) w formie schowka pod schodami - to idealne miejsce na rzeczy, które trzeba łatwo wyjąć a jednocześnie takie, które chcesz ukryć przed wzrokiem domowników oraz gości.
 • wiatrołap przy wejściu z miejscem na olbrzymią szafę.
 • miejsce na szafę w korytarzu za wiatrołapem.


Poddasze to część prywatna, znajdziesz tu m.in.:  sypialnię , pokój nr 1 i 2  , wygodna łazienka 

 

Na Olchowej to inwestycja składająca się z sześciu komfortowych i kameralnych domów. Każdy z nich posiadał będzie 83m2 powierzchni mieszkalnej, zewnętrzne prywatne ogrody liczące do 385 m2 oraz obszerny garaż o wielkości 18 m2 z dodatkowym miejscem postojowym przy budynku. Każdy dom można samodzielnie zaaranżować według swoich potrzeb. Zapraszamy na przedsprzedaż nieruchomości w niższych cenach do końca tego roku. Dołącz do ponad 150 rodzin w całej Polsce, które wybrały SASANKI.
 
American Home Biuro Nieruchomości 
Związku Jaszczurczego 13B,  82-300 Elbląg
telefon: +48 501 635 879   biuro: 55 221 08 88
http://osiedleolchowa.pl/oferta
e-mail: biuro@americanhome.pl
www.americanhome.pl
 

 

OSIEDLE JARZĘBINOWA

 

Osiedle Jarzębinowa to kameralna inwestycja obejmująca budowę dwóch parterowych budynków mieszkalnych, powstająca na terenie dzielnicy domów jednorodzinnych – Dąbrowie. Każdy z budynków składać się będzie z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych.Lokalizacja osiedla jest atrakcyjna zarówno ze względu na malowniczą okolicę, otoczoną przez lasy, a także wygodny i szybki dojazd do Elbląga.

 

CO WYRÓŻNIA NASZE OSIEDLE ?

 

Domy są parterowe, co sprawia, że komunikacja pomiędzy pomieszczeniami jest bardzo wygodna.

 

Lokale są połączone garażami, dzięki czemu części mieszkalne są od siebie oddalone, co zapewnia komfort akustyczny.

 

Ściany wydzielające pomieszczenia są zaprojektowane jako działowe, co daje możliwość dostosowania układu pomieszczeń do indywidualnych wymagań właściciela.

 

Konstrukcja budynku zapewnia możliwość adaptacji poddasza – powierzchnia użytkowa domu po adaptacji może zwiększyć się do 216 m2.

 

Osiedle Jarzębinowa tworzą tylko 2 budynki (4 domy jednorodzinne), a otoczenie w większości stanowią działki już zagospodarowane.

 

Lexnova nieruchomości
https://www.jarzebinowa.pl/
Ul. Garbary 6
82-300 Elbląg
biuro@lexnova.pl
kom. 534-974-09

 

 

BURSZTYNOWE OSIEDLE

 

 • ul. Rybacka, Jantar
 • osiedle zlokalizowane w odległości 700 m od morza
 • obecnie w sprzedaży: ostatnie 3 mieszkania w budynku E
 • mieszkania wykończone „pod klucz”
 • budynek oddany do użytkowania w kwietniu 2020 roku
 • powierzchnia mieszkań - około 62 m2
 • podziemna hala garażowa, windy

 

Jantar to spokojna miejscowość leżąca na Mierzei Wiślanej. Znajduje się w bliskiej odległości do Trójmiasta, Malborka i Fromborka oraz Elbląga.  W sezonie letnim jest popularnym miejscem wypoczynku Polaków. Jantar, dzięki wykorzystaniu źródeł solankowych, uzyskuje coraz większą renomę jako miejscowość uzdrowiskowa. 


 
Osiedle usytuowane jest przy ścianie sosnowego lasu, w odległości kilkuset metrów od morza ale również stosunkowo blisko centrum Jantara. 

 

Oferowane mieszkania są dwukondygnacyjne, mają powierzchnię ok. 62 m2 i składają się z 3 pokoi. Ponadto wszystkie tarasy są tak usytuowane, że zagwarantują maksymalne nasłonecznienie i zapewnią pełną intymność nowym użytkownikom.

 

Niestandardowe rozwiązania architektoniczne, pięknie doświetlone budynki, nowoczesne rozwiązania komunikacyjne oraz pachnący las graniczący z osiedlem - to największe zalety tej oferty. Budynki usytuowane na terenie zamkniętym i monitorowanym. Na działce znajduje się kolorowy plac zabaw dla dzieci.

 

Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.bursztynowe-osiedle.pl
e-mail: j.dzierzanowski@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 665 555 100 lub 55 233 25 39

 

Baltic Twins

 

 • Sztutowo, ul. Polna 1
 • kameralne osiedle dwóch trzykondygnacyjnych budynków
 • I etap (27 mieszkań) oddany do użytku w terminie
 • II etap (27 mieszkań) oddanie w IV kwartale 2021r.
 • powierzchnia mieszkań od 36m2 do 47m2
 • przestronne i zadaszone tarasy/balkony,
 • winda w każdym budynku
 • sprzedaż mieszkań w standardzie deweloperskim lub pod klucz

 

Sztutowo to urokliwa miejscowość leżąca na Mierzei Wiślanej, bardzo dobrze skomunikowana z Trójmiastem, Malborkiem czy Elblągiem. Do pięknych szerokich plaż, urokliwą leśną ścieżką dotrzemy w ciągu 15 minut. W bliskiej okolicy znajduje się nowa marina nad rzeką Wisła Królewiecka, a także punkty usługowe i gastronomiczne oraz przystanek kolejki wąskotorowej. Wiele okolicznych atrakcji, Rezerwat Kormoranów i Czapli Siwej w Kątach Rybackich, most "Czterech Pancernych", kolej wąskotorowa, muzea, nowoczesne mariny Pętli Żuławskiej umożliwią aktywne spędzanie czasu. Ponadto niewielka odległość od Krynicy Morskiej oraz Starego Miasta w Gdańsku - to wszystko gwarantuje, że wybór tej nadmorskiej inwestycji to świetna decyzja. 


