Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

„Dojazd do tego ronda to jakiś żart”. Wiemy, kiedy wjazd na rondo zostanie naprawiony

19.07.2018, 10:00:43 Rozmiar tekstu: A A A
„Dojazd do tego ronda to jakiś żart”. Wiemy, kiedy wjazd na rondo zostanie naprawiony
Fot. Ryszard Biel
Przy ul. Kochanowskiego powstał Park Handlowy. Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę, że przy realizacji tej inwestycji ucierpiała inna – znajdujący się nieopodal wjazd na rondo.
 
Jeden z mieszkańców naszego miasta nie mógł zrozumieć, dlaczego wciąż nie naprawione zostało przejście przy rondzie przy ul. Żeromskiego i Kochanowskiego.
 
 
Z końcem czerwca otwarto tam nowy park handlowy i na potrzeby tej inwestycji zostało rozwalone rondo przy zbiegu ulic Wojska Polskiego, Żeromskiego oraz Kochanowskiego. Dojazd do tego ronda od strony nowych sklepów to jakiś żart
 
– zaznaczył elblążanin.
 
Nasz czytelnik jest zaskoczony takim stanem rzeczy. - Ulica została przekopana, zasypana piachem i zostały położone płyty. Kiedy miasto ma zamiar zrobić tam porządek? Przejeżdżają tamtędy setki samochodów dziennie i każdy samochód na tych płytach strasznie hałasuje, bo wykonanie tego tymczasowego rozwiązania jest skandaliczne. Kiedy rondo to zostanie przywrócone do stanu w jakim było jeszcze 3 miesiące temu? - pytał.
 
Pracownicy Urzędu Miasta zapewniają, że szkody zostaną wkrótce naprawione.
 
Departament Zarząd Dróg UM informuje, że na chwilę obecną teren pasa drogowego o którym mowa nie został jeszcze ostatecznie odebrany przez miasto. Wykonawca robót związanych z budową infrastruktury technicznej przy ul. Kochanowskiego zobowiązany jest do odtworzenia nawierzchni po robotach
 
– zapewnia Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego.
 
Wykonawcza na naprawę szkód ma czas do końca lipca br.
 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. Ryszard Biel


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ jurek w.
  Czwartek, 19.07

  "Zostało rozwalone rondo" taak całkowicie ! I zdaniem tego Pana nienaprawialne ?

 2. 2
  --2
  ~ Henryk Kielbasa
  Czwartek, 19.07

  Prosze tez przywrocic stan poprzedni na skrzyzowaniu Kochanowskiego-Reja, tj. zlikwidowanie pseudoprogow zwalniajacych, ktore sa szczegolnie u ***liwe przy jezdzie motocyklami i kompletnie niepotrzebne, bo dalszą ulicą kolejową i tak nie da się jechać więcej niż 40 km ze wzgledu na dziury i parkujace auta

 3. 3
  +1
  ~ ? Nie ma takiego skrzyzowania. Reja-Zeromskiego i Reja-Komenskiego. Kolejowa ma skrzyzowanie z Sadowa i Kochanowskiego, ale tam jest jednokierunkowa, w tym miejscu jest to wyjazd, wiec o jakiej jezdzie Szanowy Pan pisze?
  Czwartek, 19.07

  @Henryk Kielbasa

 4. 4
  +2
  ~ Breijax
  Czwartek, 19.07

  Ulica Kochanowskiego będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. Stąd na tym terenie nie będzie asfaltu, a polbruk. W następnym roku podobne rozwiązanie zostanie zastosowane na ulicy Reja. Mieszkańcy tych ulic swoje samochody będą parkować na ulicy Mickiewicza na terenie dawnej bazy PKS.

 5. 5
  +1
  ~ @Breijax
  Czwartek, 19.07

  Nie wiem skad ma Pan te informacje, ale jesli yo prawda to naprawde zrobil mi Pan dzien (i zapewne mieszkancom okolicznych ulic). To wspaniala wiadomosc, ale prosze tez powiedziec, czy jest cos Panu wiadome ws. Polaczenia Sadowej z Bema? Temat ciagnie sie juz tyle lat, a ufam ze to rozwiazanie przejelo by choc czesc ruchu samochodowego. :D

 6. 6
  +1
  ~ awatar
  Piątek, 20.07

  a kto poprawi rozjechany trawnik na Nowowiejskiej przy chodniku koło wieżowców (między jezdnią a chodnikiem), robią tam teraz parking między 1 a 2 wieżowcem a trawnik jakiś ciul jak wyjeżdzał na Nowowiejską to zniszczył

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.