Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY PARLAMENTARNE 2023

Kandydat KO Wiesław Śniecikowski chwali kandydata PiS Andrzeja Śliwkę. ”Dziękuję za jego duży wkład i zaangażowanie”

03.10.2023, 14:05:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kandydat KO Wiesław Śniecikowski chwali kandydata PiS Andrzeja Śliwkę. ”Dziękuję za jego duży wkład i zaangażowanie”
Zdjęcie Burmistrza pochodzi ze strony paslek.pl

Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski, kandydujący do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu elbląskim, oficjalnie wychwalał pracowitość Wiceministra Aktywów Państwowych Andrzeja Śliwkę, który również ubiega się o mandat posła w okręgu elbląskim, ale z listy Prawa i Sprawiedliwości. - Dziękuje panu ministrowi za współpracę i pomoc udzieloną pasłęckiemu samorządowi, organizacjom społecznym oraz mieszkańcom – mówił Wiesław Śniecikowski.17 września w Zielonce Pasłęckiej odbyły się Dożynki Gminne współorganizowane przez Urząd Miejski w Pasłęku. W uroczystości wziął udział m.in. Wiceminister Aktywów Państwowych Andrzej Śliwka. Jego zasługi dla gminy zostały podkreślone przez Burmistrza Pasłęka Wiesława Śniecikowskiego, który ze sceny podziękował Andrzejowi Śliwce za wszystko, co zrobił dla mieszkańców gminy.


Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie trwająca obecnie kampania wyborcza i fakt, że obaj panowie ubiegają się obecnie o mandat posła, ale z dwóch skrajnie różnych ugrupowań, za to z jednego, elbląskiego okręgu.


Wiesław Śniecikowski jest na liście Koalicji Obywatelskiej, a Andrzej Śliwka na liście Prawa i Sprawiedliwości. Jak wiele musiał zrobić Andrzej Śliwka, by ze sceny usłyszeć tak duże podziękowania ze strony swojego (jakby nie patrzeć) kontrkandydata?

 

 

Dziękuję panu ministrowi za współpracę i pomoc udzieloną pasłęckiemu samorządowi, organizacjom społecznym oraz mieszkańcom. W imieniu mieszkańców serdecznie dziękuję za wspieranie wszystkich ochotniczej straży pożarnych na terenie miasta gminy Pasłęk w tym w Zielonce Pasłęckiej, w Mariance i Aniołowie

– mówił Wiesław Śniecikowski o Andrzeju Śliwce.Burmistrz Pasłęka podziękował nie tylko za to. - W imieniu mieszkańców dziękuję panu ministrowi za pomoc w realizacji wielu zadań publicznych realizowanych w ramach Polskiego Ładu. Obecnie Gmina Pasłęk dzięki środkom finansowym pozyskanym z Polskiego Ładu realizuje cztery duże inwestycje na kwotę 30 mln zł – zaznaczył Wiesław Śniecikowski.


Podczas przemówienia Wiesław Śniecikowski zwrócił także uwagę za wsparcie Andrzeja Śliwki przy doprowadzeniu do modernizacji dworca.
 

 

Serdecznie dziękuję panu ministrowi za jego duży wkład i zaangażowanie w zakresie remontu dworca PKP w Pasłęku. Samorząd miejski wielokrotnie zabiegał o to, żeby dworzec został wyremontowany i dzięki zaangażowaniu pana ministra za dwa lata możemy oczekiwać, że remont się rozpocznie

– podkreślił Wiesław Śniecikowski.Przemówienie Wiesława Śniecikowskiego zostało nagrane i opublikowane na oficjalnym koncie youtube Urzędu Miasta w Pasłęku.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%60.0 %40.0


Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ i tyle.
  Wtorek, 03.10

  Trzeba być elastycznym.

 2. 2
  +18
  ~ Ksantypa
  Wtorek, 03.10

  No i super! Pan Śniecikowski wie co mówi i kogo chwali bo sam był wielokrotnie wybierany na burmistrza i odszedl w chwale i godnie i z szacunkiem mieszkańców! A to chyba najważniejsze po tylu latach kariery ! Inni powinni brać tylko przykład bo raczej nie podzielą takiego sukcesu! Poza tym czas na nowe pokolenie bez 2 zdań i niektorzy właśnie zgodnie z wiekiem powinni juz się wycofać a nie zostać wycofanym bo wstyd będzie!

