Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Konkurs Walentynkowy – zaproszenie na „Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków”

10.02.2010, 00:16:33 Rozmiar tekstu: A A A
Konkurs Walentynkowy – zaproszenie na  „Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków”

Walentynki już za kilka dni. Warto również pomyśleć o tych, których kochamy najbardziej – o dzieciach. Specjalnie dla nich mamy podwójne zaproszenie na najnowszy spektakl w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, czyli na "Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków".

"Dawno, dawno temu ..." tak rozpoczyna się najbardziej ukochana przez dzieci baśń o ślicznej Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Wszyscy pamiętamy: jak Śnieżka zostaje uśpiona przez złą macochę zatrutym jabłkiem, jak ratują ją krasnoludki, a z głębokiego snu budzi swoim pocałunkiem zakochany królewicz. I jak to w bajkach zwykle bywa dobro zwycięża zło, a wszystko kończy się szczęśliwie. Dzieci na całym świecie znają kilka wersji tej wzruszającej opowieści, w każdej z nich najwierniejszymi przyjaciółmi dziewczynki są pracowite krasnoludki. Na przepiękną muzyczną baśń, która nigdy się nie starzeje, zapraszają widzów małych i dużych realizatorzy ze Słowacji i Czech oraz aktorzy z Polski. Więcej o spektaklu piszemy  tu.

Dla czytelników info.elblag.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl (na 14 lutego o godz. 14.00) . Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie:  Kiedy odbędzie się premiera spektaklu „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w reżyserii Moniki  Gorbec? Odpowiedzi należy przesyłać do  12 lutego na adres:konkurs@info.elblag.pl"> konkurs@info.elblag.pl W treści oprócz odpowiedzi proszę wpisać imię i nazwisko. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą e-mailową. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podwójne zaproszenie na "Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków" wygrał Szymon Kaźmierowski. Potwierdzenie wysłaliśmy meilem. Gratulujemy!

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.