Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Świętuj z nami i restauracją Zmysły Dzień Matki i wygraj vouchery! - życzenia dla mam

26.05.2018, 07:00:59 Rozmiar tekstu: A A A
 Świętuj z nami i restauracją Zmysły Dzień Matki i wygraj vouchery! - życzenia dla mam
W kieracie codziennych obowiązków, 26 maja jest pretekstem do tego, by zatrzymać się na chwilę i podziękować osobie, której zawdzięcza się życie. Dzień Matki to czas, w którym kwiaciarnie i cukiernie przeżywają prawdziwe oblężenie. Nietypowy sposób na podziękowanie za codzienny trud znaleźli pracownicy oraz właścicielka restauracji Zmysły, którzy zdecydowali się złożyć życzenia swoim Mamom na łamach info.elblag.pl.
 
 
 
Joanna Jon-Słońska
 
Kochana Mamo, życzę Ci, abyś zawsze szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie uśmiech na Twojej twarzy będzie.
 


Sylwia Kapłon
 
Kochana Mamo, dziękuję Ci za to, że jesteś, za wsparcie i wyrozumiałość. Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i radości. Kocham Cię.
 


Kamil Uchorczak
 
Z okazji Twojego święta składam Ci, kochana Mamo, moc życzeń. Byłaś mi Mamą, byłaś ojcem. Zostałaś Przyjacielem. Kocham Cię.
 
 

Pamela Żytkiewicz
 
Mamo, najlepsze życzenia z okazji Twojego święta od Twoich dziewczyn. Bardzo Cię kochamy i tęsknimy. Wracaj do nas szybko.
 


Ewa Mielżyńska
 
Kochana Mamo, dziękuję Ci za miłość, pomoc i wsparcie. Życzę Ci, żebyś zawsze była szczęśliwa.
 
 

Sławomir Sitarz
 
Mamo moja kochana, już dzisiaj z rana składam Ci najpiękniejsze życzenia z okazji Twojego święta! Żebyś była zawsze uśmiechnięta i żebyś dużo szczęścia miała, bo jesteś taka kochana!
 


Dorota Jędraszek

Mojemu Generałowi, bo tak na moją Mamę mówimy, życzę bardzo dużo szczęścia, zdrowia i żeby Tata z Nią wytrzymał następne 50 lat, bo tydzień temu mieli właśnie 50-tą rocznicę ślubu!

 Bartłomiej Faliński
 
Dziękuję Ci Mamo za zwyczajne sprawy, uśmiech, zrozumienie, dni zabawy. Przyjmij te życzenia z wyrazami wdzięczności, życzę Ci szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
 
 
 
Jacek Klik
 
Najserdeczniejsze życzenia składam wszystkim mamom z okazji Dnia Mamy!Bożena Mucha
 
Spełnienia marzeń i dużo zdrowia życzę wszystkim Mamom, a w szczególności mojej.
 


Mateusz Walczyk
 
Życzę mojej Mamie dużo szczęścia, radości, uśmiechu, powodzenia w życiu, spełnienia marzeń i udanych wyjazdów. Mam nadzieję, że ja, mój brat i Jej narzeczony dajemy Jej wiele powodów do uśmiechu.
 
 


Łukasz Glinka
 
Dużo radości, uśmiechu, szczęścia, spełnienia marzeń i wszystkiego, co sobie tylko moja Mama wymarzy.

 
 
Krzysztof Kowalczyk
 
Z okazji Dnia Mamy życzę swojej Mamie przede wszystkim zdrowia i uśmiechu.

 
 
Dorota Lachowska
 
Kochana mamo - teściowo, życzę Ci zdrowia i długich lat życia bowiem potrzebuję, abyś mnie wspierała tak, jak to cierpliwie robisz do tej pory. Jednocześnie dziękuję Ci w tym dniu za to, że słuchasz i jesteś.

 
 
Konkurs:
 
Świętuj razem z nami Dzień Matki i wygraj voucher do restarracji Zmysły o wartości 100 zł!
 
Jeśli chcesz wygrać jednen z dwóch voucherów (każdy o wartości 100 zł) wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Dzień Matki”. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 maja, do godziny 23:59. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 28 maja, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Elblążanka
  Sobota, 26.05

  MATCZYNE SERCE Tak bardzo kochać potrafi Matka miłością piękną, jak kwiat w zieleni Tylko czy każdy z nas do ostatka to Jej uczucie umie docenić? Gdy zbłądzisz, weźmie ciebie za rękę znowu przytuli swą łagodnością Choć Jej nie złożysz za to podziękę będzie cię kochać wielką miłością Matczyne serce wszystko wybaczy Choć nieraz smutku łzy jej popłyną Miłość swą wleje do złotych naczyń i przebaczenie da twoim winom Dbajmy więc zawsze o nasze Mamy żeby nie żyły gdzieś w samotności Nie tylko w Święto Ich pamiętajmy że Pan Bóg stworzył nas z Ich miłości

 2. 2
  0
  ~ Ewelina Gutowska
  Sobota, 26.05

  "Dzień Matki "

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1623599529266