Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Elbląg: Miejskie rozpoczęcie roku szkolnego w ZST-I. Zobacz zdjęcia

01.09.2022, 10:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Miejskie rozpoczęcie roku szkolnego w ZST-I. Zobacz zdjęcia

Uczniowie wrócili do szkół. Dziś (1 września) we wszystkich placówkach oświatowych odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Miejska uroczystość miała miejsce w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu. Zobacz galerię zdjęć.

 

Po dwóch miesiącach wakacji, dzieci i młodzież wracają do nauki. Do elbląskich szkół samorządowych, w roku szkolnym 2022/2023 będzie uczęszczało 17 555 uczniów (2 636 do przedszkoli, 7 983 do szkół podstawowych, 6600 do szkół ponadpodstawowych i 336 do ośrodków szkolno-wychowawczych).

W elbląskich placówkach oświatowych w tym roku edukację znajdzie również 334 dzieci z Ukrainy. Łączna liczba oddziałów to 778. 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Rozpoczecie roku szkolnego w ZSTI ( zdjęć 48 )
Dodano: 2022-09-01 | Fot. Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Nowy Gucci
  Czwartek, 01.09

  Najbardziej na tej podnioslej uroczystości ujęły mnie skarpetki-:)

 2. 2
  +1
  ~ Nieroby
  Czwartek, 01.09

  Ci ze zdjęć to do uczciwej pracy,a P O to Za opluwanoe Polski won z tego kraju.

 3. 3
  +3
  ~ Mowcie prawdę
  Czwartek, 01.09

  Jakie otwarcie roku szkolnego co. W szkołach trwają remonty smród,brud,hałas. Jak dzieci maja sie uczyć co. Przykład T M, remont trzeba było zacząć w czerwcu a nie pracę nadal trwają.

 4. 4
  +2
  ~ Zdjęcia
  Czwartek, 01.09

  Zygac się chce widzac was usmiechnietymi rządzący miastem i radni. 1 września pracę remontowe w szkołach powinny być zakończone. A jak jest widzimy .

 5. 5
  +1
  ~ obserwator
  Czwartek, 01.09

  Nieroby,to właśnie wyborcy pisu.Polski nikt nie opluwa ,opluwa sie pis,a pis to nie polska.

 6. 6
  +4
  ~ awa
  Czwartek, 01.09

  Czy rzeczywiście rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów, szczególnie pierwszoklasistów to odpowiedni czas na agitację polityczną, walkę z rządem czy reklamowanie politycznego przedsięwzięcia p. Trzaskowskiego?

 7. 7
  +2
  ~ jak zwykle
  Czwartek, 01.09

  czerepak ma biegunkę - kot sr.aj.ący na pustyni !!! Foto nr 7 - jak oni pasują do siebie, ale to se ne wrati? Pierwsze miejsca zajęli "uczniowie" powtarzający.

 8. 8
  +2
  ~ Zapamiętajcie
  Czwartek, 01.09

  Ci co głosują na P O i PSL i SLD to mają klapki na oczach i nie widzę do czego doprowadzone zostało jak rządzili. Ich wypowiedzi przeciwko Polakom i Polsce. A wy wyborcy nadal za kim. Hipokryzja.

 9. 9
  +3
  ~ Rodzice
  Czwartek, 01.09

  Nasze dzieci zamiast jechać wygodnie tramwajem do szkoły jada stloczone jak śledzie . Czy naprawdę nie ma długich składów tramwaju. Czy to wasza złośliwość w zkm.

 10. 10
  +3
  ~ zapamiętajcie?
  Czwartek, 01.09

  skoro tak , to co przez pół roku zrobił PIS? rozwalił relacje z UE, zlikwidował dostawy taniej ropy i gazu z Rosji, opłacony rosyjski węgiel zostawił po stronie Rosji, zlikwidował mały ruch graniczny z którego żyło wielu na W-M, oddał czołgi i haubice ukrainie - ogołocił Polskę bardziej niż w "39, ośmieszająco miesza w Europie, ..., a wszystko to jest korzystne dla Rosji. Kim więc w Polsce jest pis i przystawki, np Ziobro, Kowalski, ..., . Prawie jak zwarci i gotowi. Już nie tylko braterskie Węgry mają nas "tam" ale 3/4 Europy. Gdy zostaniemy sami i skończy się zabawa Bidena, to i USA się podetrą zajączkiem. Kto dziś liczy się z Polską? Morawiecki bredzi o ukrainie a Macron o Europie a stoją obok siebie. Goło (nie boso) w ostrogach.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0728440284729