 3. 3
  +16
  ~ wniosek
  Wtorek, 03.10

  Brawo za odwagę, należy się szacunek za pracowitość w ocenie pana Śliwki. Co z wypowiedzi wynika niema znaczenia przynależność do partii politycznej. Liczy się człowiek, oby więcej takich ludzi jak pan burmistrz z Pasłęka. Brawo raz jeszcze. Głosujemy na pana Śliwkę.

 4. 4
  +18
  ~ Szacun !
  Wtorek, 03.10

  I to się nazywa się kultura polityczna i świadomość polityczna i myslenie o dobru miasta a nie wlasnym i partyjki! I nie o zwalczaniu, mściwosci, niszczeniu tych co potrafią powiedzieć Nie i mieć wlasne zdanie i odwagę ! Brawo Panie Burmistrzu! Jak zawsze wykazal Pan klasę ktoej wielu brakuje ! Szacun za obiektywizm !

 5. 5
  --5
  ~ Roman
  Wtorek, 03.10

  Do: ~ Ksantypa : i cóż piszesz" gdzie Sniecikowski odszedł? Jest nadal burmistrzem Pasłęka. Jeżeli zostanie posłem, odejdzie na niższą dietę, niż pensja burmistrza. Tyle, że będzie miał darmowe bilety na PKP, PKS, czy komunikację miejską. Niemniej jednak podejmę temat p. Śliwki. Będąc z nr 3 w wyborach, raczej marne ma szanse. P. Kaczyński liczy na "biorącą dwójkę". Na Prezydenta Elbląga, sądząc po zdaniu mieszkańców, odnośnie PiS i samego p. Śliwki, też raczej nie. Może jednak na burmistrza Pasłęka? Wszak dla OSP Marianka wręczył promesę w wys. 400 tys. zł. Marianka leży w gminie Pasłęk. Atutem jest miejsce urodzenia. Wybory, dzięki decyzji Partii, już na wiosnę!

 6. 6
  +12
  ~ Felix
  Wtorek, 03.10

  Brawo! Wszyscy normalni w naszym wojewodztwie doceniaja działania Pana Śliwki. Tu jak na dłoni widać czyny a nie POpulizm. Elblążanie także doceniają Pana Śliwkę i mają nadzieję że juz niedługo doczekają sie Pana Prezydenta Andrzeja Śliwki w naszym mieście. Będzie niestety sporo pracy i sprzątania po poprzednikach. Ale kto jak nie Pan Śliwka ogarnie ten bałagan?

 7. 7
  --6
  ~ Roman
  Wtorek, 03.10

  Zapomniałem dodać, że zarówno p. Sniecikowski, jak i portal, "dokopali" p. Śliwce w publikacji. Wszak chwalenie kandydata na posła z PiS, przez kandydata na posła z PO, czy tam z KO, może być gwoździem do trumny, a nawet może wywołać szamotanie, czy migotanie przedsionków, oraz niepokoje w okolicach pępka. To nieco żartobliwe. Lecz, czy nie mam racji, mój ulubiony Adminie?

 8. 8
  +9
  ~ weźcie z dopłatą
  Wtorek, 03.10

  Jednak można współpracować dla ludzi i ponad polityką w gminie. Facet , nawet obaj , mają nabiał i potrafią z honorem mówić o konkurencie politycznym. Weźcie do Pasłęka Wróblewskiego to wam pokaże i zrobi rodeo rozjuszonego afrykańskiego bawołu na słowo "rząd". Na razie nie lubi Energi, boisk szkolnych, ludzi mających argumenty, "portu", rządu. Lubi robić zadymę i infrastrukturę chutorową mimo że to wasz rodak . Dlaczego bóg pokarał kloakę Druzna a biskup nic nie robi by boga przebłagać.

 9. 9
  --5
  ~ Arc
  Wtorek, 03.10

  hahaha pytanie tylko czy to dla Śliwki będzie reklama czy odwrotnie? Jednak jedno jest pewne, burmistrz pięknie pokazał, że PiS i PO TO JEST TO SAMO.... ZŁO

 10. 10
  0
  ~ Pat
  Wtorek, 03.10

  Żenujący spektakl.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5075469017029