Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Przegląd konkursowy

18.05.2007, 10:03:26 Rozmiar tekstu: A A A

Po niedzieli w Szkole Podstawowej w Gronowie Górnym rozstrzygnięte zostaną dwa konkursy matematyczne: "Przyroda i  matematyka -  rzecz o fraktalach" oraz "Jak dwa i dwa to cztery..." zorganizowane dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gmin: Elbląg, Gronowo Elbląskie, Markusy, Rychliki, Małdyty, Miłomłyn, Iława, Kisielice, Susz i Zalewo.

Konkurs został zorganizowany w celu wybrania prac i pokazów, które będą zaprezentowane przez dzieci na XI Pikniku Naukowym Polskiego Radia BIS  pod hasłem "Matematyka i my, czyli matematyka w życiu codziennym" w Warszawie w dniu 26 maja 2007 roku.

- Udział w XI Pikniku Naukowym Polskiego Radia BIS jest okazją do zaprezentowania walorów turystycznych, potraw regionalnych, tradycji  i innych atrakcji związanych z naszym regionem w kontekście matematycznym na imprezie ogólnokrajowej – mówi Stanisława Pańczuk, prezes Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski LGD, organizatora konkursu.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych na wyżej opisany przegląd konkursowy. Odbędzie się on w poniedziałek o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Gronowie Górnym.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.