Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Rekrutuj do ANS! W Elblągu rozwijamy kompetencje przyszłości

31.08.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rekrutuj do ANS! W Elblągu rozwijamy kompetencje przyszłości

Studia w Elblągu, które mają sens? Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu zaprasza nowych studentów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów z wielu branż. Czternaście kierunków (w tym cztery magisterskie) dostosowanych do potrzeb rynku pracy XXI wieku stanowią atrakcyjną ofertę edukacyjną, wyróżniającą się na tle innych polskich uczelni. Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu wychodzi naprzeciw współczesnym wyzwaniom i robi to w wielkim stylu!

 

 

Przede wszystkim: praktyczność!

 

Programy kształcenia w ANS w Elblągu konstruowane są tak, by studenci mieli szansę uczestniczyć w jak największej liczbie zajęć praktycznych. To właśnie tą praktycznością uczelnia chlubi się najbardziej. Wszystkie proponowane kierunki są realizowane wyłącznie o takim profilu. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze – między innymi inżynierom ze świata przemysłu – Akademia dba o kompleksowe wykształcenie swoich studentów. 

 

 

Edukacja dostosowana do współczesności 

 

ANS w Elblągu stawia na kształcenie, które ma zwiększyć perspektywy studentów na dynamicznym rynku pracy. Dzięki pozyskaniu kompetencji związanych z informatyką, programowaniem czy nawet tworzeniem przestrzeni trójwymiarowych,  na absolwentów będą czekały stanowiska pracy w różnych dziedzinach. 

 

Postęp technologiczny wymusza niejako na zarządzających uczelniami nieustanne dostosowanie strategii i oferty dydaktycznej do potrzeb osób chcących wkrótce szukać swojego miejsca na rynku pracy. Dlatego też, aby zagwarantować znalezienie satysfakcjonującej pracy na studiach, ANS w Elblągu proponuje kształcenie pod okiem ekspertów. Poza studiami dziennymi, można zapisać się także na zaoczne – wszystko po to, by swoją pasję przekuć w zawód!

 

 

Bogata oferta edukacyjna – nowoczesny sprzęt wspierający rozwój najważniejszych umiejętności

 

Już niedługo studenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu będą rozwijali swoje umiejętności w laboratoriach: dronów i modelowania 3D, pracowniach: Internetu rzeczy, eksperymentów z materiałami, robotyki i mechatroniki, programowania urządzeń mobilnych. 

 

W ramach projektu “Centrum Kompetencji Społecznych” w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137 powstaną specjalistyczne laboratoria i pracownie, dzięki którym studenci będą brali udział w praktycznych zajęciach, przygotowujących ich do obejmowania profesjonalnych stanowisk w organizacjach wykorzystujących nowoczesną technologię. 

 

Specjalistyczne laboratoria będą m.in. wykorzystywane podczas zajęć na kierunkach Informatyka oraz Mechanika i budowa maszyn. Uczelnia odpowiadając na potrzeby rynku pracy stworzyła nowoczesne specjalności: modelowanie 3D oraz modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych, prototypowaniu i mediach interaktywnych. 

 

 

Pełna oferta edukacyjna Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.

 

Artykuł dotyczy projektu pt.: „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 – „Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 – „Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.23028993606567