 
Wszystkie lokale w inwestycji to mieszkania dwupokojowe o lekko zróżnicowanej powierzchni. Oczywiście zawsze istnieje możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno większe. Wszystkie zostały usytuowane w budynku w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać ruch słońca i wpadające w okna promienie słoneczne. Mieszkania na parterze będą posiadały tarasy o powierzchni od 19 do ponad 45 m2, a mieszkania na piętrze balkony o powierzchni od prawie 9 m2 do ponad 21 m2, zabezpieczone balustradami z hartowanego szkła. Ilość miejsc postojowych zapewni swobodne parkowanie każdej rodzinie.
 


Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Sztutowie, ul. Zalewowa 2
www.baltictwins.pl
e-mail: a.snopek@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 786 904 100 lub 55 246 11 22
 

 

JANTAR RESORT 

 

 • ul. Rybacka, Jantar
 • osiedle zlokalizowane w odległości 800 m od morza
 • obecnie w sprzedaży: lokale o powierzchni od 29 m2 do 45 m2,
 • realizacja planowana na IV kwartał 2023 roku, a budowa rozpoczyna się w kwietniu 2021 roku
 • podziemna hala garażowa, zewnętrzne miejsca postojowe, winda
 • bogato zagospodarowany teren wokół budynku: rowerownia, boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrznej, wiata grillowej, bar
 • miejsca postojowe do ładowania samochodów elektrycznych.


JANTAR RESORT to obiekt położony w spokojnej i cichej części Jantaru, na powierzchni 9000 m2, w sąsiedztwie lasu i w niedalekiej odległości od czystych, szerokich plaż Morza Bałtyckiego. 

 

W ofercie sprzedaży znajduje się 131 lokali dwu- i trzypokojowych o powierzchniach cieszących się największą popularnością - od 29 m2 do 45 m2.Wszystkie lokale posiadają przynależne balkony. Te na parterze zostaną wyposażone w rolety. 

 

Oprócz placu zabaw, teren został bogato zagospodarowany i wyposażony w rowerownię, boisko wielofunkcyjne, siłownię zewnętrzną, wiatę grillową i bar. 

 

Oferta lokali skierowana jest do wszystkich – inwestorów, rodzin z dziećmi, par, nowożeńców, seniorów i singli spragnionych relaksu. JANTAR RESORT daje możliwość zamieszkania w otoczeniu natury i korzystnej lokaty kapitału. Właściciel nieruchomości może korzystać z lokalu całorocznie, prowadzić wynajem na własną rękę lub skorzystać z pomocy lokalnego zarządcy apartamentami wakacyjnymi. 


Biuro sprzedaży
Freedom nieruchomości oddział w Elblągu, Aleja Grunwaldzka 31
www.jantar-resort.pl
e-mail: j.dzierzanowski@freedom-nieruchomosci.pl
tel. 665 555 100 lub 55 233 25 39
 

 

Bulvar

 

Nowoczesność z duszą historii w tle

 

 • Lokalizacja: Stare Miasto ul. Studzienna oraz ul. Bednarska.
 • Łącznie 140 lokali mieszkalnych o pow. od 25 m2 do 100m2
 • Mieszkania dwupoziomowe
 • Tarasy, balkony, loggie
 • Parter - lokale usługowe z wejście z poziomu „0”.
 • Podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, pomieszczenia na rowery
 • Cichobieżne windy, pakiet zdalnego zarządzania Smart House by 
 • Zielony taras, wysoki standard wykończenia części wspólnych, ciekawa architektura
 • Zakończenie budowy grudzień 2022roku.

 

BULVAR to niepowtarzalna inwestycja zabudowy mieszkalno-usługowej, zlokalizowana 
w najlepszej i najbardziej prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście w Elblągu. 

 

BULVAR powstaje w otoczeniu ulicy Studziennej oraz ulicy Bednarskiej. Miejsce to zapewnia połączenie wygody życia w Centrum z atmosferą zacisza, urokliwych zakątków Starego Miasta. Za tą lokalizacją przemawiają przede wszystkim znikome odległości od największych atrakcji turystycznych, punktów handlowych czy gastronomicznych w Elblągu.

 

BULVAR to zabudowa mieszkalno-usługowa, z lokalami mieszkalnymi na drugiej, trzeciej, czwartej oraz piątej kondygnacji obejmująca łącznie 140 lokali mieszkalnych oraz część usługowa na parterze (pierwszej kondygnacji) budynku obejmująca 13 lokali usługowych. Na poziomie -1 (w podziemiu budynku) znajdować się będzie hala garażowa z 73 miejscami postojowymi. Powierzchnie lokali mieszkalnych są bardzo zróżnicowane, od 25m2 (tzw. mieszkania typu studio) nawet do mieszkań dwupoziomowych o powierzchniach ok. 100m2.

 

BULVAR to nie tylko wymarzone miejsce do zamieszkania ale również doskonała inwestycja.

 

Biuro Sprzedaży:
Elbląg, ul. Kumieli 2
tel.: 690 802 801        
e-mail: biuro@bulvar-elblag.pl
www.bulvar-elblag.pl

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 6

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.18914794921875